خالد Elfiqi سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

مردم قبل از coronavirus مربوط به شب حکومت نظامی در قاهره و شهر در آوریل 2 سال 2020 است.

قاهره — مصر-نظامی مورد حمایت دولت است که با استفاده از coronavirus همه گیر برای سفت گرفتن آن بر روی کشور فعالان حقوق بشر می گویند.

در هفته های اخیر مقامات دستور داده اند تا مجازات از جمله زندان شرایط برای هر کسی که آنها را متهم به از تناقض حساب رسمی در مورد این بیماری همه گیر. مخالفان سیاسی شده است مربوط به ویروس و هدفمند. و تحت coronavirus مربوط به محدودیت های زندانیان سیاسی هستند و بیشتر منزوی تر از همیشه از دنیا به عنوان ویروس آنها را تهدید می کند.

روز جمعه رئیس جمهور مصر و فتح al-Sissi تصویب اصلاحات به ملت قانون اضطراری دادن خود و سازمان های امنیتی قدرت های اضافی. این اقدامات سختگیرانه تر دولت هستیم و نیاز به آدرس های حقوقی “خلاء” و جلوگیری از گسترش covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

اما فعالان می گویند برخی از اقدامات باز کردن درب به سوء استفاده از حقوق و آزادی.

“در ریف Sissi دولت با استفاده از همه گیر به گسترش نه اصلاحات در مصر با سوء استفاده از قانون اضطراری” گفت: جو استورک معاون مدیر خاورمیانه و شمال آفریقا بخش از سازمان دیده بان حقوق بشر. “مقامات مصری باید آدرس واقعی نگرانی های بهداشتی بدون قرار دادن در محل های اضافی و ابزار سرکوب است.”

دولت نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تنها پنج نفر از 18 اصلاحات مربوط به قانون به وضوح شامل مسائل بهداشتی سازمان دیده بان حقوق بشر گفت. برای مثال تغییرات اجازه می دهد Sissi, تعطیل, مدارس, دانشگاه, دادگاه, کسب و کار و همچنین قرنطینه مردم از بازگشت از خارج از کشور. دیگر اصلاحات او اجازه می دهد برای به تعویق انداختن مالیات و آب و برق پرداخت و همچنین ارائه حمایت اقتصادی به جوامع آسیب دیده و بخش های کسب و کار.

اما آنها نیز به Sissi اقتدار به ممنوعیت و یا محدودیت های عمومی و خصوصی اجتماعات و حتی در غیاب هر گونه اضطراری برای بهداشت عمومی. دیگر اصلاحات او اجازه می دهد برای محدود کردن مردم از داشتن, حمل و نقل, فروش خرید و یا صادرات هر نوع کالا یا خدمات خود و همچنین کنترل قیمت های خود را.

“برخی از این اقدامات می تواند مورد نیاز در بهداشت عمومی اورژانس, اما آنها نباید به سوء استفاده به عنوان بخشی از یک اصلاح نشده قانون اضطراری,” لک لک اضافه شده است.

“توسل به امنیت ملی و نظم عمومی” به عنوان یک توجیه نشان دهنده امنیت ذهنیت است که بر Sissi را در مصر است.”

این آخرین حرکت توسط Sissi به دیکته اجتماعی و سیاسی ریتم های جهان عرب پرجمعیت ترین کشور. پس از یک 2013 کودتای نظامی که او منجر به خلع محمد مرسی مصر را تنها جمهور منتخب دموکراتیک Sissi به طور پیوسته تثبیت اقتدار خود را.

او را زندانی و دهها هزار نفر از مخالفان به خصوص از آن در حال حاضر ممنوع شده اخوان المسلمین ، هر نوع مخالفت شده خفه شده از جمله سازندگان: صدها نفر از وب سایت تلقی انتقادی از خود قانون است. امروز چند جنبه از زندگی سیاسی و غیر نظامی فضاهای باقی می ماند و خارج از کنترل دولت به طور گسترده ای دیده می شود که توسط منتقدان به عنوان ترین سرکوب در مصر در تاریخ مدرن است.

“من می خواهم به توصیف آنچه که ما شاهد آن هستیم در مصر به عنوان یک پنجره را به چه استبدادی قدرت است که تثبیت شده است و برای سال ها می تواند به بازی کردن و قوی تر می شود در میان لحظه های جهانی اورژانس گفت:” مای ال-Sadany مدیر عامل از تحریر موسسه سیاست های خاورمیانه ای.

خالد Elfiqi

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

پزشکان بررسی درجه حرارت از مسافران پس از بازگشت پرواز از کویت در جیزه مصر, on May 10, سال 2020 است.

از آوریل سال 2017 مصر شده است تحت یک حالت اضطراری است. دولت می گوید آن را مورد نیاز برای مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر است اما منتقدان می گویند این بهانه برای تقویت Sissi را نگه دارید در کشور است. به روز رسانی به یک جارو 2015 تروریسم قانون تصویب Sissi در ماه مارس به طور گسترده ای دیده می شود توسط سازمان ملل متحد مقامات و فعالان به عنوان به طور بالقوه اجازه می دهد حتی بیشتر از حقوق بشر است.

در حال حاضر آنها می گویند این بیماری همه گیر تبدیل شده است آخرین بهانه ای برای ارتکاب موارد نقض حقوق بشر.

“از یک طرف آنچه که ما شاهد اوج از کنترل است که مقامات مصر تحت ریاست جمهوری, Sissi, به خصوص نیروهای امنیتی اعمال در مصر گفت:” حسین Baoumi مصر محقق سازمان عفو بین المللی است. “دولت و سپس با استفاده از این کنترل برای مدیریت این بیماری همه گیر.”

“که گفت: ما شاهد یک تغییر در شعارهای اگر چه نه به طور کامل در استفاده از همه گیر برای توجیه برخی از این اقدامات” او اضافه شده است.

در هفته های اخیر دولت هدفمند هر کسی انتقادی از تلاش های خود برای مقابله با کروناویروس.

ماه گذشته سازمان ملل و دفتر حقوق بشر گزارش داد که 15 نفر بازداشت شدند و به اتهام تبلیغ “اخبار نادرست” در مورد ویروس. یک دکتر و یک دارویی کارگر دستگیر شده بودند برای Facebook تصویری نوشته های شکایت در مورد کمبود ماسک صورت.

رژیم هدفمند روزنامه نگاران نشان می دهد که دولت undercounting coronavirus موارد است. در ماه مارس دولت مجبور یک روزنامه نگار غربی به ترک مصر پس از او و ارقام منتشر شده از کارشناسان است که نشان می دهد که میزان افراد آلوده می تواند حداقل 10 بار به موارد تایید شده در زمان.

با جمعیت 100 میلیون مصر در حدود 9400 مورد تأیید و حداقل 525 مرگ و میر — به مراتب کمتر از کشورهای بسیار پایین تر از منطقه ، مقامات می گویند که آنها در حال شفاف شدن است و تعداد آنها دقیق هستند.

مقامات مصری را متهم به اخوان المسلمین از انتشار شایعات و دروغ در مورد تلاش های دولت برای مهار ویروس. وزارت کشور به تازگی به اتهام گروه با تحریک تلاش برای جلوگیری از دفن یک دکتر که در اثر ویروس.

اما فعالان می گویند که تلاش ها برای لینک این بیماری همه گیر به اخوان می تواند منجر به بازداشت و نقض حقوق بشر علیه هر کسی که مظنون به مخالفت با رژیم.

همه گیر نیز استفاده می شود به سکوت زندانیان سیاسی, فعالان می گویند. به عنوان بسیاری از 114,000, زندانیان, سازمان ملل متحد می گوید در حال برگزار شد در سر می برند غیر بهداشتی زندان ها و بازداشتگاه هااز جمله ده ها هزار نفر دموکراسی فعالان سیاسی مخالفان و روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان. به جای آزادی جمعی از زندانیان برای جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگر دولت های اقتدارگرا در منطقه انجام داده اند دولت را رد زندانیان بازديد از خانواده ها و وکلا.

“این یک منطقه که در آن ما شاهد این مقامات در حال گسترش کنترل خود در درجه اول به بهانه covid-19 توانایی از زندانیان سیاسی برای تماس با جهان خارج” Baoumi گفت. “با تعلیق بازديد خانواده همراه با پیشگیری از بسیاری از زندانیان سیاسی از ارسال و یا دریافت نامه های, که بدان معنی است که آنها در حال قطع ارتباط با دنیای خارج.”

Baoumi نگران است که رژیم می تواند با استفاده از همه گیر برای سرکوب معدود باقی مانده های جامعه مدنی و یا رسانه های آنلاین در این کشور — و یا شاید اتخاذ ویروس-ردیابی برنامه های کاربردی برای افزایش نظارت در جامعه است.

“آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه همه گیر توسعه و اگر مقامات خواهد شد و سپس استفاده از آن برای محدود کردن فضای بسیار کمی را که باز می ماند” او گفت:.

ادامه مطلب

پس از ایالات متحده, فشار, پنسیلوانیا, معلم منتشر شد مصر از زندان و بازگشت به خانه

آن را احساس می کند مانند پایان جهان است. بنابراین ما باید در ازدواج در حال حاضر است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de