شهرستان لاگونا بیچ بازگشایی سواحل آن به تازگی و امروز من از اولین پیاده روی در ساحل پس از خاموش شدن در ماه مارس است. احساس خوب است. گمان می کنم من باید سپاسگزار است که من در دولت های محلی به من پشت این درست اما من نه. در عوض من خشمگین است که آنها آن را از من در وهله اول. من احساس می کنم مثل یک نوجوان باغی چون ما محلی و مقامات منتخب در حال تلاش به مادر من.

من خجسته بود با مامان بزرگ. از او یاد گرفتم به دنبال قانون طلایی احترام اقتدار و پیروی از قوانین در حالی که ساخت راه در جهان است. بنابراین این یک درد دل در برابر مادران است.

من گوشت گاو است با لاگونا بیچ شورای شهر که می خواهد به مادر من نیست. هنگامی که آن را بازگشایی سواحل این هفته شهر تنها اجازه دسترسی از 6 صبح تا 10 صبح تا سواحل هنوز تعطیل بعد از ساعت 10 صبح بر اساس چه ؟

ما در یک شهر کوچک, بنابراین من می دانم برخی از اعضای شورای. شهردار یک بار مربی پسر من کمی تیم لیگ, و من می دانم که او را به یک مرد خوب است. بدون شک او و دیگر اعضای شورای تصور آنها دلایل خوبی برای خاموش کردن سواحل بعد از ساعت 10 صبح اما من آگاه هستم هیچ مدرکی وجود ندارد که coronavirus را گسترش مادی سریعتر اگر سواحل شد باز نگه داشته تا مثلا ظهر یا حتی 6 p. m. بنابراین خاموش کردن زمان دلخواه. این چیزی است که یک مادر را انجام دهد—تصمیم می گیرید چه بهترین برای کودکان و مجموعه قوانین روشن است که او می داند که آنها می توانید به دنبال به امن نگه داشتن آنها. اما شورای شهر است نه مادر من. صادق مادر من می تواند انتخاب خوب خود من اگر شما فقط اجازه دهید من.

شورای شهر نیز تعطیل پارک. ما زندگی می کنند در نزدیکی یکی از آنها–Bluebird پارک سرزمین عجایب که در آن کودکان بازی بر روی همه انواع از نوسانات و بالا رفتن دستگاه. بچه های من بزرگ شده در این پارک است. در واقع ما شده اند به مراسم عروسی از مردم بودند که کودکان نوپا زمانی که آنها همبازی شد با قدیمی ترین دختر من وجود دارد. او 8 ماه هنگامی که ما نقل مکان کرد به لاگونا.

در حال حاضر او 39 با کودکان خود. قبل از خاموش شدن نوه های ما بازی وجود دارد زمانی که آنها بازدید کردند. هیچ دیگر. این شهر دارای حصار کردن تجهیزات زمین بازی حتی اگر COVID-19 مرگ و میر در میان کودکان در آن سن است که اساسا صفر است. خودسرانه اما آنچه یک مادر را انجام دهد.

من و همسرم شده اند پناه در محل و با پوشیدن ماسک در طول ما نادر بازدیدکننده داشته است به مواد غذایی داستان نه به این دلیل که فرماندار و شورای شهر دستور داده است به دلیل آن است که یک پاسخ منطقی به یک ترسناک بیماری همه گیر. اجتماعی فاصله کار نمی تواند بدون چنین همکاری داوطلبانه.

در عین حال به دنبال مدل از شورای شهر به عنوان مادر ما دولت محلی تداعی یک پاسخ عاطفی در من است که احساس می کند مانند نوجوان شورش; من می خواهم به شکستن قوانین احمقانه فقط به خاطر. من 72 پس از آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من در این راه احساس.

فرض کنید که دیگران احساس همان ما مقامات منتخب باید تعجب می کنم که آیا خود را خودسرانه قوانین معکوس.

رابرت Loewen است رئیس هیئت مدیره کالیفرنیا مرکز سیاست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de