ریپور: سابق Chhattisgarh وزیر Ajit Jogi بود که بستری شده در یک بیمارستان خصوصی در اینجا پس از درد و رنج ایست قلبی تضعیف شده به کما, ارشد, دکتر, حضور, او گفت:.

Jogi عصبی فعالیت است “تقریبا صفر” است و او در یک حمایت در Shree Narayana بیمارستان که در آن 74 سال Janata کنگره چتیسگر (J) سر بستری شد بعد از ظهر روز شنبه پس از او ناخودآگاه در محل اقامت خود را در اینجا, او گفت:.

“قلب خود را عملکرد طبیعی است در حال حاضر. فشار خون کنترل شده است مواد مخدر. اما وجود اختلال در اکسیژن رسانی به مغز پس از ایست تنفسی دیروز که احتمالا منجر به آسیب به مغز او. در اصطلاح پزشکی آن را به نام هیپوکسی,” بیمارستان مدیر پزشکی دکتر Sunil Khemka گفت: در یک بولتن.

“همانطور که در حال حاضر Jogi عصبی فعالیت تقریبا صفر است. به عبارت ساده می توان گفت او تضعیف شده به کما. او در یک. ما در حال ساخت تلاش برای بهبود سلامت خود را, اما این وضعیت نگران کننده است در حال حاضر,” او گفت:.

در 48 ساعت آینده آن را چگونه ارزیابی می شود Jogi است پاسخ بدن به دارو افزود که رهبر بودن درمان توسط یک تیم از هشت پزشکان متخصص.

یک بوروکرات-تبدیل-سیاستمدار Jogi, در حال حاضر یک MLA از Marwahi صندلی به عنوان اولین وزیر چتیسگر از نوامبر سال 2000 تا نوامبر 2003 در کنگره دولت پس از شکل گیری دولت است.

او جدا از راه با کنگره در سال 2016 پس از او و Amit Jogi رو درگیر در یک اختلاف بیش از این اتهام رفع bypoll به Antagarh صندلی در Kanker منطقه در سال 2014.

او پس از تشکیل خود را ساز و برگ JCC (J)

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de