رهبران در اورنج کانتی ویتنامی جامعه آمریکا روز جمعه گفت آنها “شگفت زده و نا امید” کالیفرنیا با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که یک روز قبل از آن با اشاره به یک سالن ناخن به عنوان اولین سایت جامعه گسترش coronavirus.

آن را بسیار به آنچه او گفت: اما چگونه او آن را گفت.

“تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا اولین جامعه گسترش ناخن در سالن” Newsom گفت: طی اخبار نشست خبری روز شنبه در پاسخ به سئوال یک خبرنگار.

“من بسیار نگران است.”

اما فرماندار کلمات نیز نگرانی افراد درگیر در این عمدتا ویتنامی آمریکا ناخن سالن میباشد. گفت: برخی از جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ بیشه که تن او می تواند اضافه کردن سوخت به رشد ضد آسیایی, احساسات مربوط به کوروناویروس.

“این بیگانه ستیزی در حال رشد است تا آنجا که این بیماری همه گیر” گفت: Tammy Tran یک اورنج کانتی رهبر جامعه.

Tam Nguyen, رئيس جمهور از پیشبرد زیبایی در باغ بیشه و لاگونا هیلز گفت: Newsom نظرات می تواند منجر به تبعیض علیه ویتنامی-اجرای سالن و سریع برخی از مشتریان به ماندن هنگامی که مغازه ها در حال حاضر بسته شده با توجه به همه گیر مجاز به بازگشایی شده است.

“در این شدت متهم محیط زیست و برخی از مردمی می تواند استفاده از آن برای مقاصد خود گفت:” نگوین که به تازگی تشکیل شده بشردوستانه سازمان “Nailing آن برای امریکا” پیوست گروه صنعت Pro ناخن انجمن به شرکت میزبان کنفرانس مطبوعاتی.

چند گزارش به استناد به تعداد فزاینده ای از ضرب و جرح و آزار و اذیت و جرایم ناشی از نفرت علیه آمریکایی های آسیایی تبار. بسیاری از آنها متهم شده است که این ویروس از ورود به ایالات متحده پس از آن در چین نشات گرفته. حدود 80 درصد از کالیفرنیا 11,000 ناخن سالن – از جمله برخی از 6000 در اورنج کانتی – متعلق به ویتنامی آمریکایی است.

Newsom خواسته شده بود در طول دولت خود را-به روز رسانی کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه برای پاسخ به نگرانی های ویتنامی و آمریکایی و به استادانه درست در زمانی که و که در آن کروناویروس اولین بار در کالیفرنیا.

فرماندار کاهش یافته است به ارائه اطلاعات با استناد به سلامت محرمانه بودن قوانین اما او ستایش ویتنامی جامعه آمریکا و آن روحیه کارآفرینی. او در توصیف این ناخن صنعت به عنوان “اصیل” و گفت که برای بسیاری از کسب و کار است “نقطه خروج از فقر است.”

به نظر او ساخته شده پنج شنبه او گفت “فقط یک حقیقی, بیانیه, و آن را یک بیانیه به بیرون ریخته شده به عنوان یک کیفرخواست…یک صنعت من عمیقا احترام است.”

ویتنامی رهبران آمریکایی روز جمعه همچنین تمجید فرماندار اما گفت که بیانیه اولیه خود را هنوز هم می تواند از هم فاصله گرفته و استفاده برابر آنها.

در حالی که Newsom نیات به خوبی معنای آنچه که او گفت: در روز پنج شنبه ارائه “نگرانی بزرگ برای جامعه ما خواهد شد و تاثیر بسیار زیادی در صنعت” گفت: رهبر جامعه Tran.

نگوین از آمریکا, زیبایی, کالج, گفت: shutdown در حال حاضر صدمه زدن به ناخن سالن صنعت که شامل بسیاری از مادر و پاپ ها ، او تخمین زده می شود تا 30 درصد ممکن است هرگز دوباره.

در حالی که معلوم نیست زمانی که ناخن مغازه سر گرفته خواهد شد کسب و کار مدیران صنایع ارائه طرح برای وقتی که اتفاق می افتد.

ناخن سالن کارگران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و دستکش و ماسک خواهد بود توصیه می شود برای مشتریان نیز هست. سالن و همچنین برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در مواد ضد عفونی کننده ماشین آلات برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن تمام مانیکور, جداول, pedi-آبگرم صندلی و سالن. آنها نیز نصب خواهد شد جدول سپر بین مانیکور جداول و pedi-آبگرم صندلی و نگه داشتن 6 پا جدایی بین آنها را در حالی که مطابق با تمام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de