بوپال: در عمده اداری تجدید سازمان در میان مستند, این, Madhya Pradesh دولت منتقل 50 Indian Administrative Service (IAS), افسران از جمله برخی از اضافی رئیس دبیر اصلی دبیر و رئیس سابق اتاق.

این اولین بار است که عمده اداری rejig توسط بی جی پی به رهبری دولت پس از Shivraj سینگ Chouhan شد وزیر در ماه مارس این سال است.

طبق دستور صادر شده در شنبه شب رئیس سابق وزیر گوپال ردی نوشته شده به عنوان رئیس درآمد مدیره در گوالیور I C P Keshari به عنوان نایب رئیس Narmada Valley Development Authority, Vinod Kumar اضافی به عنوان دبیر کل (ACS) از مدیریت کل بخش و J N Kansotia به عنوان ACS از دامداری اداره منابع رسمی گفت.

علاوه بر این, Anupam راجان ارسال شده است به عنوان مدیر امور روابط عمومی و آموزش عالی بخش است.

دولت حذف P Narhari به عنوان کمیسر بخش روابط عمومی و جایگزین او با Sudam P Khade. Narhari در حال حاضر ساخته شده است مدیر عامل بازاریابی فدراسیون ادامه خواهد داد و به عنوان کمیسر توسعه شهری و مدیریت بخش.

طبق سفارش سانجی Shukla ارسال شده است به عنوان اصلی از سیاست صنعتی و ارتقاء بخش جایگزین راجش Rajora که منتقل شده است به عنوان اصلی دبیر کار گروه.

Neeraj Mandloi ارسال شده است به عنوان اصلی از بخش خدمات عمومی جایگزین مالایی Shrivastava که در حال حاضر نوشته شده به عنوان اصلی وزیر بهداشت عمومی مهندسی.

چهل ارشد دیگر IAS افسران از جمله دو رنج می برد که از COVID-19 و بعد از بهبود نیز منتقل منابع گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de