بمبئی: در یک ابتکار منحصر به فرد کانادایی و اسپانیایی, دانش آموز هر دو منشاء چینی در روز شنبه حدودا 100 متر در سنگاپور به جمع آوری کمک مالی برای مهاجران از 4000 متر دور در بمبئی Govandi حومه دیپلم اعلام کرد.

صندوق بیدار کننده توسط کانادا Daren شیائو 30 و ملی اسپانیا Ke ژو ژو 29 – کمک به جمع آوری نزدیک به (سنگاپوری) $1,700 در گذشته تعداد در 7 بعد از ظهر روز یکشنبه.

هر دو دانش آموزان در INSEAD مدرسه کسب و کار در سنگاپور امید به رسیدن به هدف خود را از $7,000 ممکن است 15.

“Daren و ژو تکمیل خسته کننده 100 کیلومتر cyclothon در سنگاپور به علامت او (Daren) تولد دیروز, مارس 9. آنها ادامه خواهد داد به افزایش بودجه های آنلاین (http://gf.me/u/xz3xva) به مدت هفت روز” تغذیه از دور (FFF) ابتکار بنیانگذار شرکت Paritosh شلوار 28 گفت: سرپرستان اینجا.

در اوایل ماه آوریل در ارتفاع مستند FFF آغاز شده به عنوان یک جامعه کوچک آشپزخانه پروژه در Baiganwadi زاغه منطقه Govandi.

در گذشته نزدیک به شش هفته پس از راه اندازی آن را گود بیش از 400,000 وعده های غذایی برای گرسنه و بیکاری مهاجران در حال انجام Covid-19 مستند.

“این پیشنهاد مطرح شد کاملا معمولی همراه با دوست من و Adv. Pooja ردی و ما تاسیس FFF. مردم شروع به کمک به ما و در اولیه چند روز ما رو حمایت سخاوتمندانه از حقوقی برادری و آداب و رسوم و مالیات غیر مستقیم و مالیات بر خدمات استیناف دادگاه در فرم از فردی کمک به ما را قادر ضربه شروع این سرویس گفت:” شلوار فارغ التحصیل از کشور برتر پذیرایی موسسه IHM, Mumbai.

چه راه اندازی شد غیررسمی در حال حاضر تبدیل به جدی مراقبت دهنده برای هزاران نفر از مهاجران به دام افتاده در این مستند به عنوان FFF جمع آوری وجوه از نزدیک به تومان 1 کرور از محله های مختلف و آن را به راحتی قرار می گیرد برای تغذیه مهاجران برای کل مستند, او گفت:.

“در حال حاضر ما در حال خدمت در اطراف 14,000 وعده های غذایی روزانه – 7,000 ناهار و 7000 suppers به روزانه دستمزد حقوق بگیران که از دست داده اند معیشت خود را از طریق یک تیم از داوطلبان در این منطقه است. ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی و پایبند به تمام Covid-19 پروتکل برای این” نفس نفس زدن گفت.

این FFF جامعه آشپزخانه آمد تا در BrihanMumbai Municipal Corporation (BMC)’s Al Mahdi مدرسه در Bainganwadi, Govandi.

به عنوان کلمه FFF کار گسترش چندین وبلاگ مانند Vishal Dadlani, Abish Mathew مونیکا Dogra, Haley Bhat, صبا, Azad, Rega Jha, Harish Iyer و دیگران نیز در چیپ به علت مهاجران.

در یک نقطه, باشگاه روتاری بمبئی پوی نیز تصمیم به دیپلم انسانی پروژه و کمک به جمع آوری حدود 50 تومان lakh برای این طرح علاوه بر ارائه می دهد و از دیگران برای پیوستن به این ابتکار.

منبع: آژانس ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de