واشنگتن: در Oct. 18th 2019 تنها هفته قبل به زمین صفر اعلام شده در ووهان چین با توجه به COVID-19 گیر دو تحول صورت گرفت. “رویداد 201” و “نظامی, جهان بازی ها” برگزار می شود در هیچ یک دیگر از ووهان. پس از آن در سراسر جهان فشار برای واکسن & بیومتریک ردیابی آغاز شده است.

در خط مقدم این بیل گیتس اعلام کرد علاقه خود را در “کاهش رشد جمعیت” توسط 10-15 ٪ با استفاده از واکسیناسیون. دروازه یونیسف که در حال حاضر شده است معتبر متهم عمدا استریل کنیا کودکان از طریق استفاده از یک دوربین HCG آنتی ژن در کزاز واکسن.

کنگره و دیگر نهادهای حاکم ایالات متحده را آغاز کرده اند یک درخواست عمومی برای پرس و جو. درخواست دریافت 535,222 امضا به عنوان 11th مارس.

“تماس با ما برای تحقیقات به بنیاد بیل و ملیندا گیتس برای قصور پزشکی & جنایت علیه بشریت”. طومار امضا می شود از طریق’ لینک زیر:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de