چزاره Abbate سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

خرابه های شهر پمپی باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان به عنوان بخشی از ایتالیا مستند در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس.

پس از دو ماه از آمبولانس آژیر عزاداری و جداسازی این آسیب گزارش از ایتالیا:

رمان coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته است 30,000. این کشور برخورد به آن شدیدترین رکود اقتصادی در دوران مدرن. گردشگری رفته مجسمه نیم تنه. بسیاری از رستوران ها و مغازه ها فاقد پول نقد برای همیشه بازگشایی شده است. دولت شکننده مالی بیشتری کشیده.

همه در حالی که بسیاری از ایتالیایی ها احساس تلخ و بیگانه. آنها نا امید در قاره پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر و خرید اینترنتی. احساسات ضد اروپایی اتحاد مشخصی. بنابراین عدم اطمینان در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد بعدی در ایتالیا را درهم و برهم سیاست است.

Coronavirus را عوض کرده است تقریبا هر سخت-آمار کشور در عمیق و پایدار راه. اما این تغییرات به خصوص خطرناک در ایتالیا که در آن ویروس زده در موجود اقتصادی ضعف و بازی در یک حس از رها که آغاز شده بود در منطقه یورو و بحران مهاجرت.

حتی قبل از اینکه آن را توسط یکی از مرگبارترین در جهان شیوع ایتالیا دیده می شد به عنوان کارت های وحشی غرب اروپا — معاشقه-و-با پوپولیسم گاهی ظاهری تنها یک جناح بحران به دور از تبدیل شدن به قاره بعدی Brexit یا به سبک یونانی بدهی فاجعه است. در حال حاضر که بحران وارد کرده است و آنچه که آویزان در تعادل است و نه فقط ایتالیا با ثبات اما که از اروپا به عنوان به خوبی.

“این ایده که ایتالیا می تواند به دنبال بریتانیا در یک ضد اروپایی حالت چیزی است که مشخص می افتد گفت:” نخست وزیر سابق انریکو لتا در حال حاضر دین از پاریس دانشکده امور بین المللی. “ما نیاز به همدلی [اروپا] و ما نیاز به همبستگی کامل.”

در شرایط اقتصادی به تنهایی ایتالیا در خطر است. در یک قاره رو به آن بدترین رکود اقتصادی تا کنون ایتالیا پیش بینی است به یکی از شدید ترین انقباضات هر کشور در 9.5 درصد در سال جاری با توجه به اتحادیه اروپا پیش بینی. بدهی های آن پیش بینی شده است به افزایش 158.9 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را یکی از بالاترین نرخ ها در جهان است. Paolo Gentiloni این کمیسر اروپا در امور اقتصادی گفت: در طول این هفته که ایتالیا را بهبود پیش بینی شده است “را بیش از دیگر کشورهای عضو است.”

[اتحادیه اروپا می گوید همه گیر رکود اقتصادی خواهد بود بدترین در تاریخ خود]

ایتالیا آسیب پذیر است و نه فقط به دلیل مقیاس آن شیوع و طول آن مستند است اما به دلیل ماهیت اقتصاد آن است. آن را به شدت به گردشگری است که در حدود 13 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را. این شهر همچنین دارای یک نسبت بالا از کسب و کار کوچک و off-the-کتاب کارگران — برخی از این گروه سخت ترین ضربه از رکود.

آلبرتو Pizzoli

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هتل ها در سراسر ایتالیا از جمله این یکی در رم باقی می ماند بسته شده است. از دست دادن از گردشگری شده است مخربی برای اقتصاد است.

خطر برای اروپا این است که نابرابری در درون تک ارز منطقه خواهد تعمیق آوردن به جوش آستین نهفته تنش بین کشورهای شمالی و جنوبی از جمله ایتالیا.

در حال حاضر شمال و جنوب مبارزه کرده اند بیش از یک پاسخ هماهنگ به coronavirus بیماری همه گیر. فرانسه و آلمان در ابتدا تمایلی برای به اشتراک گذاشتن تجهیزات پزشکی, ترک ایتالیا به نوبه خود به چین برای کمک به. سپس در ماه گذشته آلمان و هلند به طور موثر زده ایتالیا پیشنهاد برای “کرونا اوراق قرضه” که دیده اند E. U. کشورهای استخر هم بدهی به صندوق قاره را بازیابی.

تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه, ایتالیایی, بی اعتمادی از موسسات اروپایی دو برابر شده است و از سال گذشته به حدود 50 درصد با توجه به داده ها از رای گیری شرکت SWG. درصد از ایتالیایی ها در حمایت از ترک منطقه یورو شروع به پریدن کرد از 23 درصد به 35 درصد است.

“واضح است euroskepticism رشد کرده است در سراسر هیئت مدیره گفت:” جیووانی Orsina استاد در LUISS Guido Carli دانشگاه در رم. “اما ایتالیایی ها در حال انتظار برای پیدا کردن چه چیزی را رد میکند. تصور من این است که هیئت منصفه هنوز. را [از ایتالیا یا E. U.] در واقع به جیب خود؟”

[اروپا است شل شدن coronavirus محدودیت. اما انتظار نداریم که به تعطیلات وجود دارد در هر زمان به زودی.]

در اوایل هفته از وقوع حتی چپ متمایل متعهد pro-سیاستمداران اروپایی در رم بودند صدایی هشدار دهنده در مورد آینده بلوک و گفت که تنبل E. U. پاسخ مانده بود ایتالیا بدون پشتیبانی. اما برخی از همان کسانی که سیاستمداران در حال حاضر می گویند اروپا شتافت به گرفتن تا دیر متوجه مخاطرات و طراحی کردن یک مصالحه طرح بازیابی. نخست وزیر جوزپه کونته پس از هفته testy مذاکرات با دیگر رهبران اروپایی ادعا کرد پیروزی و اروپا مورد ستایش قرار داد معامله را به عنوان یک “نقطه عطف.”

“پیام امروز این است که ما باید یک مشترک بحران و ما در حال قرار دادن با هم یک پاسخ به” Gentiloni در مصاحبه ای گفت:. “اگر ما می توانید انجام دهید آن است که یک لحظه نقطه عطفی برای اروپا است.”

اما بسیاری از جزئیات کلیدی هنوز به کار می شود از جمله اندازه صندوق اعم از اوراق قرضه استفاده می شود به جمع آوری پول و اینکه آیا پول خواهد بود doled به عنوان هدیه یا وام به کشورهای عضو است. تفاوت ایتالیا قابل توجه است: وام رویکرد مورد علاقه کشورهای اروپای شمالی را افزایش بدهی های ملی است. کمک نمی خواهد.

ماسیمو Percossi

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

ایتالیا شروع به استراحت خود را مستند این هفته اما اکثر مغازه ها بسته باقی می ماند و همراه با موزه ها و مدارس.

“کونته نیاز به نشان می دهد که اروپا کمک می کند گفت:” میشل Kait سابق وزارتخانه در ایتالیا توسعه اقتصادی وزارت. او در توصیف این کشور از ائتلاف حاکم به عنوان یک گروه که وحدت هدف این است که به نگه داشتن راست از قدرت.

عمومی تصویب اعتبار برای کونته افزایش یافته است در طول این مستند اما بسیاری از ویژگی های است که به طور موقت رالی-around-the-flag اثر است. طیف وسیعی از سیاستمداران اروپایی در میان آنها رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کرده اند هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند کمک به populists در سراسر جنوب اروپا از جمله ایتالیا ،

[رهبران اروپایی هشدار می دهند coronavirus می تواند منجر به فروپاشی اتحادیه خود را]

نارضایتی در پی بحران مالی اروپا و بعد از آن مهاجرت به بحران منجر به عمده شکوفایی در ضد یورو احساسات در ایتالیا و شروع زنجیره ای از حوادث که منجر به افزایش بروکسل-هجوم ضد مهاجر ملی Matteo Salvini و راست لیگ ،

لیگ از دست داده و جای خود را در دولت ایتالیا در سال گذشته پس از Salvini تلاش به طاق از وزیر کشور به نخست وزیر چشمگیری نتیجه معکوس. آن باقی مانده است ایتالیا محبوب ترین حزب هر چند بسیاری از تحلیلگران سیاسی بر این باور اند Salvini در نهایت مرحله باز گشت.

اما Salvini این پیام در طول همه گیر چرخش نامنظم. او با انتقاد ایتالیا مستند بودن بیش از حد سست است. در حال حاضر او با انتقاد از ایتالیا برای بازگشایی به طور کامل و به سرعت به اندازه کافی. ایتالیایی, رسانه های شروع سرمایه گذاری قماری که ممکن است جای او را به عنوان حزب torchbearer.

ریکاردو Antimiani

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

لیگ رهبر حزب Matteo Salvini است و در عین حال بهره مند از ایتالیا اخیر افزایش euroskepticism.

یکی دیگر از راست برادران ایتالیا شده است انحراف مسیر حمایت دور از لیگ. اندازه گیری با هم دو طرف باید تقریبا دقیقا همان سهم حمایت — 40 درصد — که آنها قبل از بحران. ضد یورو احساسات به جای به طور مستقیم کمک به هر یک حزب اتحاد بلد سراسر طیف سیاسی است و هنوز منجر به تغییرات در سیاست.

“امکان وجود دارد برای Salvini. صفر گفت:” نخست وزیر سابق Matteo Renzi, که منجر به یک حزب کوچک است که بخشی از ائتلاف حاکم. “انتخابات آینده خواهد بود در سال 2023. و در ایتالیا سه سال در حال دوران است.”

Renzi استدلال در مصاحبه ای که ناسیونالیسم را کاهش و نه افزایش, به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. او گفت: بسیار ایده sovereigntist رهبران استدلال کرده اند برای بسته مرزها کاهش مهاجرت — در حال حاضر در محل و اثبات به هیچ بهره مند شوند.

“در حال حاضر ما هیچ گردشگران است. ما هیچ صادرات” رنتسی گفت. “و ما یک مقدار زیادی از تنش چون ایتالیا یک کشور به یک کشور, جهانی شدن است. آن را کاملا مسدود و بسته است.”

اما دیگران می گویند سطح نوسانات در ایتالیا به مراتب بالاتر است.

“ما در یک منطقه خطرناک” گفت: Sandro Gozi یک سیاستمدار ایتالیایی که نماینده فرانسه در پارلمان اروپا. “اگر اروپا موثر است, شما حتی می توانید فکر می کنم که این می تواند یک عصر جدید [ایتالیا]. می توان آن را یک جدید فاز مثبت. در مقابل اگر اتحادیه وانمود اما واقعا عمل و اقتصاد می رود واقعا بد در ایتالیا, ایتالیا می تواند تغییر کاملا ناسیونالیستی طرف. من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت وسط زمین.”

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de