آمریکایی, فوتبال زنان, بازیکنان, می خواهید برای به تاخیر انداختن محاکمه تا پس از یک دادگاه استیناف بررسی هفته گذشته تصمیم به پرتاب کردن خود ادعا می کنند نابرابر پرداخت در حالی که اجازه می دهد اتهامات تبعیض آمیز شرایط کار به جلو حرکت کند.

وکلا برای زنان در زمینه یک حرکت شب جمعه درخواست ایالات متحده در منطقه قاضی Gary R. Klausner در لس آنجلس برای ورود به یک قضاوت نهایی در تصمیم خود را به اخراج خود و پرداخت ادعا می کنند که اجازه می دهد آنها را مورد 9th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو.

بازیکنان خواسته Klausner به اقامت آزمایشی در حال حاضر مجموعه ای برای شروع ژوئن 16. ایالات متحده در فدراسیون فوتبال موافقت کرد و نه مخالفت با درخواست اما با آن موافق نیست برخی از خصوصیات ساخته شده توسط بازیکنان وکلا.

اگر Klausner نشانه نظم دادگاه احتمالا به تعویق خواهد افتاد تا 2021 در اولین. که اجازه می دهد زمان بیشتری برای حل و فصل مذاکرات هسته ای جدید USSF جمهور سیندی Parlow مخروطی سابق تیم ملی بازیکن — و برای مذاکرات در کار معامله به جای توافق مذاکرات دسته جمعی است که در دسامبر منقضی می شود. 31, 2021.

“دستمزد برابر به معنی پرداخت پول بازیکنان زنان همان نرخ برای برنده شدن در یک بازی به مردان پرداخت می شود. این استدلال که زنان پرداخت می شود به اندازه کافی اگر آنها را به همان مقدار به عنوان مردان در حالی که برنده بیش از دو بار به عنوان اغلب در برابر پرداخت” مولی لوینسون spokeswomen برای بازیکنان در بیانیه ای گفت:.

بازیکنان شکایت کرد در ماه مارس سال 2018 تحت دستمزد برابر قانون و در بند هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 و از آنها خواسته برای بیش از $66 میلیون دلار خسارت.

Klauser حکومت مارس 1, آنها نمی تواند اثبات تبعیض بر پرداخت و اعطا شده در بخش USSF حرکت به صورت جزئی خلاصه قضاوت. او گفت اتحادیه ملی زنان, تیم, رد پیشنهاد پرداخت می شود تحت همان pay-to-play ساختار به عنوان تیم ملی مردان را توافق دسته جمعی و زنان پذیرفته تضمین حقوق و مزایای بیشتری همراه با جایزه های مختلف ساختار.

او همچنین حاضر به اجازه رفتن به دادگاه اتهامات زنان تبعیض شدند چرا که آنها بازی بیشتر بازی در چمن مصنوعی.

Klausner سمت چپ دست نخورده ادعا USSF تبعیض در استفاده از آن از منشور هواپیما و پول آن را صرف تجاری بلیط هواپیما و هتل و امکانات رفاهی و پزشکی و آموزش و خدمات پشتیبانی.

Klausner نوشت: زنان outearned مردان $24.5 میلیون به 18.5 میلیون دلار در طول دوره در اختلاف است. زنان به مراتب موفق تر با دو جام جهانی عناوین در حالی که مردان موفق به واجد شرایط برای جام جهانی 2018

“این استدلال که مرخصی زایمان به نوعی جایگزین برای پرداخت پول بازیکنان زنان همان نرخ برای برنده شدن به عنوان مردان معتبر است و نه منصفانه و نه در برابر” لوینسون گفت. “این استدلال که زنان داد تا حق دستمزد برابر با پذیرش این بهترین توافق دسته جمعی ممکن است در پاسخ به این فدراسیون امتناع از قرار دادن حقوق مساوی در جدول است نه یک دلیل قانونی برای ادامه به تبعیض علیه آنها است.”

اگر Klausner وارد قضاوت نهایی در پرتاب کردن ادعای خود را حاکم خواهد بود بررسی توسط سه قاضی پنل. 9 مدار می گوید پرونده های مدنی را حدود 12 تا 20 ماه از تشکیل پرونده از اطلاع از درخواست تا دهان استدلال و یکی دیگر از 3 به 12 ماه در اکثر موارد بین دهان و استدلال و تصمیم گیری.

“اجازه می دهد درخواست تجدید نظر برای ادامه به 9 مدار در حال حاضر به صرفه جویی در مصرف منابع برای هر دو طرف و دادگاه و می تواند سرعت بخشیدن به نهایی حل و فصل این اختلاف” بازیکنان وکلا نوشت: در پرونده. “اجازه می دهد درخواست تجدید نظر در حال حاضر نیز جلوگیری از خطر نیاز به انجام یک آزمایش دوم شامل همان محاکمه شرکت کنندگان در این رویداد که اخراج معکوس شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de