جکسونویل فلوریدا. — رئیس جمهور تهمت تبریک گفت UFC برای شروع مجدد ورزش جهان شنبه شب پس از نزدیک به دو ماه وقفه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط پیام پخش شد در طول ESPN پخش UFC 249 undercard از یک فن-رایگان آرنا در جکسون ویل.

“من می خواهم برای تبریک (UFC جمهور) دانا و UFC” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها در حال رفتن به یک بازی بزرگ. ما آن را دوست دارم. ما فکر می کنیم این مهم است. دریافت ورزشی لیگ بازگشت. اجازه دهید بازی. فراموش اجتماعی فاصله و هر چیز دیگری که شما باید انجام دهید. ما نیاز به ورزش است. ما می خواهیم ورزشی بازگشت. تبریک به دانا سفید و UFC.”

UFC 249 به عنوان اولین رویداد بزرگ ورزشی را از جهانی همه گیر تعطیل بسیاری از کشور نزدیک به هشت ماه پیش. این در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 در نیویورک اما به تعویق افتاد امید کمک به سرعت گسترش COVID-19.

مخلوط هنرهای رزمی کرگدن برگزاری سه را نشان می دهد در هشت روز در جکسون که در آن مقامات دولتی تلقی ورزش حرفه ای با مخاطبان ملی معاف از اقامت در خانه سفارش به عنوان طولانی به عنوان “محل بسته است به عموم مردم است.”

UFC آمد تا با یک 25-صفحه سند به آدرس ایمنی و بهداشت, پروتکل, روش های است که منجر به جکر Souza تست مثبت برای COVID-19 روز جمعه. خود را در میان کشمکش در برابر Uriah سالن لغو شد اواخر جمعه. سوزا دو cornermen همچنین آزمایش به عنوان مثبت UFC در بیانیه ای گفت.

“تمام مردان باید در سمت چپ هتل میزبان خواهد بود و خود-جدا کردن محل که در آن UFC پزشکی تیم نظارت بر شرایط خود را از راه دور و ارائه کمک با هر گونه درمان لازم,” UFC گفت.

نتایج مثبت قطعا افزایش تمرکز در این رویداد است. هر ورزش دیگر در حال تماشای از نزدیک ببینید که چگونه آن را بازی می کند. سفید قبلا گفته تهمت می خواهد از این رویداد به عنوان یک طرح برای بازگشت زندگی ورزشی.

سفید نمی خواهم برای به تعویق انداختن هر گونه دعوا. او تلاش برای میزبانی این رویداد در قبیله ای زمین در کالیفرنیا و هنوز هم امیدوار به ایجاد یک “مبارزه در جزیره” برای آینده کارت.

او برای جکسون برای حداقل یک هفته بدون هواداران و اجتماعی-دورى قوانین در محل.

قضات و پخش از هم جدا شدند. مبارزان, مربیان, داوران, قضات, UFC کارکنان و حتی خارج از رسانه ها تا به حال تحت COVID-19 تست به داخل یادبود سربازان عرصه است.

اما همه به دنبال قوانین است. سفید مخلوط و ضربه مشت با تقریبا هر جنگنده رسمی وزن-ins برگزار داخل سالن رقص هتل پنج شنبه.

Souza وارد پوشیدن دستکش و ماسک در حالی که او در انتظار او نتایج آزمون. اما او هشدار داده UFC مقامات که یک عضو خانواده در اورلاندو که در آن او بود تست ممکن است آزمایش مثبت برای coronavirus. حریف خود Hall, عینک, ماسک, نگه داشته و فاصله خود را. سفید ایستاده بود بین آنها بدون ماسک.

بسیاری از کسانی که در حضور و غیاب سهشنبه عینک و ماسک و دستکش و اگر چه چندین بودند به ظاهر معاف از دستور. داوران حلقه گوینده بروس بافر دیگر مقامات در داخل هشت ضلعی و حلقه شدند unmasked.

قفس طبقه بود و ضد عفونی بین حملات و خالی بخش هشت ضلعی محو شد پایین بین دور.

بدون طرفداران, برای تلفن های موبایل است که معمولا می توان خاموش به طور کامل و یا غرق پر از خالی آرنا. هر ضربه, پانچ, خر خر کردن و گام به گام در داخل هشت ضلعی تکرار. مفسران و دوربین کلیک می تواند شنیده شود و در سراسر راه است. نکات مربیگری و مبادلات شد و شایع اغلب R-rated و حتی خنده دار در زمان.

“من دوست ندارم مردم به هر حال گفت:” رایان “سوپرمن” Spann (18-5) که تمدید رگه برنده خود را به هشت دعوا با ضرب و شتم جانباز سام Alvey (33-14) در تصمیم گیری تقسیم. “این خوب است. آن چیزی بود. جهان من است مخاطبان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de