سان فرانسیسکو: یک گروه هکر است که فروش اطلاعات از 10 شرکت از جمله دوستیابی آنلاین برنامه Zoosk, آمریکا, روزنامه, استار تریبیون و خدمات تحویل مواد غذایی آشپز که شامل بیش از 73 میلیون کاربر ثبت بیش از وب تاریک برای $18,000 (تقریبا تومان 13.6 لاخ)

دیگر شرکت های خدمات چاپ Chatbooks کره جنوبی مد پلت فرم SocialShare آنلاین, بازار ضرب آنلاین, روزنامه کرونیکل آموزش عالی کره جنوبی مبلمان مجله GGuMim سلامت, مجله و آگاه و اندونزی فروشگاه آنلاین Bhinneka گزارش ZDNet.

ذکر شده در پایگاه داده را 73.2 میلیون کاربر ثبت با هر پایگاه داده به طور جداگانه فروخته.

این گروه هکر شناخته شده است به عنوان ShinyHunters همان گروه عبور خصوصی مخازن در مایکروسافت متعلق به GitHub (هکر اعتقاد بر این است به دست آورد و حدود 1200 خصوصی مخازن) و Tokopedia اندونزی بزرگترین فروشگاه آنلاین که در آن یک پایگاه داده از بیش از 90 میلیون کاربر سوابق فروخته شد.

یک سخنگوی مایکروسافت در این باره گفته است که این شرکت در حال بررسی این حادثه است.

همان گروه هکر نیز پشت فروش یک پایگاه داده از 22 میلیون کاربر ثبت فرم پلت فرم آموزش آنلاین Unacademy در وب است.

بنگلور-بر اساس edtech شرکت Unacademy گفت: تمام اطلاعات حساس از کاربران آن امن بود و این شرکت بود که پرداختن به مسئله امنیت است.

“ما می خواهیم برای اطمینان از کاربران ما که هیچ اطلاعات حساس مانند اطلاعات مالی یا محل شکسته شده است,” گفت: Hemesh سینگ از بنیانگذاران و CTO Unacademy.

تشویق سود حاصل از Tokopedia فروش همان گروه در حال حاضر ذکر شده در پایگاه داده از 10 بیشتر شرکت.

“برخی بر این باورند که ShinyHunters گروه دارای روابط Gnosticplayers یک گروه هکر که فعال بود در سال گذشته که به فروش بیش از یک میلیارد کاربر اعتبار در وب بازار, به عنوان آن را در عمل تقریبا یکسان الگوی” با توجه به گزارش.

BleepingComputer گزارش داد که سایبر هوش شرکت ZeroFox آنها اطلاع داد که براق شکارچیان آغاز شده بود فروش پایگاه داده برای غذا کیت ارائه خدمات HomeChef, عکس, چاپ, خدمات ChatBooks و Chronicle.com یک منبع خبری برای آموزش عالی است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de