• چغندر سالاد با خردل سس بالزامیک.

 • یک کامیون شهرستان به ارمغان آورده است به جای قطعات سیمان از حیاط خلوت یک خانه به عنوان سانتا آنا پلیس به بررسی یک نکته در دفن بدن در حیاط خلوت یک خانه در 600 بلوک S. Center St در سانتا آنا در روز پنج شنبه.

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یک خروجی جدید از کلبه محبت وگان رستوران های زنجیره ای افتتاح شد چندی پیش در باغ بیشه خدمت مشابه کرایه به این کلبه محبت در لدرا رنچ.

 • یک مظنون به سارق بانک که باعث شد پلیس در تعقیب در تیخوانا دستگیر شده است پس از کامیون او رانندگی رخ داد یک دیوار در روز چهارشنبه. (حسن نیت ارائه میدهد از تیخوانا اداره پلیس)

 • عشق است و حتی در هوا در طول روز ولنتاین فصل در دیزنی لند برای آن اردک به این بانوی جوان و دادگاه هر یک از دیگر در اسکله برای رفتس به تام سایر جزیره که بسته است با توجه به تاثیر ساخت و ساز از “جنگ ستارگان” زمین. (عکس از علامت Eades اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مهر و موم ساحل بی سر و صدا اورنج کانتی شهر ساحلی است که با تجربه بزرگترین اورنج کانتی جرم تیراندازی و پنج سال پیش در سالن Meritage سالن مو. تصویر خیابان اصلی در مهر و موم در ساحل. (عکس از آنا Venegas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ما بازیگر زن آنجلینا جولی, راست, فرستاده ویژه سازمان ملل متحد کمیساریای عالی پناهندگان و ما بازیگر براد پیت, سمت چپ, دیدار با فعالان سازمان های غیر دولتی, فروش محصولات برای حمایت از قربانیان خشونت در بازار منطقه از ‘پایان خشونت جنسی در جنگ در اجلاس سران در لندن پنج شنبه, ژوئن 12, 2014. این اجلاس استقبال دولت از بیش از 100 کشور بیش از 900 کارشناسان سازمان های غیر دولتی ایمان رهبران و نمایندگان سازمان های بین المللی در سراسر جهان است. (AP Photo/Lefteris Pitarakis, استخر)

 • Bob Saget, John Stamos و دیو Coulier از سمت چپ حضور والاتر از “فولر خانه” در ماه فوریه در لس آنجلس. این سه تیم برای حسن نیت اورنج کانتی سالانه جشن و سرور در روز شنبه در ریتز-کارلتون Laguna Niguel. (عکس از اردن اشتراوس تالار گفتگو/AP)

 • Yankees مرکز fielder Jacoby Ellsbury, عقب, تلاش می کند به جلوگیری از یانکی ها حق fielder هارون قاضی (99) به عنوان قاضی قطره تعقیب Utley دوم-باز یافته پایه آمار برای یک خطا در طول روز دوشنبه بازی در نیویورک است. دو اجرا می شود به ثمر رساند و Utley در زمان سوم در بازی.

Jacquelyn قهوه ای-هلمز گریبانگیر یک کیسه بوم در دست او و راهپیمایی به سمت درب های کشویی شیشه ای.

آن را در اوایل شب کمتر از یک هفته قبل از روز مادر و قهوه ای-Holmes مورد نیاز برای تحویل کیف به دخترش.

با نزدیک شدن به تعطیلات و قهوه ای-Holmes’ دختر Latosha قهوه ای, داشتن فرزند از خود کیسه می توانست با هر تعداد کالا: گل و طلا و جواهر و عطر و ادکلن.

به جای آن شامل لباس: بنفش تی شرت. راه راه سیاه و سفید, ساق پوش. یک جفت جوراب سفید.

قهوه ای, Moreno Valley, ساکن حال صرف آخرین 43 روز با پوشیدن لباس بیمارستان.

قهوه ای-هلمز راه می رفت از طریق اتوماتیک کشویی درب دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی در Moreno Valley, که در آن دختر او را به حال مبارزه coronavirus. نگهبان به او گفت به جای کیسه در یک جدول و سپس گفت: او می تواند ترک.

قهوه ای-هولمز ساحل طولانی ساکن بازگشت به پارکینگ که سهشنبه شب, مه 5 که در آن بیش از 20 دیگر اعضای خانواده و دوستان منتظر – mingling, شوخی, جشن.

Bridgett وهیتیر از Moreno Valley, درست, روابط, یک سربند برای Leilani ریچاردز 5 به بیش از 20 اعضای خانواده جمع آوری مورنو در دره رودخانه مرکز پزشکی دانشگاه برای Latosha قهوه ای که تست مثبت برای COVID-19 و در بیمارستان بستری شده است از اواخر مارس در سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

قهوه ای-هلمز ایستاده بود به طرف چشم بسته و آواز برای خودش دست مطرح در عبادت.

در میان جمعیت و در عین حال می شد Tyrus واشنگتن و Jylla McGee قهوه ای ،

این خواهر و برادر بود هفته را صرف نگرانی در مورد اینکه آیا آنها می خواهم به دیدن مادر خود را دوباره – اجازه دهید به تنهایی صرف روز مادر با او.

اما آن 17-year-old McGee هشت سال او را برادر junior که هنوز هم زندگی را با قهوه ای. و این او بود همراه با قهوه ای-هولمز همچنین مبارزه coronavirus. با هم سه نسل از زنان شد پیوند می خورند نه تنها با خون بلکه توسط سرایت.

قهوه ای متحمل بدترین.

به همین دلیل McGee گفت: این روز را حمل نوظهور معنی.

“من فقط خدا را شکر,” او گفت: “خدا را شکر او هنوز زنده است و او را در خانه.”

♦ ♦ ♦

قهوه ای-هلمز باعث شده است تا خانواده خود را از طریق شادی و غم و اندوه.

حتی روز مادر, به طور معمول, جشن ننهاده است. قهوه ای-هلمز birthed پنج فرزند. اما در سال 2009 او پسر درگذشت – روز بعد از روز مادر.

“من همیشه دیپلم روز مادر با که او گفت:” به تازگی.

هنوز هم او clan بیش از سال افزایش یافته که شامل 33 نوه و یک ده بزرگ-grandkids.

و روز مادر با وجود غم و اندوه آن را حمل ایجاد فرصت سالانه برای جشن زنانی که مانند قهوه ای-هولمز نگه داشتن خانواده با هم.

خانواده سالانه سنت شروع می شود با یک سرویس در اولین مشیت مبلغ کلیسای باپتیست در لانگ بیچ. خانواده و سپس در تناوب بین وعده های غذایی و, در خانه, اعیاد. در نهایت قبیله اعضای سبب هدیه بر تمام مادران.

قهوه ای-هلمز به عنوان مادر منجر خانواده از طریق تمام زندگی هوی و هوس خیلی خوشحال و غم انگیز است.

اما پس از آن در ماه مارس – در حالی که coronavirus بود فقط شروع به ضربه زدن به منطقه — غلغلک دادن فرود در گلو او. این یک آشنا احساس یادآور دسامبر سرفه دکتر گفته بود برونشیت است.

او شروع به هک کردن دوباره. این زمان آن را بركنند.

“سرفه فقط نگه داشته و تداوم” براون-هلمز گفت.

او سعی کرد به او نگاه کنید اما نمی توانید یک قرار ملاقات.

سر او را دید. او نمی تواند بو و یا طعم و مزه هر چیزی; اشتهای او ناپدید شد.

مکرر سرفه قطع او ناخودآگاه ریتم: تنفس.

قهوه ای-هلمز است که 65 سال در میان جمعیتی در نظر گرفته شود به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. پس به درخواست او مطب او تنظیم یک قرار ملاقات با ساحل طولانی در بخش بهداشت و درمان به تست.

تماس آمد و سه روز بعد: او آن را به حال.

قهوه ای-Holmes خود جدا شده و در یک اتاق لانگ بیچ آپارتمان برای چهار هفته است. همسایگان و دیگر اعضای کلیسا چپ سوپ و دیگر مواد غذایی را در خارج از درب جلو; قهوه ای-هلمز خواهد موج در آنها از پنجره است.

او قدردانی ژست اما او نمی تواند غذا خوردن.

او صرف بیشتر از زمان است که بر روی نیمکت به عنوان حتی 15-پا راه رفتن به حمام شد یک شاهکار است.

“من سکندری مانند یک فرد مست” براون-هلمز گفت. “این خیلی سخت است.”

هنوز هم او علائم و درمان در بخشی با نبولایزر یکی از نوه به او داده بود هرگز رشد به اندازه کافی شدید در بیمارستان بستری شود.

و با گذشت زمان وضعیت او بهبود یافته است. او رفتار کاسته. او سردرد پژمرده.

در نهایت این سرفه ها ناپدید شد و حس خود را از طعم و مزه و بوی بازگشت و با آنها اشتهای او را.

یک روز بزرگش زندگی می کند که در کارسون آورده قهوه ای-هلمز برگر از وندی هر چند مادر شک توانایی های خود را به خوردن آن.

او آن را بلعیدم.

“من خوردند برگر — کل برگر” براون-هلمز گفت. “من می توانم آن را باور نمی کند.”

سپس آن را به حال شده است هفته پس از قهوه ای-هلمز به حال دیده می شود او جوانترین دختر, قهوه ای, در فرد است.

حتی قبل از مادر مشکوک به سرفه می تواند نشانه ای از coronavirus قهوه ای-Holmes’ جوانترین کرده بود متوقف شد هفته 70 مایل سفر از مورنو ولی به ساحل طولانی است.

قهوه ای بود و کم گاز پول به طوری که او در خانه مانده.

آن را باید یک تغییر ناگهانی از شرایط. قهوه ای شده اند باید امن است.

♦ ♦ ♦


که تنها چیزی که واقعا می ترسم. واقعیت این است که من نمی توانستم نفس بکشم.

– Latosha قهوه ای


Coronavirus به نظر می رسد نه یک خط مستقیم از طریق خانواده درخت.

براون دختر McGee به دنبال خانواده مادر در برگزاری نمایشگاه داستان بگویید نشانه. آن آغاز شد و با سردرد. سپس او را از دست داده و توانایی خود را به بو یا طعم و مزه هر چیزی.

اما به دلیل COVID-19 تست کمبود آن ناشناخته برای اطمینان حاصل کنید که آیا McGee قرارداد ویروس. هنوز دکتر توصیه او را به قرنطینه در خانه.

سپس آن را خیلی دیر شده بود. قهوه ای 44 ساله با زمینه ای شرایط پزشکی شروع به سرفه کردن.

در حالی که دخترش بیماری تنها به طول انجامید چند روز براون بدتر شده است.

او گفت خودش و بستگان او آن را فقط به آلرژی فصلی. یا شاید آنفولانزا. دو راه وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی است.

اما به عنوان روز کشیده شد به طور فزاینده ای روشن به کسانی که در اطراف قهوه ای که آلرژی بودند مقصر نیست. تپش در سر خود را گسترش در سراسر بدن خود را.

قهوه ای, گرچه, همیشه متنفر بودم از رفتن به دکتر. او اصرار داشت او می شود خوب است و حتی به عنوان تنفس او شد بیشتر زحمت کشیده. حتی به درد, در زمان رشد شدید آن سوار او را به اشک.

او می تواند تمام آن را اداره کند.

تا زمانی که او نمی تواند.

در آخرین جمعه در ماه مارس قهوه ای کم عمق تنفس متوقف شد. آن را مانند او خفه کننده است.

که براون به تازگی به یاد می آورد زمانی بود که او می دانست که او نیاز به کمک.

“این تنها چیزی است که واقعا می ترسم من” براون گفت. “واقعیت این است که من نمی توانستم نفس بکشم.”

♦ ♦ ♦

مک گی 911 تماس گرفته شده.

آمبولانس سوار به Moreno Valley آپارتمان در مارس 24. مک گی بسته بندی شده تا برخی از لباس برای مادر خود را و آماده به همراه او به بیمارستان است.

مادر و دختر شدند تا خواب آنها در همان رختخواب. مک گی نمی توانستم درک قادر به اشتراک گذاشتن یک آمبولانس با او.

اما امدادگران گفت McGee که به دلیل ویروس, او می خواهم به ماندن در پشت.

“این خیلی سخت بود چون من آماده برای رفتن” مک گی گفت: “می شود و در سمت راست وجود دارد با او. اما آنها به من اجازه نمی داد.”

مک گی تماشا به عنوان امدادگران قرار داده و او را در آمبولانس بسته درب و سوار کردن مصرف قهوه به دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی – به تنهایی.

برای مک گی 2020 باید یک سال از جشن. آن را تبدیل به یکی از ناامیدی. این Moreno Valley High School senior آخرین آهنگ فصل لغو شد, به عنوان او بود مدل و احتمال فارغ التحصیلی او. او حتی نمی تواند یک حزب بزرگ برای تولد 18 خود را در آوریل 28.

اما به عنوان او را تماشا آمبولانس را قهوه ای دور — آنچه که می توانست حافظه تاریخ و زمان آخرین او مادر هیچ کدام از آن اهمیت.

آن شب McGee به نام برادر او.

واشنگتن نقل مکان کرده بود تا از مادر خود را به سانتا آنا در ژانویه گوش به عنوان خواهر خود را توصیف براون بیماری است.

“من می توانم آن را باور نمی کند” واشنگتن گفت. “من در تلاش بود برای آماده سازی خودم برای از دست دادن مادر من فقط در تلاش برای آماده سازی خودم برای صدمه دیده است.

“من گفتن بود خودم” این می تواند اتفاق می افتد,” او اضافه شده است. “این یک احتمال است. اگر آن را فقط برای آن آماده می شود.'”

مک گی در ضمن ماند شب با یکی از خاله او که همچنین زندگی در Moreno Valley, بنابراین او نمی تواند به تنهایی.

روز بعد او به نام تسهیلات برای بررسی در ،

پرستار به یک دستور العمل: “فقط دعا می کنم.”

♦ ♦ ♦

بیش از چند هفته آینده, خانواده, تحت هدایت قهوه ای-هولمز آرامش در ایمان خود را حتی به عنوان آنها مقابله با قهوه ای بیماری در راه های مختلف.

McGee صرف چند روز اول اقامت با اعضای خانواده و در نهایت قبل از حل و فصل به کارسون خانه ارشدش عمه قهوه ای-هولمز او پیوست. با اضافات تعداد زیادی از مردم زندگی در خانه سه اتاق خوابه به رشد هفت.

در Moreno Valley, پزشکان قرار داده و قهوه ای بر روی یک دستگاه تهویه و sedated او به طوری که او نمی خواهد مبارزه با تاسیسات. هفته ها گذشت.

مک گی کناره گیری کرد.

او نگه داشته برای خودش. وقتی پرسید که چگونه او انجام شده بود McGee نمی دانم که چگونه به پاسخ. او گفت که او خوب بود.

اما او از دست رفته روزانه chitchat ، او نمی دانم اگر خود را نهایی مکالمه — دعا با هم قبل از قهوه ای قرار گرفت ونتیلاتور خواهد بود — آخرین کلمات آنها همیشه می خواهم به اشتراک بگذارید.

“قادر به صحبت کردن با او در تمام این هفته که آن را واقعا سخت” McGee گفت. “من فقط می ماند برای خودم در اتاق من و ساکت چون من نمی زیادی برای گفتن دارد.”

قهوه ای-هلمز در ضمن به دنبال حمایت تا آنجا که او می تواند پیدا کنید. او در تماس با دوستان و بستگان در سراسر کشور و از آنها خواست تا برای شرکت در یک هفتگی نماز تماس با یکی از نوه های سازمان یافته است.

L-R Jylla مک گی و Jacquelyn قهوه ای-هلمز صحبت مربوطه مادر و پدر Latosha قهوه ای از اتاق بیمارستان در FaceTime در کرسن سیتی در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است. سه نسل از خانواده براون قرارداد coronavirus. Jylla و Jacquelyn بهبود و بدون بستری شدن در بیمارستان اما Latosha شده است در بیمارستان برای حدود یک ماه. در این تماس آنها خبر خوب این است که او ممکن است به زودی منتشر می شود. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

اولین تماس در مارس 27, شروع با یکی از دختر مورد علاقه انجیل آهنگ ها:

“از آنجا که خداوند چوپان من است/ من همه چیز من نیاز داشته/ او به من اجازه استراحت در علفزار چمن/ و او مرا در کنار آرام جریان/ او بازیابی من عدم سلامت/ و او به من کمک می کند به آنچه که افتخارات او/ که چرا من امن است که چرا من امن هستم/ به همین دلیل من امن امن در آغوش او.”

در آن تماس و آنهایی که پس از آن گروه دعا برای قهوه ای است.

اما آنها همچنین دعا برای کسانی که مراقبت از او را.

روزانه تماس های تلفنی – گاهی اوقات چند بار در روز — با پزشکان در مورد براون بیماری نیز بخشی از خانواده ها معمول است.

یک دکتر تماس بگیرید و هر شب unprompted. او را نجات خانواده برای آخرین تماس از روز به طوری که او می تواند صرف زمان زیادی بر روی گوشی با آنها را به عنوان مورد نیاز آنها قهوه ای-هلمز گفت: دکتر به او گفت.

اگر قهوه ای-هلمز به حال یک سوال در پرستاران نمی تواند پاسخ آنها می خواهم به ترک توجه داشته باشید برای یک دکتر به او تماس بگیرید به عقب و یکی همیشه….

“همه آنقدر بیمار و نوع” قهوه ای-هلمز گفت. “فقط به ما گفتن آنها در حال رفتن به انجام همه چیز آنها می توانند به او در بازگشت به خانه به ما.”

کسانی که خواستار مستحکم جهت حفظ و دعا به عنوان پرستار به حال اول دستور McGee را انجام دهد.

موسیقی انجیل مکرر راحتی در کارسون خانواده است.

کلمات McGee نمی تواند در مکالمه خود را آشکار در ملودی های خاص مورد علاقه “من خدا هستم”:

“من اول و آخر” او خواند. “هر آنچه که شما نیاز دارید فقط درخواست, برای, من, من, من خدا هستم.”

او نمی تواند صحبت به افراد دیگر, اما او می تواند صحبت کردن با خدا.

او خواست او را برای آنچه که او مورد نیاز است.

او به درمان ،

♦ ♦ ♦


خدا واقعا کار به نفع ما و او واقعا پاسخ دادن به نماز ما.

– Jacquelyn قهوه ای-هلمز


سلام crackled خط تلفن.

آنها لایه در بالای هر یک از دیگر ایجاد صدای ناهنجار و خشن ، کنفرانس تلفنی خط افتتاح شد فقط بعد از 5 بعد از ظهر روز چهار شنبه, آوریل 1. خوش صدای فیلتر شده از سراسر کالیفرنیا و جورجیا فلوریدا تگزاس و مونتانا.

آن ششم بود و این هفته نماز تلفنی که در آن قهوه ای-هلمز پیدا کردم خیلی آرامش.

قهوه ای-هلمز, شروع به کردن تماس و مثل همیشه با این هفته را به روز رسانی بر روی دختر خود را – و آن را یک خبر خوب.

قهوه ای خاموش بود ونتیلاتور. قبل از آن که هفته ای هولمز و نوه اش شنیده قهوه ای صوتی برای اولین بار در 33 روز.

“او نمی بسیار خوب” صحبت های قهوه ای-هلمز گفت: کسانی که در نماز خط.

این tracheostomy tube درج شده در قهوه ای نای برای کمک به او تنفس ساخته شده صحبت کردن دشوار است.

آن زمان بیشتر هوا و تلاش برای قهوه ای به مطلق صدا. همه قهوه ای هولمز و مک گی می تواند بشنود بود پایین breathy زمزمه.

هنوز هم آن چیزی بود.

پس از آن آمد روز جمعه. که صبح قهوه ای-هلمز دریافت تماس از دخترش تعداد. قهوه ای-هولمز که در آن یک پرستار بود با استفاده از گوشی را به روز رسانی.

به جای آن صدای آشنا.

“صبح به خیر” قهوه ای-هلمز شنیده ام او را دختر می گویند.

صدای قوی بود و روشن.

“من خیلی نشئه به گوش او” قهوه ای-هلمز گفت: در این کنفرانس تلفنی “و او صحبت خوب کمی با من.”

پس از به روز رسانی یک خواننده از مونتانا crooned معنوی و سپس یک کشیش در گرجستان به رهبری نماز تشکر از خدا برای این کار او انجام شد از طریق خط مقدم پزشکی کارگران — و برای قربانی آن کارگران ساخته شده و بیمار را شفا دهد.

“آنها قرار داده و خانواده خود را در دست های خود را,” او گفت: از پزشکان و پرستاران در درمان قهوه ای و بسیاری دیگر “را به عنوان ما قرار داده و ما خانواده را در دست دارند.”

قهوه ای هر چند نمی تواند به خانه آمده است. دکتر اول می خواستم او را به پیشرفت بیشتر در صحبت کردن و بلع با tracheostomy tube.

اما قهوه ای هولمز و McGee بود ایمان. قهوه ای به زودی خواهد بود.

“خدا است که واقعا کار به نفع ما” براون-هولمز گفت: “و او واقعا پاسخ دادن به نماز ما.”

♦ ♦ ♦

بوم کیسه باید ساخته شده راه خود را به قهوه ای است.

حدود 7 بعد از ظهر McGee تلفن زنگ زد. او darted به این سمت به عنوان جمعیت خانواده و دوستان – پس از وارد در یک کاروان از خودروهای, با, الهام بخش, پیام های ناخوانا در ویندوز – bantered. موسیقی انجیل blared از یک بلندگو در بالای یک SUV.

مک گی چت سریع بود و او زد و برگشت به گروه.

“اوه مرد!” او فریاد زد. “او در آسانسور!”

جمعیت راه اندازی به سمت ورودی بیمارستان. درب اتوماتیک کشویی باز کنید.

قهوه ای, در یک صندلی چرخدار تحت فشار قرار دادند توسط یک بیمار اسکورت پدید آمده در گذشته است.

به سلامتی آبشاری.

Latosha قهوه ای واکنش نشان می دهد هنگامی که از دیدن خانواده و دوستان او پس از تخلیه شنبه شب مه 5 سال 2020 از رودخانه مرکز پزشکی دانشگاه در Moreno Valley. او آزمایش مثبت برای COVID-19 و در بیمارستان بستری شده است از مارس 24. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

قهوه ای دست تحت پوشش آبی فولاد ماسک کشش در سراسر بینی و دهان. چشم او welled.

قهوه ای-هلمز گریه بیش از دختر و تشکر عیسی.

پس از قهوه ای استقبال همه — یا با در آغوش گرفتن و یا با توصیه می شود 6 پا از راه دور او به همراه داشت به مادرش مادر که گفت: هر کس به شکل یک دایره است.

وجود دارد در مقابل در ورودی به Moreno Valley بیمارستان قهوه ای-هلمز فریاد زد: نماز و قدردانی برای خدا و برای افرادی که کمک به درمان دختر خود را.

“من می دانم که شما باید برخی از عروق در این فضا امشب خداوند. پدر خدا من با تشکر از شما برای هر پزشک” او گفت:. “من از شما سپاسگزارم خداوند برای هر پرستار, خدا — آنهایی که من می دانم نام خود را و آنهایی که من نمی.

“با تشکر از شما” قهوه ای-هلمز افزود: “برای هر تکنسین, هر کسی که در تماس با او امشب.”

به عنوان قهوه ای-هلمز صحبت کرد که خورشید در پشت بیمارستان. اثیری براق احاطه آن است.

دختر او – McGee مادر – در آمدن به خانه فقط در زمان برای روز مادر.

او را در خانه قهوه ای-هولمز گفت: “زیرا خدا. او آمدن به خانه او افزود: به دلیل جمع آوری آنهایی که فقط فراتر از درب کشویی.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de