حیدرآباد: در دولت. هند Vande بهارات ماموریت بزرگترین تا کنون تخلیه دیسک از شهروندان هند رشته در سراسر جهان در میان Covid-19 مستند گرفته شده در یک راه بزرگ است.

کمک به سمت این ملی علت GMR led حیدرآباد فرودگاه بین المللی به کار گرفته اولین ورود تخلیه پرواز از کویت در 9 مارس. ملی حامل هوایی هند پرواز – AI 988 – از کویت فرود در فرودگاه در 9 ماه مه در 10.07 PM با 163 هندی شهروندان سرگردان در کویت.

به منظور تسهیل در ورود مسافران و خدمه هواپیما به حیدرآباد فرودگاه بین المللی نگه داشته است ورود بین المللی و کل کشش از سمت راست aerobridge به ورود شیب دار به طور کامل بررسی و fumigated این شامل – مایع از هر گوشه & گوشه ای از ساختمان ها و فضاهای عمومی از جمله washrooms, صندلی, شمارنده, چرخ دستی, نرده, درب آسانسور, پله برقی و غیره.

فرودگاه نیز اجرا اجتماعی فاصله میان مسافران از سمت راست aerobridge به سراسر ترمینال.

ورود تمام مسافران و خدمه هواپیما بیرون آورده شدند از هواپیما در یک دسته از 20-25 مسافران است. هر مسافر اکران شد توسط دوربین های حرارتی قرار گرفته aerobridge خروج توسط مقامات بهداشت فرودگاه به عنوان در هر دستورالعمل از MoH&FW (وزارت بهداشت و رفاه خانواده) قبل از مهاجرت تشریفات.

پس از غربالگری سلامت مسافران CISF پرسنل خود را در چرخ دنده محافظ همراهی گروهی از مسافران به مهاجرت ترخیص کالا از گمرک.

سپر شیشه ای ارائه شد در هر اداره مهاجرت شمارنده برای جلوگیری از هر گونه تماس شخصی بین مسافران و ماموران اداره مهاجرت. هر ضد حال مشخص اجتماعی فاصله هنجارها در محل.

نگران هواپیمایی خود را از دست زدن به زمین کارکنان و پرسنل فرودگاه در دسترس بود برای هدایت مسافران و به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

هر چمدان بود مقادیر توسط ضد عفونی تونل یکپارچه به چمدان کمربند به عنوان مرتب فرودگاه. چمدان چرخ دستی نگهداری می شدند به طور کامل بررسی برای مسافران استفاده کنید.
مسافران نیز ارائه شده تنظیم صندلی با تعریف جعبه از مواد غذایی است.

به عنوان در هر دولت را هنجار مسافران گرفته شد به صورت اجباری 14 روز قرنطینه در مکان های تعیین شده در این شهرستان است. پس از خروج از تمام مسافران کل پردازش منطقه در ورود بین المللی و فرعی مناطق شد دوباره fumigated ضد عفونی و بررسی نگه داشته و آماده برای پرواز بعدی در روز پس از آن.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de