کلکته: یک مسجد در شهر باغ رسیدن به منطقه ارائه کرده است یک بخشی از آن محل به دولت برای راه اندازی یک مرکز قرنطینه در آوردن برخی از امداد رسانی به کلکته شهرداری شرکت بوده و سراغ مکان برای ساخت جداسازی واحد برای COVID-19 مظنون است.

مولانا قاری Md مسلمان Razwi امام از Bangali بازار مسجد گفت: این مسجد با کمیته در همراهی با روح ماه رمضان تصمیم گرفته است برای باز کردن طبقه سوم از ساختمان پوشا 6,000 متر مربع برای کسانی که در زیر قرار داده شده شده است.

بخش هایی از باغ رسیدن به منطقه رقم در لیست مهار مناطق آماده شده توسط دولت است.

“همه ما می دانیم که دولت بوده است سراغ فضاهای به راه اندازی یک مرکز قرنطینه در منطقه میان افزایش coronavirus موارد در این شهرستان است. ما فکر کردیم که چرا ارائه نمی دهد کل طبقه سوم برای این منظور است. کف تمیز شده است و مناسب برای راه اندازی انزوا مرکز” امام گفت.

مردم محلی نبوده و در بازدید از مسجد اواخر به آنها گفته شده است به دعا کردن در خانه, او گفت:.

Razwi همچنین گفت که کمیته مسجد ساخته شده این پیشنهاد را پس از مصرف به مردم و “تقریبا همه به آسانی به توافق رسیدند”.

یک KMC رسمی سعید مدنی بدن بود “ممنون به مسجد برای ارائه”.

“ما نیاز به یک مرکز قرنطینه در هر کمربند است که مهار مناطق. ما تماس نهایی در مورد راه اندازی این مرکز پس از بازرسی فضا ارائه شده است.”

نقطه مسجد تصمیم رسمی در غرب بنگال ائمه انجمن گفت هر دین calls برای خدمت به بشریت است.

“ما به خواست اعضای جامعه به حمایت از دولت در هر راه ممکن برای مبارزه با کروناویروس.

ما خوشحال هستند که یک مسجد با چنین پیشنهاد” رسمی اضافه شده است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net