نمایندگان کنگره آمریکا درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق جدید ویزای H-1B

نیویورک: پنج قانونگذاران خواسته است رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موقت به حالت تعلیق جدید H-1B و آموزش عملی ویزا به عنوان نرخ بیکاری در کشور soars به بالاترین تا کنون شماره ثبت.

پیشنهادات خود را برای تعلیق ویزا از کسانی که در حال حاضر مشغول به کار در اینجا و سناتورها خواست که برای سال های طولانی نگه دارید و در روز پنج شنبه اظهار داشت این امر به نفع H1-B کارگران اینجا رو اخراج.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در دسته های خاصی از ویزای مهاجرت دائم, همچنین شناخته شده به عنوان کارت سبز به مدت 60 روز در ماه گذشته او سمت چپ ویزای موقت به تنهایی.

چهار سناتور جمهوریخواه نوشت: به مغلوب ساختن پیشی جستن “با توجه به کمبود شدید از مشاغل موجود برای آمریکا کار جویان به عنوان بخشی از اقتصاد ما شروع به بازگشایی آن را مخالف عقل سلیم به اعتراف اضافی خارجی کارگران مهمان به رقابت برای چنین محدود اشتغال است.”

تنها عضو جمهوری خواه مجلس نمایندگان, پل Gosar ساخته شده بود یک درخواست مشابه برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته به دنبال تصمیم خود برای تعلیق برخی از گروهها از مهاجرت.

این COVID-19 وضعیت طرح میتوانست این کار وضعیت با ملت رفتن از یک تاریخی کم نرخ بیکاری از 3.5 درصد در ماه فوریه به 14.5 درصد در روز جمعه با بیش از 30 میلیون نفر بیکار سوخت و پرکن-خواستار اعمال محدودیت بر کارگران خارجی.

سناتور تد کروز, تام, نخی, چاک Grassley و جاش هالی پیشنهاد تعلیق همه ویزای کار به مدت 60 روز و پس از آن تعلیق تنها برخی از دسته بندی “حداقل برای سال آینده و یا تا زمانی که بیکاری و بازگشت به سطح نرمال است.”

پیشنهاد خود را برای سال تعلیق جدید ویزا را درخواست H-1B برای, حرفه ای, غیر کشاورزی H-2B ویزای EB-5 برای مهاجران سرمایه گذاری و آموزش عملی اختیاری (انتخاب کردن) برای دانشجویان و فارغ التحصیلان.

نه از جمله کارگران کشاورزی در H-2A دسته آنها در حال رکوع به خواسته های قدرتمند مزرعه لابی که به شدت بستگی به کارگران آیند عمدتا از آمریکای لاتین و کارائیب به صورت کوتاه مدت تکالیف.

آنها هم به طور خاص ذکر L-1 ویزا برای کارکنان شرکت های خارجی منتقل شده به کار در ایالات متحده استفاده می شود که توسط شرکت های هندی برای پروژه های در ایالات متحده است.

ساخت خود را به صورت موقت تعلیق جدید H1-B ویزا سناتور ذکر مخمصه “صدها نفر از هزاران نفر از H-1B کارگران و خانواده های آنها در حال حاضر مشغول به کار در ایالات متحده آمریکا-کارگران است که می تواند در غیر این صورت منوط به اخراج اگر آنها گذاشته برای بیش از 60 روز است.”

تعلیق جدید H1-B ویزا می تواند کمک به کسانی که در حال حاضر پیدا کردن شغل اگر آنها گذاشته است.

آنها همچنین می خواستم برای معافیت پزشکی و بهداشت و درمان کارگران شد که یک ویژگی از مغلوب ساختن پیشی جستن کارت سبز تعلیق.

اگر انتخاب کردن ویزا به حالت تعلیق در آنها به طور جدی تاثیر دانش آموزانی که تا به حال وام گرفته شده گاهی اوقات در حال اجرا به بیش از 100.000 دلار برای تامین مالی آموزش و پرورش خود را و می تواند خود را قادر به بازپرداخت آنها را بدون اینکه قادر به کار در اینجا.

در حالی که همه دانشجویان می توانند یک سال انتخاب فارغ التحصیلان در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات (STEM) واجد شرایط برای دو سال تمدید, که می تواند یک مسیر به H1-B ویزا.

بزرگترین گروه دانشجویان خارجی از چین که فرستاده 369,548 و به دنبال آن هند با 202,014 با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش است.

دانش آموزان چینی مواجه شده اند نهفته خصومت بیش از انتقال فن آوری و چند مورد سرقت مالکیت معنوی است که می تواند مورد استفاده برای ترویج تعلیق انتخاب کردن برای همه است.

هندی ها بزرگترین گروه H1-B ویزا-دارندگان حسابداری برای حدود 74 درصد از همه از جمله ویزا و هر گونه ممنوعیت در آینده ویزا در این رده به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار دهد و آنها را در همان نسبت.

کارت سبز تعلیق شد بیشتر سیاسی نمایشگری به عنوان مسافرت های بین المللی محدودیت و تعلیق پروازها را محدود به سفر ساختن آن غیر ممکن است برای بسیاری از افراد به سفر در اینجا.

در حالی که تنها پنج سناتور در یک اتاق 100 و یک نماینده از 435 ساخته اند به درخواست آنها را به حمایت از گروه هایی که مخالف H1-B ویزا سیستم گفت که آن را بر ما کارگران است.

شرکت های فن آوری را به مخالفت با کاهش H1-B ویزا.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر