Nardus Miller AP

آفریقای جنوبی کارخانه های لبنی آبجو در شیر در یک بار در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی. این شرکت می گوید این ممکن است به از بین بردن 400 میلیون بطری آبجو به دلیل این کشور ممنوعیت فروش الکل.

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی گرفته شده است برخی از مهمترین اقدامات شدید در جهان برای محدود کردن گسترش coronavirus اما یک تولید شده بحث شدید شبیه هیچ دیگر: ممنوعیت فروش و حتی حمل و نقل از الکل است.

تنها دو نفر دیگر از کشورهای سریلانکا و پاناما — ادامه برای محروم کردن شهروندان خود که جهانی ترین لذت دهنده و مسکن هر چند بسیار بزرگتر هند و تایلند به تازگی برداشته ممنوعیت های مشابه.

در یک طرف: مصرف کنندگان که می گویند حقوق خود هستند که impinged و بطری صاحبان فروشگاه ها و مشروب شرکت های که در حال رفتن را شکست. در: بهداشت عمومی سیستم است که unburdened توسط هزاران نفر از ماهانه بستری شدن در بیمارستان به علت حوادث و خشونت نسبت به مستی.

بیش از 5000 کمتر پذیرش به تروما واحد در هر هفته می توان به الکل ممنوعیت با توجه به چارلز پری مدیر الکل پژوهش در آفریقای جنوبی شورای تحقیقات پزشکی. شورای اطلاعات همچنین نشان می دهد کاهش در مرگ و میر بیش از حد در آفریقای جنوبی نشان می دهد که این مستند با آن الکل ممنوعیت و کاهش استفاده از وسیله نقلیه ممکن است نجات زندگی بیشتر در آفریقای جنوبی از 178 که covid-19 تایید را کشته است.

“به جای وصله مردم با سلاح سرد زخم پرستاران می تواند تمرکز بر آموزش نحوه رسیدگی به covid موارد” پری گفت. “بر اساس مدل ما حداقل 15 نفر که در غیر این صورت باید از درگذشت مربوط به الکل صدمات ذخیره هر روز.”

بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده شاهد افزایش مرگ و میر بیش از حد که جلبک حتی تایید تعداد مرگ و میر نسبت به covid-19.

آفریقای جنوبی مقامات دولتی بالا ریخته گری هستند این ممنوعیت که مشتری جلب کردن آنها به عنوان یک موفقیت بزرگ به عنوان نه تنها یک coronavirus مربوط به اندازه گیری بلکه یک آزمایش اجتماعی است که ارائه بازخورد در مورد چگونگی این کشور بهداشت و درمان-مراقبت از عملکرد سیستم.

“با coronavirus ما فرصتی برای بررسی مسائل شده اند که آزار دهنده ما در این کشور برای یک زمان بسیار بسیار طولانی” گفت: Lindwe Zulu, آفریقای جنوبی اجتماعی وزیر توسعه. “بله این ممنوعیت شدید اما این زمان برای اقدامات شدید?”

آفریقای جنوبی نوشیدن بیشتر به بیشتر تصادفات و مرتکب اعمال خشونت خانگی در سطح بالاتر از جمعیت بسیاری از کشورهای دیگر. شصت درصد از نوشیدن جمعیت در سن خود را در نظر بگیرید شراب خواری مصرف کنندگان با توجه به یک سال 2016 گزارش دولت و کشور رتبه 159 از 175 کشور جهان برای بررسی مرگ و میر جاده ای توسط سازمان بهداشت جهانی در سال 2018 است.

آفریقای جنوبی را مستند به اثر رفت و در 27 مارس و کشور ممنوع فروش سیگار و مواد غذایی پخته شده. زمانی که دولت آرام مستند کمی در اواخر ماه آوریل از سطح 5 سطح 4 بسیاری امیدوار بودند که این ممنوعیت را برداشته بود. اما دولت حفظ کرده است که به نفع نظام سلامت و همچنین دست کشیدن بر اثر دلسرد گردهمایی های اجتماعی و شایستگی ادامه داد: محدودیت در مشروب الکلی.

بزرگ و کوچک الکل کسب و کار به طور یکسان در آستانه سقوط است. آفریقای جنوبی کارخانه های لبنی یکی از بزرگترین حذفی در جهان گفت: در روز پنج شنبه است که آن را ممکن است برای از بین بردن 400 میلیون بطری آبجو به دلیل آن می تواند نه فروش و نه آنها حمل و نقل و انبارها در حال نزدیک شدن به حداکثر ظرفیت. در حدود 2000 شغل ممکن است قطع اگر دولت نمی مداخله این شرکت اعلام کرد.

“ما در جامعه ای زندگی را تشویق می کند که نوشیدن اجتماعی — نادر آن مردم به خرید الکل و رفتن به خانه گفت:” Katlego Sepeng که صاحب یک شرکت بسته, بطری, فروشگاه خارج از پرتوریا. “اما من مطمئن هستم که اگر من قادر خواهد بود برای بهبود یافتن از تاثیر است.”

برخی از منتقدان این سوال که آیا ممنوعیت الکل است که واقعا مسئول آنجا خشونت و مرگ و میر به عنوان بهداشت مقامات ادعا می کنند.

“من هیچ دلیل واقعی برای کسانی که کاهش در تعداد با توجه به این واقعیت وجود دارد که مردم کمتر در جاده ها گفت:” Motheo Landane, 31, یک بانکدار سرمایه گذاری در ژوهانسبورگ. او نتواند در شب هنگامی که او می تواند بیرون رفتن با دوستان به باشگاه. او گفت که او می خواهم حمایت بان کی مون در باشگاه ها و میله ها اما که یک پتو ممنوعیت الکل بیش از حد رفت.

دانشمندان حقوقی نیز مورد سوال که آیا این ممنوعیت مجموعه روی حیله و تزویر سابقه محدود کردن حقوق فردی برای خوب بیشتر در یک کشور است که در حال حاضر یکی از مهمترین و نابرابر در جهان است. Thuli Madonsela یک استاد حقوق و آفریقای جنوبی سابق عمومی protector گفت: دولت نه استدلال به طور موثر به همین دلیل کل کشور باید رنج می برند از طریق این ممنوعیت زمانی که شیوع کروناویروس تنها تحت تاثیر جیب از آن است.

“آنها در حال شلیک به عنوان بسیاری از گلوله ها به عنوان امکان پذیر است اما در انجام این کار آنها کشتن برخی از حقوق است که مردم را,” او گفت:. “آن را نیز ناعادلانه است. تنها افرادی که محروم از الکل هستند فقیر — غنی ما الکل. همانطور که برای سلامت مزایای سیستم ما ممکن است با دیدن آنها در کوتاه مدت اما ما را ساخته اند مردم رها کردن عادت, اما, مضر, بسیار به طور ناگهانی. وجود خواهد داشت یک متعاقب آن سلامت روانی بحران است.”

مارکو Longari

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ژوهانسبورگ افسران پلیس جستجو رانندگان برای الکل و سیگار در مارس 1.

کسانی که نمی توانید صبر کنید برای این ممنوعیت برداشته شده و به این کشور بیش از 100,000 بدون مجوز مشروب و سیگار فروشندگان. کسب و کار برای آنها خروش است.

“این واقعا تکان دهنده چقدر پول مردم در حال حاضر به بخشی با الکل” گفت: یک فروشنده به نام پیتر که صحبت در شرایطی که تنها نام او استفاده می شود به بحث در مورد کار خود را. او از فروش بطری الکل در سه زمان خود برچسب قیمت. “شاید مردم باید ریشه مسائل چون من شخصا مطمئن هستم که اگر من می خواهم می خواهم به صرف این مقدار الکل. اما من شکایت نیست. من خیلی پول است.”

ممنوعیت اثر بر استفاده داخلی در حال سخت تر می دانم. وزارت توسعه اجتماعی اشاره کرده است یک چشم انداز مثبت در گزارش موارد با اشاره به امکان تاثیر معتادان نیاز به صرف زمان بیشتری را در خانه. اما Zulu اجتماعی وزیر توسعه گفت: کمتر موارد شدید تر از قبل.

یک قربانی سوء استفاده صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت که او با تشکر از خدا برای این ممنوعیت به دلیل آن است که به او کمک کرد و او با مادرش صحبت با او خشونت آمیز پدر.

“او است که خشونت کمتر و کمتر تهاجمی بیشتر بیمار و احساس می کنم مثل من در یادگیری بیشتر در مورد او,” او گفت:. “این مرد تا به ريشه مسائل است که او در حال حاضر مجبور به مقابله با آن خوب است. من فقط آرزو می کنم پست-ban او می توانید بروید و به دنبال کمک و در واقع خود را به صورت شیاطین است.”

Zulu گفت که او شخصا انتظار دارد که این ممنوعیت برداشته شود زمانی که مستند است که بیشتر آرام اما گفت دولت خواهد بود به دنبال نزدیک در چگونه گسترده آن اثرات مثبت شده اند.

“ما خواهد شد نگاه در آنچه که ما ساخته شده است که شهروندان ما بهتر شهروندان” او گفت:. “مردم باید قادر به انتخاب خود, بله, اما ما یک بار جامعه است. تاثیر الکل در زندگی اجتماعی بود گرفتن از دست. من نمی توانم بگویم این ممنوعیت خواهد ماند اما از آن است که مورد علاقه ما را به ببینید که چگونه جامعه می تواند بهبود یافته است.”

Bearak گزارش از نایروبی.

ادامه مطلب

آفریقای جنوبی شکار کردن coronavirus با هزاران نفر از کارگران بهداشت و درمان

آفریقا آسیب پذیر ترین کشورهای چند هواکش — و یا هیچ در تمام

به عنوان coronavirus اخراج افزایش غنی تر از کشورهای فقیر آنهایی که از دست دادن حیاتی حواله پرداخت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de