Macy’s, Kohls و Nordstrom هستند و مطابق با اصول بهداشتی فروشگاه های خود و آماده شدن برای مشتریان به عنوان برخی از کشور کسب و کار شروع به گرم شدن پس از دو ماه در یک coronavirus عمیق

 • Feb. 1: یک امتیازی ساختمان در سن کلمنت شمالی ساحل بود در معرض عناصر. شهر تبلیغات برای تابستان صاحب امتیاز. (عکس توسط فرد Swegles اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بونا پارک الیاس گیتس راست تلاش می کند تا با حداکثر سرعت دویدن گذشته یک پرتقال بالا Panterh در طول یک nonleague بازی در سال 2015.

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • آفتابی کارائیب روز در شهر اصلی در Puerto Viejo de san antonio abad, Limon, Costa Rica.

 • لیکرز سر مربی لوقا والتون نگاه به عنوان گارد Jose Calderon, چپ, استقبال گارد لو ویلیامز به نیمکت در نیمه اول از بازی روز سه شنبه در مرکز استیپلز. (عکس از جان McCoy در لس آنجلس, اخبار روزانه/SCNG)

 • Dev Patel, چپ و آفتابی Pawar می رسند در مراسم اسکار در روز یکشنبه, فوریه. 26, 2017 در تئاتر دالبی در لس آنجلس. (عکس توسط مت Sayles/تالار گفتگو/AP)

 • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر امنیت داخلی جان کلی صحبت می کند پس از امضای یک اقدام اجرایی که به منظور ساخت یک مکزیکی مرز دیوار در وزارت امنیت داخلی در واشنگتن در روز چهارشنبه. این منظور نیز به طور نامحدود بلوک های پناهندگان سوری از ورود به ایالات متحده و موسسات موقت متوقف بر همه پناهندگان است. (عکس توسط داگ Mills, The New York Times)

 • بازیگر Jaclyn Smith است 71. (عکس از مهدی جان هلر/گتی ایماژ)

 • ساکنان بررسی بر روی یک آب گرفتگی خیابان قبل از تبدیل به طوفان Hermine نزدیک سواحل فلوریدا, پنج شنبه, سپتامبر. 1, 2016 در سرو کلید فلوریدا. طوفان گرمسیری Hermine تقویت به یک طوفان دوشنبه و بخار به سمت ساحل خلیج فارس فلوریدا که در آن مردم قرار داده تا کرکره میخ تخته سه لا در سراسر فروشگاه ویندوز و آماده برای اولین بار از ضربه مستقیم به دولت از یک طوفان در بیش از یک دهه.

 • رابین Christenson هرچه یک نمونه است.

یخ.

و قوانین جدید رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom رونمایی پنج شنبه, مه 7 طرح پارامترهای چگونه, کالیفرنیا, کسب و کار مانند رستوران ها و سالن های برنزه و فروشگاه ها ممکن است به زودی آنها را به پیوستن به.

اما نمی توان برای بازدید از طرح های کالیفرنیای جنوبی مراکز خرید در هر زمان به زودی.

وجود دارد یک لیست خشکشویی معیار California counties باید به بازگشایی جلوتر از یک و در عین حال-به-می شود-اعلام کرد ایالت برنامه. و تا کنون در جنوب کالیفرنیا, شهرستان موفق به دیدار با دو تا از بزرگترین معیارهای حق کردن خفاش: کاهش تعداد COVID مربوط به موارد و COVID مربوط به مرگ و میر.

تحت دولت جدید معیارهای استان ها می تواند به دنبال بازگشایی سریع تر زمانی که آنها به مدت دو هفته بدون یک coronavirus مرگ و فقط یک مورد جدید برای هر 10000 نفر.

که معادل صفر و میر و کمتر از 1800 نفر مورد جدید در لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو ترکیب شده است.

به جای آن وجود دارد 15,634 موارد جدید نه بار دولت معیار و 778 مرگ و میر در دو هفته پایان جمعه, مه 8.

“ما را برآورده نمی کنند که,” دکتر گفت: Nichole, سریع, اورنج کانتی سلامت افسر. “آنچه که بدان معنی است که ما را به حرکت را از طریق مرحله 2 در سرعت دولت می کند. ما نمی واجد شرایط به حرکت سریع تر.”

Riverside County سرپرست کوین Jeffries شکایت دوشنبه در Facebook که تنها یک روستایی کم جمعیت شهرستان دارای یک شات در دستیابی به یک صفر مرگ و میر.

سرپرست کوین Jeffries گوش چپ به عنوان بروس بارتون مدیر شهرستان اضطراری مدیریت بخش گزارش در شهرستان ریورساید هیئت ناظران جلسه در ریورساید در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

“اگر شما یکی از خوش شانس کسب و کار است که دولت اجازه می دهد برای بازگشایی با محدود منظقه خدمات و سپس خود را کسب و کار و کارکنان خود را ممکن است هر یک از مشتریان برای مدت زمان طولانی” Jeffries نوشت. “این است که اخبار و آینده است که شهرستان ریورساید نیاز به شنیدن.”

گل فروشی ها و فروشگاه های کتاب

روز جمعه کالیفرنیا رسما وارد فاز اولیه از “مرحله 2” بازگشایی معنی گل, موسیقی و کتاب, فروشگاه لباس, فروشگاه اسباب بازی فروشگاه ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها می توانید دوباره باز کن اما فقط برای منظقه یا خدمات تحویل و اجتماعی در فاصله راه با ماسک و دستکش و مورد نیاز و ضد عفونی کننده دست در خارج از درب.

تولید و انبارها که حمایت از اوایل مرحله 2 خرده فروشی نیز می تواند بازگشایی با کارگران فاصله 6 فوت از هم باز هوای اتاق استراحت و کامیون تحویل پرسنل با پوشیدن ماسک و دستکش.

پیشرفته تر “مرحله 2” reopenings شامل مراکز خرید و تعویض در دیدار لجستیک کسب و کار کارواش پت نظافت سالن برنزه, دفاتر, هوای آزاد, موزه ها, مهد کودک, گالری و ناهار خوردن در رستوران – همه با اضافه شدن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Swee وو تورنس طول می کشد اسکیت زیر چتر قرمز همراه آناهایم خیابان بود که بسته به اتومبیل به طوری که مردم می تواند سوار شدن و راه رفتن و اسکیت در حالی که کاوش در محله به عنوان بخشی از شهر, ساحل, خیابان چهار شنبه, نوامبر 12, 2016, Long Beach, CA. خواستگاری یک نقطه تنها با استفاده از حمل و نقل عمومی را از تورانس به ساحل طولانی برای این رویداد. خیابان بسته شد از نارنجی خیابان به PCH و برجسته موسیقی, سرگرمی و کسب و کار در طول مسیر.عکس از استیو McCrank پرس تلگرام/SCNG

شهرستانهای استان که کاهش مرگ و میر خواهد بود قادر به حرکت می کند که به پیشرفته فاز با سرعت بیشتری اگر آنها همچنین دیدار با اين معيارها به عنوان داشتن کافی بیمارستان ظرفیت دو هفته عرضه دنده محافظ برای تمام خانه های پرستاری و ظرفیت به خانه حداقل 15 درصد از جمعیت بی خانمان.

برای مثال بیمارستان های محلی باید قادر به جای 35 درصد افزایش COVID-19 موارد است.

علاوه بر این استان ها باید از این ظرفیت برای آزمون 1.5 مردم برای هر 1000 ساکنان و باید 15 کارکنان برای ردیابی COVID-19 مخاطبین برای هر 100,000 نفر. که معادل با داشتن ظرفیت آزمون تقریبا 27000 نفر و با داشتن حدود 2,700 تماس با ردیاب در منطقه محلی.

Newsom گفت: حدود دو دوجین استان ها آغاز شده و روند تقاضا برای تسریع بازگشایی جمعه.

“بقیه دولت را به تدریج حرکت را از طریق مرحله 2” گفت: دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی.

ترین منطقه خلیج شهرستانهای استان نیز دور از نشست Newsom را با معیارهای جدید برای بازگشایی بسیاری از کسب و کار. تنها یکی از 10 منطقه خلیج شهرستانهای استان — شهرستان سانتا کروز — تا به حال تا به حال فقط یک coronavirus مورد هر 10 ، 000 ساکنان 14 روز گذشته و فقط دو — سانتا کروز و شهرستان ناپا — صفر بود مرگ و میر.

پیشرو در دولت

جلسه دولت معیار است که به خصوص به چالش کشیدن در پرجمعیت جنوب کالیفرنیا که منجر دولت در coronavirus انتقال موارد مثبت و مرگ و میر Ghaly گفت.

“Southern California counties قطعا بسیاری از موارد در مقایسه با شمال کالیفرنیا در حال حاضر,” او گفت:. “… که داده قطعا باید علت مقامات محلی برای مکث. تا زمانی که آنها ملاقات که معیارهای آنها نمی تواند حرکت رو به جلو به سرعت در حال.”

مردم سعی و خنک در یک روز گرم به عنوان سوار تنه زدن و یا راه رفتن در گذشته یک بسته ساحل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در ساحل طولانی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

سریع Orange County بهداشت عمومی افسر نمی تواند پیش بینی زمانی که اورنج کانتی خواهد بود و رسیدن به این معیار از مرگ و میر صفر و یک مورد جدید در هر 10,000 ساکنان در یک دوره دو هفته ای اگر چه او معتقد است از آن خواهد شد در هفته نه ماه.

او گفت: Orange County دولت-توصیه می شود افزایش ظرفیت بیمارستان اما این شهرستان هنوز هم در تلاش است برای تعیین اگر آن را در دیدار دیگر مرحله 2 معیار از جمله تست, تماس, ردیابی و بی خانمان مسکن ظرفیت. این شهرستان دارای 50 ردیاب اما نیاز 476 ردیاب به تصویب معیار.

San Bernardino County افزایش تست ظرفیت شش برابر در چند هفته گذشته و بیش از دو برابر تعداد آن از قرارداد ردیاب به حدود 50 سخنگوی دیوید ورت گفت. تحت دولت مرحله 2 معیار این امر نیاز به یک ظرفیت برای انجام 3,270 coronavirus آزمون و استخدام 327 تماس با ردیاب.

“صفر و میر بیش از 14 روز است دست یافتنی نیست در آینده قابل پیش بینی برای هر بزرگ شهرستان از جمله سن برناردینو کانتی” ورت گفت. “است که شاید به همین دلیل فرماندار است اشاره است که او انعطاف پذیر است که معیار و برخی از دیگران است.”

Riverside County ظرفیت بیش از 3200 تست و حدود 70 تماس با ردیاب با هدف از استخدام حدود 300 گفت: خوزه Arballo جونیور یک سخنگوی دانشگاه ریورساید نظام سلامت-سلامت عمومی است. شهرستان خواهد نیاز به یک ظرفیت برای 3,705 آزمون و 370 تماس با ردیاب تحت دولت معیار.

اورنج کانتی سرپرست همین واگنر گفت: معیارهای جدید خشم ناظران در سراسر جنوب کالیفرنیا و در سراسر طیف سیاسی که آن را احساس منتقل goalposts از نشان دادن کافی بیمارستان افزایش ظرفیت به دست زدن به عفونت خوشه.

“این است و نه مشروع متریک” واگنر گفت. “این فقط توجیه علم است. کل ایده مسطح منحنی بود نه در مورد از بین بردن این بیماری … آن را در مورد مدیریت موارد بنابراین شما نمی overtax سیستم مراقبت های بهداشتی و شما در یک موقعیت بهتر برای کمک به مردم برای زنده ماندن.”

اما Newsom ادامه به ستایش دقیق معیارهای دولت منتشر شد در این هفته در روزانه خود را در نشست خبری گفت بیشتر اطلاعیه در مورد بازگشایی خواهد بود در آینده در چند هفته آینده.

“نه هر بخشی از دولت حرکت خواهد کرد (بازگشایی) در همان زمان” Newsom روز جمعه گفت. “و این است که بسیار سالم به دلیل آن را نشان می دهد این اطلاعات محور رویکرد است. من می دانم که هر کس می خواهم به حرکت بسیار سریع است.”

SCNG تحریریه Nikie جانسون و منطقه خلیج اخبار گروه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de