Vizag: ملی سبز دادگاه است Suo شعار گرفته تا از نشت گاز در مورد Vishakapatnam که در آن خطرناک گاز به بیرون درز کرده از شرکت کره جنوبی L G گاز منجر به مرگ 12 نفر و ledtscores از مردم را تحت تاثیر قرار.

ملی سبز دادگاه برای اولین بار سیلی موقت جریمه 50 تومان کرور روپیه به شرکت کره جنوبی که به سپرده تحت “آلوده پرداخت اصل”

ملی سبز, دادگاه (NGT,) همچنین راه اندازی پنج عضو کمیته تحت formerAPHigh قاضی دادگاه عدالت B Seshasayana ردی به بررسی علت شکست و برای شناسایی افراد یا مقامات مسئول این فاجعه و برای رفع مسئولیت.

“نشت گاز خطرناک در چنین مقیاس موثر بر بهداشت عمومی و محیط زیست به وضوح جذب اصل ‘srict مسئولیت’ در برابر شرکت های درگیر در خطرناک یا ذاتا خطرناک صنعت”گفت: نیمکت رهبری ملی سبز, دادگاه, رئیس دادگستری Adarsh کومار Goel.

انتشار NGT کپی منظور در اینجا پروفسور K Purshotham ردی محیط زیست با استقبال از NGT ابتکار به عنوان Suo شعار و قدردانی دستور موقت است که هدایت این شرکت کره جنوبی L G پلیمرها به سپرده Rs 50 کرور با منطقه دادرس Vishakapatnam.پروفسور Purshotham ردی گفت که این شرکت واریز این مقدار تحت “آلوده پرداخت اصل” بسیار خوبی ایجاد شده توسط چندین دیوان عالی کشور نقطه عطفی قضاوت او گفت:.

با این حال کامل پرس و جو به خسارت به شرقی قسمت های shouybe در نظر گرفته شده او گفت:.حتی هزینه بازسازی آسیب به قسمت های شرقی اکو سیستم است که همچنین این شرکت را مجبور به پرداخت برای او می خواست.

پروفسور Purshotham ردی توجیه NGT orderand امیدوار است که به حقیقت خواهد آمد و مسئولیت های ثابت.

Ratna Chotrani می


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de