Tablighi مورد: کلیپ صوتی از مولانا سعد در بر داشت doctored

دهلی نو: در یک پیچ و تاب و بزرگ در این تحقیقات در برابر مولانا سعد رئیس مرکز Nizamuddin پلیس متوجه شد که این کلیپ صوتی که در شاه است doctored یکی. اولیه تحقیقات نشان داد که این کلیپ صوتی ساخته شده بود با پیوستن به چندین فایل با هم.

به منظور آن را تایید پلیس فرستاده اند که فایل های صوتی و doctored کلیپ به پزشکی قانونی و آزمایشگاه.

سعد و شش دیگر رزرو

ممکن است به ذکر است که سعد و شش نفر دیگر در ارتباط با مدیریت کمیته مونی العلمی مرکز Banglewali مسجد بودند رزرو برای برگزاری یک تجمع در اطراف 2000 مردم در مسجد در ماه مارس. پلیس رزرو آنها را تحت اتهام مقصر قتل نمی بالغ بر قتل (IPC بخش 304).

شو از حضرت Nizamuddin موکش Walia شکایت کرده. او ادعا کرد که در این کلیپ صوتی که ساخت دور در واتساپ سخنران که به نظر می رسد به مولانا سعد شنیده شد درخواست پیروان خود را به شرکت در گردهمایی غفلت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

در جریان تحقیقات پلیس یک لپ تاپ که شامل مرکز فایل های صوتی. اگر چه یک تیم به رهبری توسط بازرس Satish Kumar موفق به پیدا کردن فایل های صوتی که ساخت دور در رسانه های اجتماعی را داشت و دیگر فایل های صوتی که در آن مولانا سعد شنیده شد رئیس پلیس و دین در حوادث مختلف است.

20 فایل های صوتی استفاده می شود برای ایجاد doctored کلیپ

به نظر می رسد که این فایل ها مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد یک doctored فایل های صوتی. آن را یافت که اظهارات از 20 فایل های صوتی مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد doctored صوتی.

در اوایل ویژه CP (جرم) Praveer Ranjan گفته بود که پلیس در حال تلاش برای پیدا کردن شواهد و مدارک ثابت کند که Tablighis برگزار شد گردهمایی با وجود هشدارهای از مقامات.

ممکن است به ذکر است که بسیاری از بخش های جامعه در حال قرار دادن کل سرزنش در مرکز جمع آوری برای گسترش coronavirus با وجود این واقعیت است که بسیاری از رویدادهای دیگر نیز سازمان یافته در این کشور حتی پس از آنکه مقامات هشدارهای صادر شده.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر