نرت عکس گتی ایماژ

یک مرد ظهور از یک فروشگاه در ارموسییو ٬ سونورا با یک مورد آبجو. دولت تعطیل آبجو تولید در اوایل ماه آوریل خواستار آن غیر ضروری فعالیت در این کشور شیوع کروناویروس. در حال حاضر فروشگاه در حال اجرا هستند از آشامیدنی و مردم در حال گرفتن آنچه که آنها می توانند.

مکزیکو سیتی — طول استخوان-روز خشک منع آمریکایی ها تضعیف بیش از مرز به بالا آبجو در مکزیک است.

یک قرن بعد شهرهای مکزیک هستند که رفتن خشک است.

دولت تا حد زیادی تعطیل آبجو تولید کرد و گفت که آن را ضروری است در طول کشور شیوع کروناویروس. آخرین بطری تکت تاج Modelo Especial و دوس Equis برای مصرف نورد کردن خطوط در اوایل ماه آوریل.

در حال حاضر کشور دارای یک بازار سیاه در آبجو.

“بسیاری از مردم به شدت به دنبال آبجو” گفت: رائول فونس سر از هنر و صنعت-دم انجمن در تیجوانا فقط در جنوب سان دیگو. “آن را مانند کاغذ توالت.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/mexico-stops-brewing-corona-beer-deemed-nonessential-in-pandemic/2020/04/03/3237c72c-2bef-4cbc-b26d-0422d29430a2_video.html

این است که مکزیک هیچ مشروب الکلی. صنعت شراب هنوز باز است. اما مکزیکی بزرگسالان به طور متوسط نوشیدن یک لیتر شراب در هر سال است. آنها عقب کشیدن 72 بار به عنوان مقدار آبجو. که 18 گالن یک فرد است.

[از مکزیک, جدیدترین ابرقهرمان ایران به ظریف ترین دست واشر: سازمان دیده بان چگونه کشورهای در حال ترویج coronavirus ایمنی]

“آبجو نمادی از جشن پناه آن چیزی است که برای درمان افسردگی به در یک مهمانی عروسی برای نوشیدن در خانه گفت:” لوئیس آلبرتو مدینه میزبان یک نمایش رادیویی در شمال شهرستان ارموسییو ٬ سونورا. “این همیشه در مکزیک کشت.”

تا به حال است.

این کشور بزرگترین راحتی-فروشگاه های زنجیره ای, Oxxo, اعلام روز قیامت, اخبار روز 30 آوریل: آن را تا به حال تنها 10 روز ارزش آبجو باقی مانده است.

در حال حاضر شش بسته بودند تبدیل شدن به نادر به عنوان کشتی های کروز خاموش Cozumel.

دست پاچه خریداران به حال بريدن دور موارد از سوپر مارکت ها در اوایل ماه آوریل. در اخیر روز گسترش کلمه که یک کامیون تحویل شد آبجو به Oxxo در ارموسییو ٬ سونورا. یک خط snaked خارج و ادامه داد: پایین بزرگراه: نمرات افراد نقاب اجتماعی فاصله گرفته و تشنه.

هکتور ویوس

گتی ایماژ

آبجو و تنقلات فروشگاه در لا Marquesa پارک ملی در خارج از شهر مکزیک.

برای چند آبجو چپ قیمت ها افزایش یافت.

یک کاربر توییتر گزارش خرید می توانید از Modelo Especial برای 27 پزو یا در اطراف $1.15. که بیش از حداقل دستمزد ساعات روز:. “بله جهان رو به پایان است,” او نوشت.

در تیجوانا Facebook صفحات فنر برای هدایت مردم به فروشگاه ها که هنوز هم آبجو و یا به افرادی که مایل به فروش از خصوصی خود را stashes.

“که در آن وجود دارد آبجو در حالت عادی قیمت ؟” یک کاربر نگران.

کسی پاسخ با پرچم آمریکا از emoji.

در تعدادی از گذرگاه های مرزی آبجو است که با احتیاط انجام جنوبی حتی به عنوان مواد مخدر جریان شمالی.

Lupita Flores, 34, اجرا می شود یک گوشه فروشگاه در رینسا فقط از سراسر McAllen, Tex. او زد آبجو هفته پیش. بنابراین او مرتب به آن فرستاده شده از “طرف دیگر” — به عنوان مکزیکی تماس, ایالات متحده است.

[Coronavirus در مرز: چرا مکزیک پس از چند مورد در مقایسه با ایالات متحده]

“گاهی اوقات هزینه های آن دو و یا سه گانه” او گفت:. او تامین کنندگان می تواند تنها مقدار کمی در هر سفر برای جلوگیری از وارد شدن به مشکل. مسافران را مجاز تا سه لیتر آبجو به مکزیک وظیفه-رایگان — حدود هشت 12-آیا هر اونس.

با وجود هزینه حق بیمه, Flores نیاز به سهام تا. بسیاری از مشتریان خود را در مرز مجمع گیاهان شناخته شده به عنوان maquiladoras.

“هنگامی که آنها پرداخت می شود اولین چیزی که آنها انجام شده است بیا آبجو خود را,” او گفت:.

کارن Treviño, 30, یک طراح گرافیک به حال scoured رینسا برای تاج و Michelob فوق العاده. “ما دنبال شده در سوپر مارکت ها و مغازه ها در Oxxos در 7-Elevens” او گزارش شده است. “هیچ چیز نیست.”

او هم تبدیل به مخاطبین در ایالات متحده, که در آن جریان از کف صابون است ادامه داد: بدون وقفه. آبجو به عنوان یک غیرضروری محصول ؟ Por favor. “ما شمالی در حال, حزب, مردم,” او گفت:.

Julio Cesar اگویلار دو لا فرانترا

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک مرد می ایستد پشت نشانه آن است که بار خوانده شده “من نمی باید آبجو” در مونتری.

تیجوانا بالندگی در ممنوعیت این دوره از 1920 تا 1933 که در طی آن ایالات متحده ممنوع الکل تولید و فروش. آبجو محروم آمریکایی ها رفتند به “طولانی ترین نوار در جهان” 200 پا مارول در شهرستان مخیکالی سالن آبجو.

این روزها هر چند Tijuana فروشگاه تقریبا از آبجو. و به دلیل محدودیت های اعمال شده پس از شیوع کروناویروس, آن را سخت تر برای عبور از مرز. اما ساکنان با شغل در کالیفرنیا هنوز هم می توانید سفر و انتخاب کنید تا یک شش بسته یا دو در راه خود به خانه.

[به عنوان coronavirus نگرانی پزشکان و پرستاران در صورت سوء استفاده از حملات]

با تشکر از مسافران “20 درصد از جمعیت آبجو” گفت: Ricardo Ocampo, یک استاد علوم غذایی در موسسه فن آوری, Tijuana.

هر کس دیگری او گفت: چهره یک وضعیت وخیم.

“ما در حال صحبت کردن در مورد درصد بسیار بالایی از افرادی که تنها گزینه این است که هنر و صنعت آبجو.”

بله هنر و صنعت آبجو — طولانی رد شده توسط تاج جمعیت به بیش از حد hoppy هم ابری بیش از حد گران است. ذهن هرگز که مکزیک مستقل کارخانه های لبنی برنده شد افزایش احترام. آنها مقدار زیادی از آبجو در حال حاضر که رستوران ها و brewpubs دیگر ارائه ناهار خوردن در خدمات.

“چشم انداز روشن برای این صنعت حذفی” اوکامپو گفت. “مردم جرات خود را امتحان کنید آبجو.”

مصرف کنندگان نه تنها قربانیان آبجو کمبود ،

Julio Cesar اگویلار دو لا فرانترا

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

خالی یخچال و فریزر در منترری فروشگاه.

مکزیک آبجو صنعت تحت سلطه Grupo Modelo و Heineken مکزیک تولید 55,000 مستقیم شغل با توجه به beermakers’ مجلسی Cerveceros de Mexico. اما شمارش هر کس دیگری درگیر — جو کشاورزان و رستوران ها و فروشگاه ها — تعداد شغل های پشتیبانی شده توسط این صنعت بالن به 650,000 مجلسی می گوید.

“آبجو حساب برای 25 درصد از صادرات این کشت و صنعت به بخش” کارلا Siqueiros رئیس مجلسی در مصاحبه ای گفت:. “بنابراین ما یک کشت و صنعت.”

که استدلال به نظر می رسید برای برنده شدن در این روز با وزارت کشاورزی صادر شده است که نامه ای در تاریخ 6 آوریل که به نظر می رسد اجازه می دهد تا آبجو شرکت به کار ادامه خواهد داد. اما پس از آن مکزیک coronavirus تزار هوگو لوپز-Gatell کردم باد از کنار کشیدن.

“این یک خطا است و اصلاح خواهد شد,” او گفت. دولت اجازه تنها فعالیت های ضروری, او گفت:. “و آن را شامل نمی شود و تولید و توزیع آبجو.”

کشور گزارش شده بیش از 27,600 موارد coronavirus و بیش از 2,700 مرگ و میر.

[Coronavirus بازدید مکزیک اقتصاد که در آن لطمه می زند بیشتر: نفت, گردشگری, حواله و تجارت]

مکزیک توسط جهان بزرگترین آبجو صادر کننده با ایالات متحده به عنوان مهمترین مشتری خارجی. Constellation Brands, Inc., که دارای دو کارخانه در مکزیک تولید تاج و Modelo آبجو برای فروش در شمال مرز همچنان ادامه دارد و کار در کاهش سطح خبری بلومبرگ در گزارش به نقل از یک سخنگوی.

تاثیر بر صادرات نامشخص است. این شرکت نه پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

حتی به عنوان آبجو خانگی تولید را تعطیل کرده است مکزیک شراب تکیلا و mezcal صنایع باید به کار ادامه داد.

باز Austin, مدیر مکزیکی شورای سازان تاکید vintners’ کشاورزی واجد fides. “ما یک فعالیت ضروری,” او گفت:. “ما در زمینه کار می کنند.”

اما وجود دارد کمی آب در رفتن در حال حاضر او با اشاره به vintners در انتظار برداشت محصول انگور با شروع در ماه اوت است. بنابراین اجتماعی فاصله کمتر از یک مسئله — اگر چه “ما به دنبال تمام پروتکل.”

نرت عکس

گتی ایماژ

یک زن حامل یک مورد آبجو در ارموسییو ٬ سونورا.

کمبود مشروب الکلی در مکزیک نیست و تنها با توجه به توقف تولید آبجو. تعدادی از دولت های محلی محدود کرده اند و یا ممنوع فروش مشروبات الکلی. برخی نمی خواهند احزاب در زمانی که مردم قرار است در خانه بمانند. دیگران نگران هستند که مشروب در یک زمان از مستندات باعث خواهد شد بیشتر استفاده داخلی. شکایت از خشونت خانگی افزایش حدود یک چهارم در ماه مارس در مقایسه با سال قبل از آن با توجه به داده های رسمی.

برای اریکا Anguiano از سرگیری beermaking نمی تواند به زودی به اندازه کافی. او کوچک فروشگاه رفاه در شهر مکزیک Condesa محله شده است از cerveza برای هفته فشردن او سود.

[مکزیکی کارخانه ها و افزایش تولید لوازم پزشکی برای ایالات متحده در بیمارستان در حالی که کشور با مبارزات خود را coronavirus شیوع]

“دولت است که مجازات ما” بیدارم Anguiano, 43. او می داند که آبجو روان است در خارج وجود دارد در جایی فراتر از دسترس او است.

“نگاه,” او گفت: چرخش چانه خود را به سمت خیابان.

یک مرد شد راه رفتن با یک ارابه دستی انباشته با Grupo Modelo جعبه. آلبرتو هرناندز, 40, تعمیر و نگهداری, کارگر, گفت که او در بر داشت آن را در یک فروشگاه در نزدیکی. او گریزان در مورد دقیقا همان جایی که. اما او اصرار داشت او نبود سودجوی. فقط کسی که دوست آبجو.

شش مورد?

“من نمی خواهد آن را بنوشید همه در یک روز” او جواب و عجولانه به دور است.

Gabriela مارتینز کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

شیوع کروناویروس در مکزیک بیمارستان جرقه زنگ تظاهرات

ایالات متحده می خواهد مکزیک خود را به کارخانه ها باز است. کارگران مکزیکی در حال مرگ هستند.

به عنوان coronavirus موارد رشد پزشکان و پرستاران در صورت حملات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de