کلکته: غرب بنگال دایره پدید آمده بالاترین grosser در پس انداز بسیج در حال انجام مستند در کشور رسمی از پستی گروه در روز شنبه است.

غرب بنگال دایره نیز شامل هند و Andaman and Nicobar.

“در این کشور در طول مستند دوره است که در ادامه, West Bengal دایره بالاترین grosser از نظر پس انداز های کوچک بسیج” اقدام رئیس Post Master General (CPMG) Niraj کومار گفت.

او گفت: تنها در یک روز در ماه مه شش دایره فروش Rs 361.25 کرور تنها از ادارات پست (PO) است که در حال اجرا بر روی CBS پلت فرم.

کومار گفت: دلیل اصلی این است که ادارات پست داشتن CBS قادر به انجام معاملات است که در مرکز نظارت توسط دایره تیم و توانایی پشتیبانی مورد نیاز پشتیبانی فنی.

حتی در سال گذشته, West Bengal, دایره, ثبت بالاترین رشد در پستی خدمات مالی در کشور گفت: PTI.

این عملکرد نیز بوده است و در نتیجه پس انداز های کوچک که عوامل بسیج پول نیز از مناطق روستایی با استفاده از دستگاه های دستی.

آخرین مالی دایره بسیج 792 تومان کرور روپیه از پس انداز های کوچک و نقد گواهی کومار افزود که هدف فعلی مالی هنوز منتشر نشده است.

در مورد هند پست پرداخت بانک توسط پستی بخش او گفت: افتتاح حساب شده است که بالاترین در غرب بنگال در طول مستند.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de