بستنی رایگان, پوستر با آرزوهای خوب و هدیه تعجب شد در اینده نزدیک در یک روز مادر درایو از طریق رژه در روز شنبه, مه 9 در Saddleback Church را آناهایم پردیس.

 • عضو کلیسا رابرت Castillo, 12 امواج و ضربات شاخ به مادران به حدود 300 خانواده های شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • این Ceron خانواده و دوستان لبخند دریافت می کنند یخ
  کرم به عنوان آنها را از طریق درایو به سبک قدیمی مدرسه از پشت یک وانت با حدود 300 خانواده های دیگر به عنوان آنها شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • عضو کلیسا آنا هرناندز امواج به یک خانواده در یک تزئین ماشین حدود 300 خانواده شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • ماشین خط برای یک عکس-op در حالی که زیگ zagging از طریق پارکینگ به حدود 300 خانواده های شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • یک مادر امواج او به عنوان درایو را از طریق یک تونل از بالن به عنوان حدود 300 خانواده های شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • Jan و جان والدن دریافت یک دست و یک کیسه از کیک های شکلاتی که حدود 300 خانواده های شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • عضو کلیسا داریل کارگر رقص و امواج به اتومبیل به حدود 300 خانواده های شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • جوان اعضای کلیسا موج و دمیده شاخ برای مادران به حدود 300 خانواده های شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • Lorena Hopp او دختر ویویان 1 و آنی خود را سگ لبخند دریافت می کنند بستنی رفتار به عنوان حدود 300 خانواده های شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • این Ceron خانواده و دوستان خود را وارد کنید و درایو را از طریق سبک قدیمی مدرسه از پشت یک وانت به حدود 300 خانواده های شرکت در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • اعضای کلیسا موج و رقص به عنوان اتومبیل های خط تا حدود 300 خانواده های شرکت کننده در یک درایو-از طریق مادر و روز رژه در Saddleback Church را آناهایم پردیس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.
  (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

“هر سال ما با دعوت از همه مادران از جامعه ما و کلیسای ما به ما بپیوندید برای جشن و قدردانی از آنها گفت:” کشیش Kyle کلیولند که نظارت آناهایم پردیس. “به نظر می رسد کمی متفاوت است اما هدف این است که هنوز هم همان: عشق مامان و آنها را نشان می دهد عشق و مراقبت. ما روز مادر درایو از طریق رژه در نظر دارد به منظور تشویق خانواده ها و بلند کردن روح خود را به عنوان آنها را تشویق, جشن, درمان و دریافت یک هدیه است.”

Saddleback برگزار شد و این رویداد به عنوان بخشی از تلاش های امداد رسانی در طول coronavirus shutdown. دریاچه جنگل مبتنی بر کلیسا به شدت تلاش برای کمک به کسانی که نیاز به مواد غذایی با باز کردن بیش از 50 pop-up pantries غذایی در برخی از کلیسا 14 نارنجی و لوس آنجلس و Riverside county مکان. شنبه رویداد در آناهایم بود که بخشی از آن توسعه. کلیسا می رود به جشن برخی از 300 مادرم.

Saddleback خدمت نزدیک به 50000 نفر از جمله 11,305 خانواده در آن pantries. مگا کلیسا نیز پشتیبانی اورنج کانتی وزارت آموزش و پرورش با ارائه مواد غذایی به 17 مدارس و خانواده های دانش آموزان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de