دهلی: دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز یکشنبه گفت: از مجموع 6,923 coronavirus موارد در پایتخت کشور حدود 75 درصد بدون علامت یا نشان دادن علائم خفیف و در حال درمان در خانه.

او گفت: طبق دستورالعمل جدید کسانی که بدون علامت یا نشان دادن علائم خفیف هستند و نیاز به ماندن در بیمارستان.

رئیس جمهوری همچنین گفت: چند وجود دارد بیماران جدی و حتی مرگ و میر کمتر گزارش شده از عفونت است. او گفت: 73 نفر فوت کرده اند با توجه به این ویروس تا کنون در این شهرستان است.

“وجود دارد 6,923 موارد مثبت در دهلی تنها 1,476 دفاع موارد در بیمارستان هستند. تمام موارد دیگر هستند یا بدون علامت و یا بسیار خفیف علائم. از این 1,476 دفاع موارد 91 موارد در ICU و 27 مورد در هواکش. من شخصا نظارت بر موارد جدی و کار شب و روز خود را برای بهبود است.”

در مورد بیماران بدون علامت او گفت: “تیم ما باعث می شود بازرسی از خانه خود را برای بررسی اینکه آیا یک اتاق جداگانه و توالت وجود دارد یا نه. سلامت تیم به طور منظم در تماس با این افراد و در صورت نیاز اعضای خانواده را تحت تاثیر قرار مردم می توانند با تماس با مقامات.”

Kejriwal گفت: در مورد وجود دارد نه فضای کافی در خانه بیماران منتقل شده به Covid-19 مرکز مراقبت از جایی که آنها می توانند برای 14 روز.

او همچنین گفت که مصادره خصوصی آمبولانس انجام شده برای خدمات دولتی.

“من شده اند رندانه اغلب که مردم باید منتظر ساعت برای آمبولانس می رسند. ما دستور برای مصادره خصوصی آمبولانس برای خدمات دولتی. این آمبولانس ها باید در دسترس برای دولت وظیفه به عنوان و زمانی که مورد نیاز همراه با ادامه فعالیت خود بيمارستان به عنوان به خوبی.”

وزیر گفت: او نا امید است بیش از این اظهارات مخالفان و مسخره در ارائه امکانات ویژه برای Covid رزمندگان.

او گفت که این مسئولیت از دولت دهلی نو برای مراقبت از افرادی که خطر زندگی خود و همچنین سوال و مخالفان را به تمسخر گرفتهاند جبران تومان 1 کرور توسط دولت دهلی نو در مرگ هر Covid جنگجو.

Kejriwal تحسین Covid رزمندگان در خط مقدم و کمک به مردم در این زمان.

“ما پزشکان و پرستاران و معلمان دفاع مدنی داوطلبان آشا و Anganwadi کارگران و غیره ما Covid رزمندگان و در خط مقدم مبارزه با مبارزه با تاج. آنها خطر جان خود را برای مردم کار می کنند. این مسئولیت ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای همه آنها. ما متصل هتل پنج ستاره با راجیو گاندی و فوق تخصصی بیمارستان که اعلام شده است به عنوان یک اختصاص داده شده Covid بیمارستان. اگر هر یک از ما Covid رزمندگان تحت تاثیر قرار گرفتن توسط, تاج, آنها برخورد خواهد شد در این هتل. این مسئولیت ما را به مراقبت از آنها را به خاطر آنها در حال کار و مراقبت از افراد در تمام این زمان.”

او درخواست کرد که این زمان برای انجام سیاست اما به کار جمعی برای مردم و ملت در این زمان دشوار است.

“لطفا کمک یکدیگر با هم کار کنند در برابر این مسائل کار را برای جامعه است.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de