حسن نیت ارائه میدهد از گالینا Brok-Beltsova

برخی از گالینا Brok-Beltsova را در عکس های قدیمی از زمان جنگ خاطرات از جمله عکس ها از صابونی خرس فرستاده شده به او توسط افسر او را بعد از ازدواج. او گفت: این طلسم برای ایمن نگه داشتن او در پرواز ماموریت.

MYTISHCHI روسیه — برای 16 ساله اتحاد جماهیر شوروی طی جنگ جهانی دوم, تعجب برای اولین بار پس از جلب به مبارزه با تهاجم نازی ها بود, انجماد, کثیف اصطبل که در آن او به خواب با زن دیگر کارآموزان.

در داخل قوی توده های یخ زده کود اسب. وجود قفل بر روی درب تنها با یک خم شده و زنگ زده ناخن. حمام انباشت اشیاء بدست آمده با بیشتر کود غیر قابل بیان بود.

خیلی از مسکو بوروکراسی شده بود تخلیه در سال 1941 به رودخانه ولگا شهر سامارا از جمله 300 زن کارآموزان. گالینا Brok-Beltsova یافت بیل و crowbars و رهبری دیگران در شکستن کود و تمیز کردن حمام در چند ساعت کوتاه برنده ستایش از او مافوق.

در حال حاضر در 95, او آخرین عضو بازمانده از استالین سه معروف زن ساکت و هنگ و یکی از رو به کاهش تعدادی از جانبازان جنگ جهانی دوم در روسیه — و در میان آن جنگ متحدان و دشمنان.

الکساندر Zemlianichenko

AP

کرملین دیوار با برج Spasskaya چپ و کلیسای جامع سنت بازیل منعکس شده در یک گودال در تقریبا خالی بولشوی Moskvoretsky پل تزئین شده با پرچم قرمز پنج شنبه پیش از روز پیروزی در مسکو.

روز شنبه روسیه را روز پیروزی, به مناسبت شکست نازی ها در سال 1945. آن است که معمولا ملت با شکوه ترین جشن — و در این سال ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برنامه ریزی شده به خصوص grand رژه در میدان سرخ به نشان دادن روسیه قدرت نظامی برای سالگرد 75. اما آن به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

امسال رژه — شده است با حضور آرایه ای از رهبران جهان از جمله چین چین و فرانسه از امانوئل پاکسازی — طراحی شده برای علامت گذاری به عنوان با شکوه نمادین لحظه برای پوتین که به تازگی طلیعه در قانون اساسی تغییراتی که می تواند او را ببیند حکومت تا 2036.

[ویرانی جنگ جهانی دوم در اروپا به پایان رسید 75 سال پیش]

Brok-Beltsova برنامه ریزی شده بود در کرملین به صورت سالانه ناهار با پوتین که همیشه دعوت از اعضای نازک شدن سربازان صفوف.

حمله هوایی تصمیم

رابین دیکسون

واشنگتن پست

گالینا Brok-Beltsova آخرین عضو بازمانده از سه شوروی زنان air هنگ در خانه اش در Mytishchi.

او می پوشد لباس سفید پف کرده مدل موی یک گردنبند طلا به شکل Pe-2 اتحاد جماهیر شوروی هواپیما توسط نیروی هوایی هنگ, یک شال زرشکی پاشیده, شفاف, صورتی, لاک ناخن و لیبرال مقدار سنگین و عطر گل.

قفسه از خانه اش در Mytishchi — یک شهر با بسیاری از جانبازان در حدود 15 مایلی شمال شرقی مسکو — پر شده با, دلتنگ, عکس. و در غرور و افتخار از محل غرفه کوچک سفید صابونی خرس است که بخشی از یک جنگ داستان عشق.

Brok-Beltsova آموخته شعار اعتماد به نفس از مارینا Raskova اولین زن شوروی هدایتگر که متقاعد رهبر اتحاد جماهیر شوروی جوزف استالین به راه اندازی سه زن هوانورد هنگ در سال 1941. Raskova کشته در یک تصادف هوایی و دو سال بعد.

پس از تهاجم نازی ها در سال 1941 خیابان های مسکو بودند پر از وطن پرست, استخدام, پوستر کشیدن در Brok-Beltsova وجدان.

16 ساله بود که بیرون آمدن از یک فیلم با دوست دختر خود در مرکز مسکو که در تابستان هنگامی که یک حمله هوایی زنگ صدا نشان می دهد که ساکنان باید پناهگاه و یک پلیس با عجله آنها را به نیمه ساخته ایستگاه مترو پر از وحشت زنان و کودکان و افراد مسن. در عوض دختران راهپیمایی کردن به نزدیکترین دفتر نظامی و امضا.

“ما ورزشکار و قوی و بسیار شجاع است. ما شاید بیش از حد شجاع, نشان,” او گفت:.

[پوتین به نظر می رسد به طرز عجیبی در حاشیه به عنوان همه گیر بازدید روسیه سخت تر]

موهای او قطع شد و به عنوان کوتاه به عنوان یک مرد. او با توجه مردان نظامی چکمه چهار اندازه بیش از حد بزرگ و یک لباس قنتد, ژاکت جیب دار بیش از حد کم برای رسیدن به. اما در نهایت آنها دریافتند او یک پسر بچه را کوتاه کت و چکمه.

‘آن را به شما در حفظ و امن’

در سال 1943 با زن خدمه گلوله را وجود دارد تماس بگیرید نه زن کارآموزان به داوطلب اولیه آموزش داده می شود به عنوان دریانورد برای مبارزه با. Brok-Beltsova در میان آنها بود و فرستاده بود به یاد بگیرند که چگونه به یک هدایتگر در “Peshkas” این Petlyakov Pe-2 دوقلو-موتور بمب افکن های شیرجه, غرور و افتخار از نیروی هوایی شوروی.

حسن نیت ارائه میدهد از گالینا Brok-Beltsova

Petlyakov Pe-2 بمب افکن با نام مستعار Peshkas بودند افتخار نیروی هوایی شوروی. زن 587th بمب افکن های حمل و نقل هوایی هنگ پرواز آنها را در مبارزه با.

هنگامی که او ایستاده بود stiffly در خط با دیگر داوطلبان افسر در فرماندهی Georgy Beltsov نمی تواند کمک کند توجه کسانی که کوچک و قنتد, ژاکت, او به یاد می آورد. دیگر زنان بودند تحت تأثیر قرار نمیگیرند با Beltsov اما اگر Brok-Beltsova او را دوست داشتم او اجازه نداد ، زمانی که او با نزدیک شدن او در یکی از رقص های او را به شخص دیگری پیدا کنید و به خانه رفت زود است.

در سال 1944 او در یک ماموریت فرستاده شده به جلو. به عنوان خدمه او منتظر در هواپیما خود را به او آمد به او مراجعه کنید.

“البته من نمی خواهم به نگاه او” Brok-Beltsova گفت. “من متمرکز شده بود در رفتن به جلو. او شروع به نوشتن من سه نامه در روز است.” او در زمان یک عکس کوچک سفید صابونی یاد شده و آن را به او.

“او گفت:,” این است که ما طلسم. لطفا همیشه این عکس را با شما را هنگامی که شما پرواز. آن را به شما در حفظ امن’, ” او گفت:.

[خاطرات بافت جنگ جهانی دوم به روسیه و روان]

به عنوان او 587th بمب افکن های حمل و نقل هوایی هنگ پرواز در شکل گیری او نشسته با چتر نجات به عنوان یک کوسن اسکن زمین. اما همه چیز گیج کننده است که اولین بار او به یاد می آورد. جاده ها و روستاها و جنگل های مشخص شده بر روی نقشه دمیده شده توسط جنگ. نشانه مانند رودخانه ها را به را.

“ما تا به حال ماموریت ما است. ما شلیک و پرتاب کردن بمب, اما ما نمی تواند درک که در آن ما بود,” او گفت:.

‘همه درد و رنج بود’

حسن نیت ارائه میدهد از گالینا Brok-Beltsova

Brok-Beltsova در روز به عنوان یک هدایتگر در 587th هنگ.

در سال 1945 او در زمان بخشی در نبرد Königsberg و سپس آلمان شرقی شهر قلعه bristling با توپخانه. پس از اتحاد جماهیر شوروی هوایی و حملات زمینی این شهر را ویران و خراب کردن. Brok-Beltsova آن را دیدم به انتقام نازی تخریب استالینگراد.

“این جنگ است. ما از بین بردن آنها و غلبه بر آنها را به خاطر آنها تلاش برای از بین بردن ما,” او گفت:. “آنها ما را اشغال روستاها و شهرها.” خدمه او بمباران به شدت محافظت شده در نزدیکی بندر Pillau. آنها دریافت شخصی با تشکر از شما نامه از استالین.

این 587th هنگ پرواز بیش از 1100 ماموریت. خواهر 588th شب هنگ بمب افکن با نام مستعار شب جادوگران پرواز بدون چتر نجات خود را آهسته و شکننده بوم Po-2 بالهای دو لایه.

یک خلبان در 588th هنگ با مامانش, Deryabina گفت: در سال 2005 که صحبت در مورد غیر نظامی قربانیان و یا اشتباهات تابو بود در دوران اتحاد جماهیر شوروی.

اما تاتیانا Sumarokova یک هدایتگر در بیش از 700 ماموریت در 588th هنگ که اهدا شد قهرمان فدراسیون روسیه در سال 1995 تا به حال وجدان ناآرام برای چند دهه. یک بمب گذاری در ماموریت که پهن یک شهر جنوبی به کشتن یک افسر آلمانی و همچنین هزینه زندگی صدها نفر از غیر نظامیان — مشکل او گفت: در یک سال 1995 مصاحبه دو سال قبل از مرگ او.

“در اتحاد جماهیر شوروی سال هیچ کس تا کنون صحبت در مورد این چیزها” Sumarokova گفت: در آن زمان. “آن است که بسیار شخصی است و هر کس درد و رنج بود در قلب خود را.”

یک پیشنهاد ازدواج

پس از پایان جنگ Beltsov توسط سپس کلی و آمد برای پیدا کردن Brok-Beltsova که در آن او بود مستقر در Penevezhis لیتوانی و پیشنهاد ازدواج. او به ارمغان آورد او را کوچک سنگ سفید خرس. اما او demurred برنامه ریزی برای رفتن به دانشگاه.

حسن نیت ارائه میدهد از گالینا Brok-Beltsova

Brok-Beltsova با افسر او Georgy Beltsov.

“او گفت:” من منتظر تمام جنگ برای شما. شما را با سربازان چکمه, شما tramping در روح یک مرد که به شما اختصاص داده شده است,’ ” او به یاد می آورد او گفت. لب هایش لرزید او اضافه شده است. او در آستانه از اشک.

“من شوکه شده بود,” او گفت:. “این یک دوش آب سرد که sobered من. من تصمیم به تغییر ذهن من.”

عروسی شرکت کرده بودند شتابزده. هیچ پول برای خرید یک غاز. تنها چیزی که آنها تا به حال به تجارت برای پرنده بود که پس از مناسب و معقول ،

او به دانشگاه بروید و تبدیل به یک استاد تاریخ در دانشگاه. در 60 سال از ازدواج قبل از Beltsov مرگ در سال 2005 او گفت: این زن و شوهر اختلاف تنها یک بار زمانی که او ناراحت باور او صرف زمان بیش از حد در محل کار به عنوان رئیس هواپیمایی مدرسه.

Brok-Beltsova احساس نمی کند سن او. او اغلب دعوت به نظامی رویدادها و سخنرانی, جلسه, خوش تیپ افسران جوان که به نظر می رسد به پرستش او شجاعت.

برای Brok-Beltsova پیروزی بعد حامل همان پیام از شکوه و پیروزی و غم و اندوه آن را به عنوان همیشه.

“من جوان بودم. ما فرستاده شد و رفتیم برای تشییع جنازه پس از مراسم تشییع جنازه. ما پریدن از هواپیما گفت:” Brok-Beltsova. “ما در حال سوختن است. زنان درگذشت.” او برنده شش دولت افتخارات و 18 مدال.

ناتاشا Abbakumova کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

پوتین دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به روسیه رژه روز پیروزی. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او فکر کردن در مورد آن است.

یکی از روسیه بزرگترین تعطیلات جنگ جهانی دوم سالگرد آمریکایی ها فکر نمی کنم در مورد

روسیه دارای یک صندوق بزرگ برای زمان بحران. اما پوتین با تأمل در جارو طرح نجات.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de