تقریبا یک شبه Hazelden بتی فورد بنیاد روشن از 1300 نفر از سنتی و چهره به چهره و درمان اعتیاد به یک پلت فرم آنلاین که فقط روز قبل از آن بود و به عنوان یک پروژه آزمایشی است.

مردان پیوستن به چراغ خانه بهبودی اعتیاد جامعه در سن پدرو در حال قرنطینه در محله های جداگانه برای دو تا سه هفته قبل از آنها مجاز به پیوستن به طور منظم خانه. پس از آن که آنها زندگی می کنند در دو – سه-مرد “غلاف” باقی مانده به عنوان جدا شده که ممکن است از دیگر غلاف.

در دستورالعمل جدید برای زنان در کوستا مسا, مشتریان مورد استفاده قرار گرفتن به پوشیدن ماسک صورت داشتن درجه حرارت خود را چک توسط کارکنان پزشکی PPE و حضور در 12 گام جلسات آنلاین.

نانسی کلارک صحبت می کند در یک جلسه عمومی در توانبخشی بهره برداری و مراقبت های بهداشتی قاچاق. کلارک باز او را درمان سوء مصرف مواد مرکز در کوستا مسا در سال 1990. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

“من بزرگ 12-گام گال گفت:” نانسی کلارک که در اجرا – و-درمان بیمار در نیوپورت بیچ و کوستا مسا از سال 1990 است.

“حتی اگر ما اضافه شده بسیاری از زنگ ها و سوت در واقع بازیابی طول می کشد هر جا که دو یا بیشتر جمع آوری شده و به آن متکی بر یک و به اشتراک گذاری با دیگر” کلارک گفت.

“بنابراین ما با استفاده از فن آوری است. ما در حال زوم کردن. بسیاری از اجتماعی فاصله; ما هرگز همه با هم جمع شده بودند — هیچ بازدید کننده, بدون شام غذای مختصر,” او اضافه شده است.

“این چیزی است که ما را به انجام امروز. فردا ؟ ما آن را شکل فردا. اگر کسی می تواند زندگی می کنند یک روز در یک زمان آن را من مردم.”

اعتیاد او گفت: متوقف نمی شود برای یک بیماری همه گیر.

بحران افزایش

آمریکا سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت خواست مراکز درمان اعتياد به حرکت می کند به عنوان بسیاری از مردم به درمان بیمار به عنوان ممکن است به کاهش گسترش COVID-19. زندگی می کنند-در درمان مسکونی ثابت کرده است که هیچ موثرتر از درمان سرپایی اعتیاد, SAMHSA گفت: و مسئول ارائه دهندگان خدمات در حال انجام درست آن.

اما درمان سرپایی — که در آن بیماران زندگی می کنند در خانه های خود و شرکت در مشاوره و آموزش در جلسات ارائه دهنده محل سکونت چند بار در هفته — گزینه نیست برای همه اپراتورها می گویند.

برخی از نیاز پزشکی-نظارت سم زدایی مانند آنچه ارائه شده در این بتی فورد مرکز در رانچو مایراج. برخی از آنها هنگامی که بی خانمان و هیچ جای دیگری برای رفتن مانند چراغ خانه. و خانه باقی می ماند یک مکان خطرناک که در آن معتادان هنوز هم زندگی می کنند و یا که در آن تأثیرات بد و وسوسه مرگبار هنوز هم در خفا انجام دادن و چرک, برای دیگران.

بسیاری انتظار دارند که برای درمان نیاز به پرش در طول این زمان از استرس و عدم قطعیت است.

تماس به SAMHSA را فاجعه پریشانی خط تلفن (1-800-985-5990 یک 24/7 ملی خط تلفن اختصاص داده شده به بحران فوری مشاوره) را دیدم تماس پرش 338 درصد بین ماه های فوریه و مارس. حجم تماس بود تا 891 درصد در ماه مارس بیش از ماه مارس سال گذشته است.

در همان زمان در بازار, محققان گزارش دادند که آنلاین فروش مشروبات الکلی سر به فلک کشید 243 درصد از مستندات آغاز شد و در اواسط ماه مارس. به طور کلی خرید و فروش مشروبات الکلی افزایش 55 درصد است.

“نیمی از آمریکایی ها می گویند این است که تا به حال تأثیر عمده ای بر سلامت روان گفت:” کریستوفر Yadron غرب منطقه معاون رئیس جمهور برای Hazelden بتی فورد بنیاد.

“و اعتیاد است که چنین جداسازی بیماری است. من می خواهم انتظار به عنوان محدودیت های آسانسور و امیدوارم COVID-19 نرخ انتقال ادامه پهن و کاهش بیشتر تقاضا است.”

مجوز برنامه ها می تواند به دنبال مجوز برای درمان بیشتر مردم از مجوز خود را خواهد در غیر این صورت اجازه می دهد با توجه به وضعیت اضطراری دستورالعمل.

مجازی هوشیاری

Hazelden بتی فورد مختلف ارائه می دهد سطوح مختلف مراقبت از 24/7 خدمات بستری به سطوح مختلف سرپایی درمان

که ترکیب آموزش, درمان و پشتیبانی. فقط یک زن و شوهر از سال پیش این سازمان شد تست RecoveryGo جدید مجازی سرپایی پلت فرم برای ارائه درمان به مردم آنلاین.

پس از آن همه گیر.

“ما فقط گفت:” ما نمی خواهیم به قطع مراقبت, مردم,’ ” Yadron گفت. “بنابراین ما در حال رفتن به تلنگر سوئیچ در همه این و کشف کردن جزئیات به ما.”

تا کنون مجازی برنامه های در حال اجرا نسبتا هموار. هنگامی که وجود دارد مشکلات فنی مردم شده اند درک کرد. مجازی پشتیبانی و برنامه نویسی برای کودکان و اعضای خانواده — بخش مهمی از برنامه نیز به عنوان عامل.

درمان مسکونی در حال حاضر به نظر می رسد بسیار متفاوت با مصرف کارکنان چادری در ماسک و دستکش. این شامل یک لایه جدید از سوال: آیا شما شده است به سفر ؟ کجا ؟ هنگامی که? آیا شما شده است در معرض به هر کسی که ممکن است تا به حال COVID-19? آیا شما یک تب یا سرفه?

در Hazelden بتی فورد بیماران جدید نیز دریافت مولکولی تشخیصی تست — که یکی از سواب داخل بینی و گلو — برای پیدا کردن اگر آنها ویروس.

در خارج از دانشگاه قرنطینه خانه ها در حال حاضر اولین سفارش از عملیات برای مکان هایی مانند مسیرهای جدید و چراغ خانه. نانسی کلارک خواص هیچ بازدید کننده مجاز است.

یک مادر با نوزاد در دستورالعمل جدید برای زنان در دوشنبه 22 مه 2017. از زندگی کودکان با مادران خود در محوطه دانشگاه. این است که یک مرکز درمان برای زنان از جمله زنان باردار و دیگران با کودکان است.(عکس از آنا Venegas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

در همه جا یک بار جلسات برگزار شده در جهان در حال حاضر برگزار شد تنها آنلاین. هر قرار ملاقات های پزشکی که می تواند انجام شود عملا انجام شده است از طریق تقریبا. کارکنان که می تواند کار از راه دور در حال کار از راه دور در حالی که بقیه چادری در ماسک و روپوش و دستکش. سطوح به طور منظم مقادیر است. درجه حرارت گرفته شده به سیستم وارد شده و دنبال کرده است. بزرگترین گشت و گذار در حال پیاده روی را از طریق محله با همه شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک و پیاده روی شش پا از هم جدا.

قوانین جدید شده است به خصوص برای چراغ خانه ای که در آن کار است که بخشی جدایی ناپذیر از برنامه های بازیابی. فروشگاه خود را تعطیل است. کار قرارداد در وقفه. و ده ها هزار دلار در درآمد ناپدید شده است.

“ما در حال تلاش برای استفاده از این زمان و ساخت فروش آنلاین ما. ما یک زن و شوهر از غذا قرارداد که ما حفظ, اما هیچ تعامل با جامعه” گفت: سخنگوی میچ Harmatz. “این سخت است برای برخی از بچه ها.”

کلارک برنامه خود مجتمع آپارتمانی که می توان حریم خصوصی و پشتیبانی اجتماعی فاصله. “ما هرگز همه با هم جمع شده,” او گفت:. “ما در حال زوم کردن یوگا; زوم تغذیه. و هنگامی که ما زوم هر فرد در یک اتاق جداگانه زوم کردن بر روی خود دستگاه.

“آنچه ما در حال زوم کردن فردی است جلسات مشاوره,” او اضافه شده است. “که ماسک و اجتماعی فاصله.”

در دستورالعمل جدید که در آن همه گیر قرار داده اصلی آن رویداد جمع آوری کمک در وقفه زنان شده اند شگفت آور, خلاق, گفت, مدیر اجرایی, سو روشن است.

فایل عکس: چراغ خانه داوطلب خدمت کیک به بازدید کنندگان از USS Iowa, جشن آن 75 تولد. عکس بریتنی موری روزانه نسیم/SCNG

“همانطور که شما می توانید تصور کنید که آنها بسیار نزدیک هستیم در حال حاضر با تکیه بر یک دیگر و کارکنان بسیار صمیمی تر راه,” او گفت:. “ترس من این است که برای آنها بسیار است. من نگرانی بیشتر برای کسانی که نه به دست اورد دسترسی به خدمات درمان.

“این (همه گیر) شده کسانی که دچار اختلال مصرف مواد این فرصت را به رایگان برای همه” روشن گفت. “آنها مجبور به نشان می دهد تا در هر جای درایو می شود مسئول ترین بخش است.”

توسعه

که یک نگرانی برای مردم در درمان به عنوان به خوبی.

“جهان دیوانه بود مشغول محل حتی قبل از اینکه گفت:” E. M. یک مشتری در جهت های جدید در ایمیل فرستاده شده بیانیه است. “بودن در درمان کمک می کند تا من آرام ماندن و پاک و هوشیار است. من زندگی با زنان دیگر که اهداف همان معدن: به هر روز را به عنوان آن می آید. ما به تماشای ما جلسات آنلاین و کارکنان در دسترس در سراسر ساعت. ما یک گروه کوچک از زنان در اینجا بیش از حد معمول است که چگونه از آن می رود در حال حاضر.

“من نگران هستم درباره الکلی ها و معتادان وجود دارد خارج وجود دارد در خانه نشسته نه گرفتن نیاز به کمک به ما هستند,” او گفت:.

“اگر من برای رفتن به خانه در حال حاضر به دیوانگی, من نمی تواند تضمین کند که من هنوز هم می تواند پاک و هوشیار… من سمت راست جایی که من نیاز به در زمان مناسب است.”

با یک چشم به آن استرس کمک رسانی به فارغ التحصیلان افزایش یافته است و همچنین گفت: Tania Bhattacharyya, مدیر اجرایی دستورالعمل جدید برای زنان پایه و اساس است.

ارائه دهندگان درمان استرس است که حتی از طریق COVID-19 کمک در دسترس است. برخی از بیماران می گویند که صرفه جویی در زندگی خود.

“با همه چیز در رفتن از آن بسیار مهم در درمان با حمایت مردم به جای اینکه در خیابان نوشیدن در یک محیط نا امن” گفت: B. V. در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“که در دستورالعمل جدید برای زنان مناسب است و بهترین جایی است که من می تواند باشد زیرا در غیر این صورت من خواهد بود باد همه من $ در یکی از بسیاری از فروشگاه ها مشروب که در حال باز ماندن در طول این مستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de