Uttam کنگره آمریکا کادر برای کمک به کارگران مهاجر

حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رییس جمهور در نلگندا MP سروان. N. Uttam Kumar Reddy درخواست کرد به حزب کادر برای کمک به کارگران مهاجر در همه ممکن است رفتار.

در تعامل با حزب کارگران از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی Facebook در شنبه Uttam کومار گفت که کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی به کارگردانی پرادش کنگره کمیته های (PCCs) برای مراقبت از حمل و نقل ریلی هزینه برای کارگران مهاجر که مایل به بازگشت به خود را بومی متحده است. هر سونیا گاندی جهت او گفت: کنگره کادر باید ترتیب مواد غذایی, سرپناه و امکانات دیگر برای کارگران مهاجر که مایل به اقامت در Telangana و ترتیب بلیط قطار برای کسانی که می خواهند به بازگشت به خانه های خود.

او ادعا کرد که دولت مرکزی و دولت شکست خورده اند به مراقبت از کارگران مهاجر با وجود از دست دادن چند غلط برگردانند. او گفت کرور فقیر کارگران مهاجر شده اند و در مواجهه با مشکلات متعددی با توجه به برنامه ریزی نشده مستند توسط دولت است.

Uttam Kumar Reddy گفت که دولت مرکزی در زمان اواخر تصمیم اجازه کارگران مهاجر برای بازگشت به مکان های مادری خود.

اما هیچ حمل و نقل و مرتب بود و از آنها خواسته شد به پرداخت هزینه برای راه آهن بلیط. او گفت: سونیا گاندی در زمان یک تصمیم تاریخی اعلام کرد که حزب کنگره را تحمل هزینه سفر برای همه کارگران مهاجر.

این TPCC رئیس تمجید و ستایش از خدمات ارائه شده توسط کنگره کادر سراسر Telangana دولت در ارائه مواد غذایی و دیگر کمک به فقرا و نیازمندان طی 45 روز از مستند. او گفت که کنگره فرماندهی عالی قدردانی شده است کسانی که خدمات و خواست کادر به جلو آمده و برای کمک به کارگران مهاجر در مناطق خود. او گفت: حزب کارگران می تواند رویکرد او و یا TPCC اتاق کنترل اگر آنها نیاز به هر گونه کمک های مالی اضافی.

Uttam Kumar Reddy گفت: پس از سونیا گاندی اعلام کرد که حزب کنگره را تحمل هزینه سفر از کارگران مهاجر Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو هم اعلام کرده است که دولت را تمام ترتیبات.

او گفت سانتی متر KCR بود و نه قابل اعتماد و نه جدی در کمک به مهاجران کارگر. او با اشاره به این که وزیر در یک کنفرانس مطبوعاتی ادعا کرد که وجود دارد 3.5 لاخ کارگران مهاجر در Telangana. در یک بعد از کنفرانس مطبوعاتی گفت: این رقم 7.5 لاخ در حالی که وزیر Talasani Srinivas Yadav ادعا کرده که 15 لاخ کارگران مهاجر.

او گفت که وزیر جهل در برآورد تعداد کارگران مهاجر به وضوح نشان می دهد که رویکرد خود را مبهم و غیر جدی است. او گفت که ترس از ناامنی و سهل انگاری بود که مجبور lakhs از کارگران مهاجر به ترک دولت است.

این TPCC رئیس گفت که کنگره حزب جریان فرماندار دکتر Tamilisai Soundararajan در مورد مسائل مختلف. او گفت: کپی از یک درخواست فرستاده شده توسط ‘پزشکان برای Seva’ یک سازمان غیر دولتی از خصوصی پزشکان در جایی که آنها ابراز نگرانی در تعداد کمتر از Covid-19 آزمون نیز با توجه به فرماندار. او گفت که Telangana دولت بود انجام تست های ثانویه برای تماس با ما و همچنین برای کسانی که مشکوک فوت کرده اند با توجه به کوروناویروس.

این بود که ظاهرا انجام می شود برای پنهان کردن داده های واقعی مربوط به تعداد Coronavirus موارد و مرگ و میر در کشور است. بیشتر شکایات از پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی بودن ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) آورده بودند به اطلاع فرماندار.

Uttam Kumar Reddy گفت که دولت ایالتی بود غرقه شدن در اشتباه تبلیغ از ارائه 12 کیلوگرم برنج و Rs. 1500 سفید جیره دارندگان کارت طی 45 روز از مستند دوره است. او گفت که کمک های وعده داده شده نیست رسیدن به همه ذینفعان.

بیشتر به او گفت: 12 کیلوگرم برنج شامل 5 کیلوگرم برنج داده شده توسط مرکز. پس از تمام سفید جیره دارندگان کارت دریافت 6 کیلوگرم برنج هر ماه برای دوباره. 1 در هر کیلوگرم واقعی کمک ارائه شده توسط دولت بود و فقط Rs. 6 و اضافی یک کیلوگرم برنج. او گفت: یک کیلوگرم Dal وعده داده شده توسط این مرکز بود هنوز تحویل داده است.

او را متهم KCR دولت از هل دادن دولت به بدهی های بزرگ و بحران مالی به دلیل اشتباه سیاست های اقتصادی و سوء مدیریت.

این TPCC رئیس به شدت محکوم کرد دولت تصمیم دولت برای باز کردن مغازه مشروب در میان مستند. او گفت: مردم فقیر را از دست داده اند منابع خود را از درآمد و بسیاری از آنها خواهد ضایعات هر چه پول آنها را در مشروب مصرف. در یک طرف دولت است و به Rs. 1500 به مردم فقیر در حالی که در طرف دیگر آن است که جمع آوری تومان. 3,000 از آنها با باز کردن مشروب مغازه ها.

او گفت: افتتاح مشروب مغازه ها نیز منجر به افزایش موارد خشونت خانگی در طول مستند. او گفت: این عجیب بود که شراب مغازه ها باز شد و حتی در مناطق که در آن هیچ دیگر مغازه ها باز شده اند برای مردم است.

Uttam Kumar Reddy همچنین ابراز نگرانی از اختلاف در فرایند تهیه کشاورزی تولید کند. او گفت که رهبران کنگره از جمله او را در بازدید از چندین مراکز خرید و نشان داد که عدالت نیست که انجام شده با کشاورزان است.

او گفت که دولت هرگز منتشر مقدار Rythu Bandhu مقدار در زمان و محصول چشم پوشی وام وعده باقی ماند نشده و حتی پس از یک و نیم سال است.

تکرار تقاضا است که دولت با انتشار یک کاغذ سفید در دولت وضعیت مالی او از دولت خواست برای روشن شدن تمام غرامت از Rythu Bandhi و چشم پوشیدن محصول وام در یک واحد است.

این TPCC رئیس گفت که بیکاری رو به افزایش است با توجه به مستند و این که مناسب ترین زمان برای دولت, دولت برای اجرای وعده دادن تومان. 3016 در هر ماه به عنوان کمک هزینه بیکاری به بیکاری جوانان است.

او همچنین از دولت خواست به استفاده از مواد معدنی صندوق upgradation از بیمارستان های منطقه با ترکیب ICU و یک واحد. او از دولت برای بازگرداندن خدمات در زمینه کمک به شروع MGNREGA با این نسخهها کار در Telangana دولت است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر