زمانی که عرضه مواد غذایی در جامعه پناهگاه تا به حال کاهش یافته به یک بسته برگ چغندر سوئیس رابینسون الورز Monroy پا خارج و آویزان شال قرمز.

مادر خود را تاسیس پناهگاه در فلرنکیا کلمبیا 11 سال پیش به خانه مردم قادر به خراش با هم پول حتی برای یک زاغه در آمازون شهر. بسیاری از آنها در حال فرار از خشونت در این کشور جنگ داخلی.

ادیت Monroy به نام خانه متوسط آن دیوارهای آجری آراسته با تصاویر از عیسی و مریم و قدیسین کاتولیک, “نور در انتهای تونل.” اما در حال حاضر مادر و پسر تا به حال هیچ چیزی برای تغذیه 35 نفر اقامت بیش از. الورز تبدیل به Monroy: “ما نیاز به کمک در حال حاضر.”

همسایه در ویلا سوزانا محله فلرنکیا تقاضا بیشتر کمک کند. (آندرس کردنا)
رابینسون الورز Monroy آثار با مادر خود را در یک نور در انتهای تونل جامعه پناهگاه در ویلا املاک در محله فلرنکیا. آنها خانه و تغذیه ضعیف و بدون کمک از دولت است. (آندرس کردنا)

در سراسر کلمبیا, پرچم سرخ یا روسری یا حوله یا تی شرت- آمده است به نماد یک نیاز فوری برای کمک. این گریه برای کمک. در یک نور در انتهای تونل های شال گردن شده و با تکان دادن بیش از یک ماه است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که جهان می داند ما وجود داشته باشد” الورز, 31 گفت: در یک تماس تصویری از پناهگاه در ویلا ریل زاغه از فلرنکیا. “ما هیچ چیزی برای خوردن. به ما بستگی دارد خوب دل مردم که عبور و دیدن پرچم. این است که چگونه آنها می دانند که ما گرسنه هستند.”

در دامنه کوه های فقیرنشین در اطراف فلرنکیا صدها نفر از خانه های چوبی در حال حاضر پرواز پرچم قرمز.

کلمبیا گزارش شده بود بیش از 10 ، 000 مورد از coronavirus و 420 مرگ و میر ناشی از جمعه شب به مراتب کمتر از آمریکای جنوبی همسایه پرو اکوادور و برزیل. جنوب شهرستان فلرنکیا یک پناهگاه برای پناهندگان در طول جنگ تا کنون شده است در امان از بدترین بیماری است. اما مستندات را ویران کرده اند این منطقه را اقتصاد شکننده و غیر رسمی کارگران که باید کار را به خوردن.

آدریانا ماریا مورنو وارد در فلرنکیا با شوهر و دو فرزند از نه سال پیش برای فرار از این گروه شورشی فارک و یا انقلابی نیروهای مسلح کلمبیا است. شوهر سابق سرباز ترس برای زندگی خود را.

آدریانا ماریا مورنو, 35, زندگی با خانواده اش در ویلای Susana. آنها آمدند به فلرنکیا نه سال پیش برای فرار از خشونت کلمبیا جنگ داخلی. (آندرس کردنا)

او را به عنوان یک مانیکورزن. او سوار یک تاکسی. پس از آن رئیس جمهور Iván دوقو اعلام وضعیت اضطراری تحمیل coronavirus مستندات. زن و شوهر نمی تواند کار و خانواده و فرار از مواد غذایی است. آنها بوده ام با تکیه بر سخاوت از دیگران است. حتی با رنگ قرمز در پرچم دار خود را در خارج از خانه مورنو گفت: او نه دریافت هر گونه کمک از دولت های محلی.

“ما فقط دو بار در روز. برای فردا مادرم در حال رفتن به ارسال برخی از تخم مرغ,” او گفت:. “پس از آن من هیچ ایده چه چیزی من می خواهم به انجام است.”

دولت محلی توزیع شده است حدود 15000 کیسه های مواد غذایی به فلرنکیا فقیرترین خانواده ها با توجه به شهردار لوئیس آنتونیو روئیز اما او گفت: آن را به اندازه کافی نیست. “ما نمی توانیم مراقبت از هر کس بدون دولت مرکزی کمک به,” او گفت:. “ما نمی توانیم درخواست مردم برای ماندن در خانه های خود را زمانی که آنها گرسنه هستند.”

حدود 150 نفر در اعتراض با پرچم های قرمز و قرمز ماسک به تازگی به تقاضا بیشتر کمک کند. دولت های محلی و کلیسا پیوسته اند تلاش ها در حالی که انتظار برای دولت ملی برای پاسخ. مردم در محله های فقیرنشین می گویند به کمک می آید از کسانی که به دیدن پرچم و توقف به آنها غذا بدهد.

کلودیا Cubillos زندگی با شوهر و سه فرزند در ال کستیللو محله فلرنکیا. قادر به کار آنها اجرا از مواد غذایی است. (آندرس کردنا)

Isilda Naranjo, 73, شده است قادر به رسیدن به شغل خود به عنوان یک فروشنده خیابانی. (آندرس کردنا)

لوئیس Libardo Rojas که زندگی در یک آپارتمان کوچک در Urbanización La Gloria محله فلرنکیا پیاده روی با خود پرچم. (آندرس کردنا)

بالا: کلودیا Cubillos زندگی با شوهر و سه فرزند در ال کستیللو محله فلرنکیا. قادر به کار آنها اجرا از مواد غذایی است. (آندرس کردنا) پایین سمت چپ: Isilda Naranjo, 73, شده است قادر به رسیدن به شغل خود به عنوان یک فروشنده خیابانی. (آندرس کردنا) پایین سمت راست: لوئیس Libardo Rojas که زندگی در یک آپارتمان کوچک در Urbanización La Gloria محله فلرنکیا پیاده روی با خود پرچم. (آندرس کردنا)

ساندرا وان فوره رو 35 ساله و مادر تنها سه نقل مکان کرد به فلرنکیا پنج سال پیش برای فرار از فارک. او مشغول به کار تمیز کردن خانه و اتو کردن لباس برای خانواده های ثروتمند. پس از آن آمد coronavirus. در حال حاضر او گفت: او را گیر با گرسنگی است.

“یک زن خوب دیدم پرچم و به من تن ماهی و درخت چنار,” او گفت:. “همچنین برخی از تخم مرغ است. این چیزی است که ما داریم.”

وان فوره رو زندگی در یک خانه کوچک چوبی تا تپه. او آشپز با آتش سوزی در یک بداهه فر ساخته شده از سنگ. همه او باعث می شود او گفت: می رود به فرزندان او. او نشسته در خارج از خانه او به نظر می رسد در این شهر چراغ و فکر می کند که چگونه به سرعت او واقعیت را تغییر داد.

“من اغلب فکر می کنم از فرزندان من,” او گفت:. “این غم انگیز است که می دانیم که کودکان خود را در حال رفتن به رختخواب فقط با یک تکه نان کسی دیگری به شما به عنوان خیریه.

“گرسنگی احساس غم و اندوه است. آن لطمه می زند.”

ویرایش عکس توسط چوپان زن کلمن. طراحی توسط J. C. نی. کپی ویرایش توسط رایان رومانو.

نانسی Ramiro و پسر Elkin شعار تماشای تلویزیون در اتاق نشیمن خود را. خود پرچم سرخ یک پیراهن. (آندرس کردنا)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de