به عنوان coronavirus شد پیچیدن چوک-نگه دارید در شهر نیویورک و پس از مراکز کنترل بیماری توصیه می شود 14 روز در قرنطینه برای کسی که سفر در خارج از آن منطقه — اورنج کانتی درمان سوء مصرف مواد زنجیره ای پذیرفته شده و مشتری از دولت امپراتوری با توجه به شکایت تسلیم با مراقبت درمانی اورنج کانتی در ماه آوریل است.

پذیرش نیویورکر به یکی از نیوپورت آکادمی 10 اعتياد و سلامت روان درمان در خانه برای نوجوانان در گفتگوی اختصاصی نارنجی پارک هکتار موجب اضطراب زیادی را در میان برخی از اعضای هیات که خواسته مسئولان شهرستان برای کمک به.

“یک کارمند و ناظر بود در اطراف مشتری مشغول به کار در خانه و سفر به خانه های دیگر به طور بالقوه در معرض خانه های دیگر و همچنین به عنوان مشتریان” شکایت گفت. “ما نیاز به کمک شما. ..همه ما نیاز به آزمایش می شود. ما نیاز به پاسخ ما نیاز به امن و محافظت شده است. و ما شده اند. کارکنان را رها شغل خود را در ترس از آلوده شدن.”

مقامات در نیوپورت آکادمی اختلاف تصویر نقاشی شده در شکایت است.

“نیوپورت آکادمی در نظر بهداشتی و ایمنی از مشتریان و کارکنان از اولویت های ما و پایبند به بالاترین استانداردهای صنعت ممکن است” گفت: سخنگوی کریستن هایس توسط ایمیل. “ما گرفته اند اقدامات قابل توجهی در طول این بی سابقه ای همه گیر اجرای پروتکل مطابق و مطابق با سرعت در حال تغییر دستورالعمل از مراکز پیشگیری و کنترل بیماری و بهداشت محلی مقامات.

“به عنوان یک ضروری ارائه دهنده خدمات سلامت روان درمان ما نهاد اجتماعی فاصله دستورالعمل تا حد امکان در درون ما درمانی محیط شبیه به آنچه که همکار مراکز بهداشتی و درمانی عمل و مطابق با CDC توصیه می کند. ما در حال بررسی همه پذیرش در یک مورد به مورد و بر اساس با جزئیات فرآیندهای غربالگری و راهنمایی های پزشکی.”

کارکنان ستون فقرات سازمان او گفت: “ما همچنان به همکاری با آنها همانطور که ما حرکت به این منحصر به فرد پویا وضعیت. ما بسیار سپاسگزار برای ادامه خدمات در طول این زمان فوق العاده ای.”

همه نیوپورت آکادمی کارکنان و مشتریان که نیاز به یک COVID-19 آزمون می توانید یک و شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد در میان کارکنان و یا مشتریان در اورنج کانتی, او گفت:.

Coronavirus اضطراب شایع در صنعت مراقبت های بهداشتی که در آن کارگران خط مقدم در بیمارستانها و خانه های سالمندان و امکانات دیگر نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض و ناخواسته عبور از ویروس است.

این مراقبت درمانی اورنج کانتی نیست پیگیری شکایت به دلیل نیوپورت آکادمی یک گروه خصوصی با مجوز و تنظیم شده توسط دولت است.

“این سازمان با وابسته نیست و این شهرستان است. این یک خصوصی ارائه دهنده. ما برنامه های ما در حال فکر اجتماعی فاصله — اما ما هیچ نقش نظارتی این ارائه دهنده خاص” گفت: بیانیه ای از آنت Mugrditchian, OCHCA رفتاری خدمات بهداشتی’ عملیات رئیس.

مارک Meulman رئیس عملیات با OCHCA سلامت عمومی Serivces خواست آرام است.

“از ديدگاه بهداشت عمومی من فکر می کنم ما در یک نقطه که در آن COVID-19 گسترده در سراسر کشور و تمام مکان های در معرض خطر. بله برخی از مناطق مانند نیویورک بیشتر موارد از دیگران, اما خطر این است که در حال حاضر در همه جا. همه بیماران باید تحت نظارت باشد علائم در چنین تنظیمات و جدا اگر آنها را تبدیل به بیمار و دریافت یک ارزیابی پزشکی” او در بیانیه ای گفت.

و در حالی که دولت فدرال را محدود کرده است برخی از سفر از کشورهای دیگر سفر در داخل کشور نشده است ممنوع است. “همانطور که با هر چیز دیگری توصیه میشود برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری از جمله فعاليت مسافرت اما مواردی وجود دارد که در آن سفر ضروری است” Meulman گفت.

در مجموع 14 سطل زباله و 21 ماشین خط جلوی خانه یک نیوپورت آکادمی خانه برای مشکل جوانان در کالیفرنیا در روز سه شنبه 14 ژانویه 2020. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

درگیری بین برخی از کشورهای همسایه و نیوپورت آکادمی خانه شده است و تشدید در سال های اخیر به عنوان درمان مرکز گسترش از دو به 10 مجوز خانه. بچه ها که نمی خواهید در درمان ترک کرده اند امکانات ده ها بار گاهی اوقات توسل به همسایگان برای کمک و یا رفتار گستاخانه همسایه ها گفته اند.

نارنجی پارک هکتار است که فقط 1.4 مایل مربع بدون پیاده رو یا خیابان چراغ. آن را کوچک و گران قیمت, سوارکاری گوشه ای از اورنج کانتی یک محل که در آن غرب وحشی در دیدار اواسط قرن مدرن در وسیع تعداد زیادی از حداقل 20000 متر مربع است. جامعه نکردم با اصطبل اسب و استخرهای شنا, حصار, سواری مسیرهای پیاده روی و چند میلیون دلار خانه.

وزارت کالیفرنیا از خدمات اجتماعی این سازمان متهم با صدور مجوز و تنظیم گروه خانه مانند نیوپورت آکادمی را صادر کرده است هدایت برای آنها چگونه باید عمل در طول بیماری همه گیر.

پس از نظارت بر کودکان در خارج از خانه مراقبت در نظر گرفته شده است ضروری خدمات اپراتورهای معاف از دولت محلی و دستور به بستن کسب و کار در طول بحران بهداشت و درمان.

ارائه دهندگان خدمات باید ایجاد سلامت غربالگری پروتکل های جدید برای پذیرش, برای کودکان از بازگشت از خاموش بودن محل تسهیلات و برای کارکنان که ورود و خروج از این مرکز هر روز دولت است. در داخل این امکانات وجود دارد باید افزایش یابد تمیز کردن و ضد عفونی مکرر شستن دست و فیزیکی فاصله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de