شمیل Zhumatov

ایسنا

روسی servicewomen مارس در رژه روز پیروزی که در سالگرد پیروزی بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم در میدان سرخ در مرکز مسکو در روز شنبه.

مسکو — با مربع قرمز و گردشگاهها در اطراف کرملین دیوار ترک, ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه انجام یک دسته گل رز قرمز به تنهایی. او زانو زد و به مجموعه آنها را در پای شعله ابدی یادبود جنگ پس از آن ایستاده بود با سر خود را متمایل برای چند ثانیه.

ابری و بارانی صبح امروز در مسکو مناسب به نحو نامشخصی خلق و خوی یادآوری مناسبت — سالگرد 75 از اتحاد جماهیر شوروی در جنگ جهانی دوم پیروزی. این روز معمولا مشخص شده با, بزرگ, جايزه, جمعیت, رژه نشان دادن کامل نیروی نظامی روسیه ممکن است و مهمانان ارجمند.

به عنوان پوتین پا به تریبون برای کوتاه تلویزیونی در سراسر کشور سخنرانی او وعده داده شده همه از این است که در نهایت به ثمر می آیند اما در یک آینده نامشخص تاریخ — زمانی که کشور نیست دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری کروناویروس است که در پی برنامه ریزی برای مهم ترین تعطیلات ملی در تقویم و پوتین های شخصی و جاه طلبی های وابسته به آن را در یک سقوط کرد از بین بردن.

“ما باید هر دو اصلی ما رژه در میدان سرخ و جاودانه نظام مردم آوریل” پوتین روز شنبه گفت. او ساخته شده بدون مستقیم اشاره ای به کروناویروس در آدرس خود.

[پوتین می داند که چگونه به حکومت روسیه به عنوان یک مستبد. اما او به نظر می رسد در حاشیه در میان coronavirus بحران است.]

پوتین عمومی چرا تولید نسل می آید پس از هفته از انزوا در Novo-Ogaryovo و مستغلات در حومه مسکو که در آن او به نظر می رسد روس ها در طول هفتگی تلویزیونی teleconferences با فرمانداران و وزرا به بحث در مورد کوروناویروس. این قرار بود یک بعد از ظهر که او را flanked توسط چین Xi Jinping, فرانسه امانوئل پاکسازی و دیگر رهبران جهان.

اما رام جشن آمده به عنوان سه کشور وزرای دولت از جمله نخست وزیر میخائیل Mishustin باید آزمایش مثبت برای coronavirus در 10 روز گذشته. روسیه گزارش شده است و بیش از 10000 جدید کروناویروس موارد هر روز این هفته با قرار دادن آن را تایید کرد و در مجموع در حدود 200,000 — پنجمین ترین در جهان است. شهردار مسکو سرگئی سوبیانین روز جمعه گفت که رقم کم است; نمایش درمانی نشان می دهد 300,000 مردم در پایتخت به تنهایی آلوده می شوند.

همراه با کاهش قیمت نفت که فلج روسیه انرژی وابسته به اقتصاد coronavirus خنثی و نه فقط آنچه که قرار بود عجیب روز پیروزی اما پوتین دستور کار برای سال. رای بر تغییر قانون اساسی بود که برنامه ریزی شده برای ماه گذشته و اجازه می دهد پوتین به دنبال دو انتخابات ریاست جمهوری از نظر نگه داشتن او را در قدرت تا 2036, به تعویق افتاد. حتی اگر کسانی که اصلاحات در حال حاضر تصویب شده است در مجلس پوتین بوده است, مصر در یک رای کشور که ارائه بیشتر اعتبار.

اما در حال حاضر پوتین آخرین تصویب رتبه بندی با توجه به مستقل Levada, مرکز باید کاهش یافت و به 59 درصد بالا برای بسیاری از رهبران جهان اما کم جدید برای پوتین 20 ساله نظام است.

پوتین را درک عمومی است و به طور معمول از بهره میهنی حوادث مانند روز شنبه در سالگرد 75 تقویت حس وحدت ملی با او در مرکز آن است. اما در مواجهه با slimmed پایین روز پیروزی پوتین تبدیل به یک مورد علاقه صحبت کردن نقطه و دوباره هشدار داد از آنچه او گفت در حال تلاش برای بازنویسی تاریخ جنگ جهانی دوم طی یک مصاحبه پخش شده در تلویزیون دولتی جمعه. او اغلب متهم روسیه مخالفان از کاهش اتحاد جماهیر شوروی سهم و قرار دادن روس ها “در موقعیت افرادی که باید احساس گناه می کنم.”

پوتین “قرار می دهد از جمله حق بیمه در شکل دادن به یک رکورد تاریخی گفتمان برای کشور است که او می تواند منطقی بود لقب ملی روسیه مورخ” نوشته آندره Kolesnikov رئیس جمهوری روسیه در سیاست داخلی و نهادهای سیاسی برنامه در کارنگی مسکو ،

“روسیه و خارج از غرفه در دو احترام می گذارد: برای اولین بار در آن قطعی امتناع از بحث در مورد همه ناراحت کننده مسائل تاریخی و ثانیا در بسیار تهاجمی تن از آن گفتمان در مسائل تاریخی که در عمل به عنوان یک نوع سیاسی بسیج در مسائل معاصر” Kolesnikov گفت: در تفسیر.

[این پرواز اتحاد جماهیر شوروی سربازان آمریکایی در جنگ جهانی دوم. او یکی از آخرین باقی مانده است.]

حتی با بیشتر از روسیه در ششمین هفته از تحت سخت stay-at-home سفارشات همه تلاش های به مناسبت روز پیروزی scrapped. در نووسیبیرسک 2,000 مایلی شرق مسکو, بازیگران پیش از آن در هفته به عنوان سربازان شوروی — اما با ماسک صورت — و اهتزاز درآمده تا به پنجره ها و بالکن از جانبازان با استفاده از ساخت و ساز آسانسور. آنها بازی آکاردئون و سنگ جنگ آهنگ ها در یک راه هوشمندانه برای مشاهده اجتماعی فاصله دستورالعمل.

دولت-اجرای Rossiya-24 کانال اختصاص داده شده یک نوار کناری به هوا نام نزدیک به 13 میلیون شوروی سربازان کشته شده در جنگ جهانی دوم شروع به پخش در اواخر فوریه.

ویندوز در سراسر کشور لرزاند, صبح روز شنبه به عنوان نیروی هوایی روسیه انجام پلها در بیش از 47 شهرستانها و همچنین در پایگاه نظامی خود را در سوریه با یک مجموعه کامل از جت ها و هلیکوپتر های کشور از جمله پیشرفته ترین جنگنده.

شش جت جریان سفید و آبی و قرمز رنگ پرچم روسیه در سراسر مسکو آسمان حدود 10:30 صبح یک آخر برای جشن است که به طول انجامید فقط 30 دقیقه است. تلویزیون دولتی پس از آن شروع به فیلم از سال گذشته رژه.

ادامه مطلب

روسی, پزشکان کاهش یافته است از بیمارستان ویندوز در دو هفته در میان گزارش از شرایط وخیم

روسیه دارای یک صندوق بزرگ برای زمان بحران. اما پوتین با تأمل در جارو طرح نجات.

نقشه برداری در سراسر جهان گسترش coronavirus

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de