• کارمند سینتیا آندراده جمع آوری گل از کولر به ترتیب در دانشگاه علوم پزشکی مشهد کلمه گلفروش در فولرتون کالیفرنیا در جمعه, مه 8 سال 2020 است. گل شد و یکی از انواع کسب و کار است که می تواند بازگشایی برای تحویل و منظقه خدمات شروع جمعه. بسیاری از کسب و کار بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از COVID-19 (coronavirus) اقامت در خانه سفارش دهید. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نشانه ای بر روی درب در مشهد کلمه گلفروش در فولرتون کالیفرنیا اجازه می دهد تا مشتریان می دانید که چگونه آنها می توانند خدمات با شروع چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. گل شد و یکی از انواع کسب و کار است که می تواند بازگشایی برای تحویل و منظقه خدمات شروع جمعه. بسیاری از کسب و کار بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از COVID-19 (coronavirus) اقامت در خانه سفارش دهید. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • کیمبرلی Vasquez صاحب دانشگاه علوم پزشکی مشهد کلمه گلفروش در فولرتون کالیفرنیا به ارمغان می آورد در گل های تازه ساخته شده به ترتیب در فروشگاه خود را بر روی چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. گل شد و یکی از انواع کسب و کار است که می تواند بازگشایی برای تحویل و منظقه خدمات شروع جمعه. بسیاری از کسب و کار بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از COVID-19 (coronavirus) اقامت در خانه سفارش دهید. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کیمبرلی Vasquez صاحب دانشگاه علوم پزشکی مشهد کلمه گلفروش در Fullerton, CA, سازماندهی تمام سفارشات در جمعه, مه 8 سال 2020 است. گل شد و یکی از انواع کسب و کار است که می تواند بازگشایی برای تحویل و منظقه خدمات شروع جمعه. بسیاری از کسب و کار بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از COVID-19 (coronavirus) اقامت در خانه سفارش دهید. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • David Hayman جواهرات صاحبان David Hayman سمت چپ به نظر می رسد به عنوان دخترش جسیکا Tjelmeland مرکز صحبت می کند با پل Hendricks از یوربا لیندا خود مشتری برای اولین بار در هفته در خارج از مقابل فروشگاه خود را در یوربا لیندا بلوار در یوربا لیندا, صبح جمعه, آوریل 8 سال 2020 است. فروشگاه خود را مانند بسیاری از کسب و کار بسته شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • جسیکا Tjelmeland چپ و پدر و مادر او داود و Teri Hayman صاحبان David Hayman جواهرات ایستادن در مقابل فروشگاه خود را در یوربا لیندا بلوار در یوربا لیندا, صبح جمعه, آوریل 8 سال 2020 و پس از آنها باز برای کسب و کار برای اولین بار در هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • David Hayman جواهرات صاحبان David Hayman سمت چپ به نظر می رسد به عنوان دخترش جسیکا Tjelmeland مرکز کمک می کند تا پل Hendricks از یوربا لیندا خود مشتری برای اولین بار در هفته در خارج از مقابل فروشگاه خود را در یوربا لیندا بلوار در یوربا لیندا, صبح جمعه, آوریل 8 سال 2020 است. فروشگاه خود را مانند بسیاری از کسب و کار بسته شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک dick’s Sporting Goods کارمند به ارمغان می آورد یک آیتم به یک ماشین برای منظقه وانت در یوربا لیندا صبح جمعه, آوریل 8 سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Dick’s Sporting Goods در یوربا لیندا باز برای منظقه وانت در صبح روز جمعه, آوریل 8 سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ماشین خط برای منظقه وانت در بهترین خرید در یوربا لیندا صبح جمعه, آوریل 8 سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بهترین خرید کارکنان صحبت می کند به یک مشتری در منظقه وانت در یوربا لیندا صبح جمعه, آوریل 8 سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بهترین خرید کارکنان صحبت می کند به یک مشتری در منظقه وانت در یوربا لیندا صبح جمعه, آوریل 8 سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک ماسک برای فروش, ثبت نام در پنجره یک فروشگاه در خیابان اصلی در مرکز شهر یوربا لیندا در جمعه, مه 8 سال 2020 است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

ضعف ضربان قلب اورنج کانتی خرده فروشی صحنه قابل لمس بود چهار شنبه, آوریل 8 به عنوان گل, فروشگاه های لباس و دیگر “کاهش خطر ابتلا به” کسب و کار افتتاح شد درهای خود را برای اولین بار در نزدیک به دو ماه.

در سن کلمنت مشتریان و کارکنان در Hobie گشت و گذار فروشگاه صحبت کرد چه مقدار از آنها تا به حال از دست رفته هر یک از دیگر.

در لاگونا بیچ یک زن و شوهر مسن پیاده روی توسط Violet بوتیک صحبت با فروشگاه مالک در مورد چگونه آنها در حال گرفتن بیمار از ماندن در خانه است.

در سانتا آنا نقاب مشتریان فاصله خود را جدا خارج کفش کاخ. یکی توسط یکی از کاربران راه می رفت تا درب باز شود که در آن مددکار کمک به آنها را انتخاب کنید جدید کفش از داخل.

هنوز هم به عنوان کالیفرنیا رسما مجاز آن و کاهش خطر خرده فروشان برای باز کردن برای تحویل و مشتریان چیدن کالا منظقه بسیاری از کسب و کار باقی مانده بسته شده است. برخی از آنها در انتظار دولت برای استراحت و مقررات آن را حتی بیشتر و برخی از آنها اشتباه در مورد آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد.

چند که دوباره باز گزارش فروش کند حتی با راه رفتن مردم توسط خود فروشگاه ها.

به عنوان کالیفرنیا دیدن است “مسطح منحنی” در تعدادی از کسانی که در بیمارستان بستری توسط coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را کاستن از بسته شدن سفارشات به صورت غیر ضروری خرده فروشان این هفته مشخص اولین گام به سوی کسب و کار به طور معمول برای این کشور بزرگترین اقتصاد است.

به عنوان جمعه Newsom گفت: حدود 70 درصد از اقتصاد کشور است بازگشایی – البته با اصلاح به حساب های اجتماعی بیشتر فاصله بهسازی و حفاظت برای کارگران است.

اوا Waite صاحب بوتیک اوا تنه در OC مخلوط در کوستا مسا افتتاح شد روز جمعه تنها به دیدار با چند تن از حیاتی مشتریان به طور منظم. او ساخته شده یک منظقه فروش.

Waite گفت: او را به سختی نگه داشته و کسب و کار خود را شناور از ماه مارس توسط بسیج برای قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی, گرفتن عکس از آیتم های خاص و تبلیغات بیشتر برای کسانی که در حال حاضر فروشگاه در فروشگاه خود را. سپس او تحویل قطعات خودش.

“من در حال مرگ چون ما نبوده است باز برای دو ماه” او گفت:.

معمولا دو فروش خوب در هر روز نگه دارید به فروشگاه می رویم. اما عدم ترافیک پا در اطراف اوا تنه غرفه دارای چروک خورده صبر درآمد – او گفت که او ساخته شده است تنها $800 در طول همه گیر و درآمد خواهد بود به لباس او در حال حاضر دستور داد برای او سهام. حضور او حاضر نیست آن را قطع.

فقط بعد از ظهر روز جمعه صبر آن را به نام یک روز. او انتظار نیست هر مشتریان جدید است.

اطراف ساحل جنوبی مجموعه, مرکز مبلمان فروشگاه و نمایشگاه تقریبا خالی بود. برخی از کسب و کار شد و با گرفتن وقت ملاقات برای نشان دادن وسایل و طراحی داخلی, اما بسیاری از باقی مانده بسته شده است.

همراه سن کلمنت را Avenida Del Mar, Hobie فروشگاه گشت و گذار در میان شلوغ ترین فروشگاه های اواخر صبح روز جمعه. فروشگاه اجازه نداد کسی در مسدود کردن ورودی با یک جدول. کارگران ایستاده بود پشت میز, گرفتن, شنا, لباس کرم های ضد آفتاب و دیگر موارد برای کسانی که به نام جلوتر و یا سفارش آنلاین.

“آن را به خوبی به کار دوباره به گفت:” دستیار مدیر ماسون Klink, پوشیدن ماسک. “این خوب است دیدن برخی از چهره های آشنا و در ارتباط با جامعه است.”

به عنوان Klink مشغول به کار در انجام سفارش مشتری پیاده فریاد زد و به او گفت: چقدر آنها از دست رفته او و دیگران در فروشگاه.

“ما قطعا صرف پول برای شما!” زن گفت: Klink. “ما باید به.”

در Nic را وکیوم و لوازم خانگی کوچک یک بلوک دور, Jean-Louis Denayer ایستاده در درب را به یک کارت اعتباری از یک مشتری به خرید یک میکسر آشپزخانه. او پس از آن راه می رفت 30 و یا پس پا به اعتباری کارت خوان در فروشگاه لوازم بنابراین او می تواند حلقه تا شارژ.

این فقط یک مثال کوچک از کار اضافی – از هر محصول مطابق با اصول بهداشتی او به فروش می رساند به برنامه ریزی تحویل از طریق تلفن – Denayer گفت: او را به انجام. “من باید برای انجام یک کار خیلی بیشتر به همان مقدار از پول است.”

اورنج کانتی جعبه بزرگ زنجیره ای به نظر می رسد آماده برای راه اندازی منظقه انتخاب کنید تا در روز جمعه.

کارکنان در dick’s Sporting Goods و کول در یوربا لیندا SAVI در مرتع پرورش احشام به حال مشخص شده موقت منظقه فضاهای فقط در خارج از درب جلو برای مشتریان با سفارشات آنلاین به خرید خود را لود شده به تنه اتومبیل خود را.

فعالیت در مرکز شهر فولرتون بود که پراکنده که هر روز در این ایالت تعطیل روز جمعه – ورود به سیستم ترافیک در بندر بلوار دیدم: “محدود کردن سفر … در خانه بمانند.”

اما کسب و کار رونق گرفت در بازگشایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد, کلمه, که در آن گل کیمبرلی Vasquez دریافت کرده بود بسیاری از روز مادر سفارشات او مجبور به خاموش کردن تلفن خود را.

Vasquez, صاحب, گفت که او کار بر روی برخی از 120 ترتیبات گل برای تحویل در روز شنبه. در یک سال معمولی او هفته برای آماده شدن برای روز مادر راش. در این سال او آغاز شده در روز دوشنبه.

بسیاری از افراد که به نام مشتریان به طور منظم.

“آنها مانند” بله! شما در نهایت باز,'” Vasquez گفت. “ما با برکت قریب به اتفاق خوش آمدید.”

Klink گفت Hobie فروشگاه گشت و گذار در سن کلمنت دیده است و حدود 30 درصد به 40 درصد فروش کمتر از آن را در طول زمان به طور منظم.

و در چند ساعت از آن دوباره باز کردن در سان کلمنت تنها چهار مشتریان متوقف شده بود توسط اریک مایکلسون را در این مکان به فروش می رساند که ترکیب التقاطی از موارد از نمک و عسل به میز و ترا بلا سفال.

“این خیلی خوب است برای دیدن مشتریان دوباره,” او گفت:. “آن را به خوبی به درب باز است.”

اما او نمی دانم چه مدت در این فروشگاه می توانید زنده ماندن اگر گردشگران نیست در آینده نزدیک رستوران نیست, پذیرش ناهار خوردن در مشتریان و مغازه تنها می تواند ارائه منظقه وانت.

“در مورد حق در حال حاضر نقطه شکستن” او گفت:. “اگر ما در حال تعطیل یک کل بسیاری دیگر از کسب و کار ممکن است زنده ماندن نیست.”

و تنها یک زن و شوهر از مشتریان متوقف شده بود برای بسیاری از روز در Deanna کتیبه را روز آفتابی در فروشگاه لباس در لاگونا بیچ.

“شما می توانید یک هویج, اما نمی توانید خوردن مقدار از آن” کتیبه گفت. تا زمانی که فروشگاه به طور کامل باز می شود: “ما انتظار نداریم که مقدار کسب و کار در حال حاضر.”

اما ممکن است یک پوشش نقره Denayer گفت. خود Nic را وکیوم و لوازم خانگی کوچک تا به حال مدت طولانی می خواستم به کشف و ارائه لوازم و محصولات به خانه چون پارکینگ در سن کلمنت را به مرکز شهر می توانید شلوغ است. این بیماری همه گیر با همه سفارش و تحویل ممکن است این مفهوم به طور دائم قابل قبول تر به مردم گفت.

“در حال حاضر آن را به کار کردن خیلی بهتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de