سوخت بارج در دانا پوینت بندر شده است آنقدر شلوغ است که boaters در هفته گذشته تا به حال به برنامه قرار ملاقات به مخزن و جلوگیری از ترافیک.

“بسیاری از boaters شده اند به دانا پوینت” گفت: جیک Feiner که نظارت بارج. “بسیاری از این بندر اما شده اند وجود دارد بسیاری که از دیگر بنادر و از دیگر شهرستانهای استان است. با کاتالینا لنگرگاه باز کردن back up ما در حال انتظار برای دیدن بسیاری ترافیک بیشتر.”

  • دوستان جدید ژن De Leon چپ و پیتر Benze دیدار برای اولین بار در شهرستان لا پالما 30 تعطیلات مراسم روشنایی درخت “شادی از فصل” برگزار شد و در پارک مرکزی آمفی تئاتر, چهار شنبه, دسامبر 7, 2016. (عکس توسط فرانک d’amato, کمک عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • بریتانیا اندی موری جشن شکست ژاپن Kei Nishikori در نیمه نهایی از مردان مجرد رقابت های تنیس در تابستان 2016 بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو, برزیل شنبه, اوت. 13, 2016.

  • (چپ به راست)اهل Dohrmann هنجار Sumner, جورج Focht و دنیس Bronson نگه داشتن کلاه خود را بیش از قلب خود را در طول نیایش توسط کشیش باب سارکوم در پایان 9/11 خدمات در هانتینگتون بیچ.

در طول این coronavirus خاموش شدن بنادر همراه اورنج کانتی خط ساحلی شده اند شاهد یک افزایش چشمگیر در تعداد boaters – نه تنها در تعطیلات آخر هفته – که در آب هستند.

قایق ترافیک در داخل و خارج از دانا نیوپورت و هانتینگتون بنادر سریع با بسیاری از مردم با استفاده از قایق به عنوان راه مناسب برای فاصله اجتماعی و قرنطینه در حالی که هنوز هم با بهره گیری از خارج از منزل و اقیانوس است.

قایق کارگزاران نیز شاهد افزایش در قایق نمایش و خرید.

دانا و نیوپورت بنادر هستند “مقصد بندرگاه” به طور منظم طراحی قایق بادبانی باشگاه ها و مربیان از سراسر جنوب کالیفرنیا. افزایش اخیر در boaters دارای بسته بندی شده در لنگرگاه در بنادر.

لنگرگاه در حال نقاط boaters که در آن می توانید با کشیدن و آویزان کردن برای روز یا شب. هیچ اتهام و محل ارائه یک پناهگاه امن حتی در آب و هوای نامساعد.

نارنجی شهرستان کلانتر بخش بندر گشت نمایندگان داشته اند به گام تا اجرای با هجوم قایق. مقدار زیادی از boaters سفر تا ساحل و از سن دیگو شهرستان که در آن اسکله بسته شده اند پایین.

“در دو تعطیلات آخر هفته گذشته, قایق رانی, ترافیک حداقل دو برابر” بندر گشت ستوان کریس ذرت گفت. “انکوریج در نیوپورت شده است تا بسته به نقطه ای که من از بچه ها و شهرستان بندر بخش داشته اند که مردم را بکشد تا لنگر و حرکت به این دلیل که آنها در خارج از لنگرگاه بودند و مسدود کردن کانال ناوبری.”

انکوریج – با فضایی در حدود 40 قایق – دارای چهار شناورها که تعیین آن محیط. زمانی که boaters مجموعه مجریان خارج آن دسته از شناورها باعث خطرات در جهت کانال. این لنگرگاه در حال حاضر نزدیک به نیوپورت بندر قایق بادبانی باشگاه moorings بنابراین انباشته قایق وجود دارد می گذشت ،

این شهر بندر بخش در حال حاضر مدیریت نیوپورت را لنگرگاه است. اما زمانی که مسائل ایمنی درگیر آن می افتد به بندر گشت نمایندگان به مدیریت. یکی از آخر هفته های اخیر 50-قدرت پا قایق لنگر تضعیف و قایق بازم به کانال باعث خطر.

“بچه ها ما باید قطعا بیشتر قایق مخاطبین از جمله نقض و قایقرانی تحت تاثیر” ذرت گفت. “این همه دست به دست در عرشه در حال حاضر.”

صاحبان قایق ملزم به اقامت در قایق خود را هنگامی که در لنگرگاه است. در این مورد اخیر از شناور قایق مالک خاموش بود قایق پس از بندر گشت توقیف کشتی.

“بسیاری از زمان این است که با توجه به بی تجربگی” ذرت گفت.

با افزایش در قایق بیشتر مردم در بنادر و در آب. بسیاری از استفاده های کوچکتر صنایع دستی مانند dinghies ، kayaks و paddleboards به اطراف. اسکله و سایر مناطق عمومی در بندر – به خصوص در دانا پوینت – نیز شلوغ.

“وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت در این بندر گفت:” کلی Rinderknecht که نظارت دانا پوینت بندر Embarcadero دریایی و بندرگاه. “ما در حال محتاط با به روز رسانی هفتگی به boaters بر امن بودن. نشانه هایی وجود دارد در مورد اجتماعی فاصله در تمام اسکله و ما کارکنان اختصاص داده شده به شکستن گروه در اسکله.”

به طور مشابه, Dana Point, انجمن دوچرخه سواران فعالانه هشدار داد اعضای خود را به ماندن در بالای دولت های محلی و دستورالعمل های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از ضربه و با تعطیلی و به حداکثر رساندن شانس بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“با زمان زیادی در دست ما این روزها و کابین تب تنظیمات در بسیاری از ما boaters هستند و حول خود را بارانداز خطوط و رفتن به اقیانوس” گفت: James Lenthall یک صاحب قایق است که سر تا دانا پوینت ، “محلی آب به عنوان فعال من شاهد برای این زمان از سال در یک زمان بسیار طولانی است. وجود دارد چند راه موثر برای فاصله خودمان را از دیگران نسبت به بهره گیری از اقیانوس باز بر روی قایق های ما است.”

لئو و لیز درو در میان کسانی که پناه از قرنطینه در خود 47-پا قایق بادبانی. سان کلمنت زن و شوهر تا به حال قایق خود را در دانا پوینت بندر برای مدت سه سال.

در هفته های گذشته آنها گرفته ایم قایق خود را به لنگرگاه در دانا پوینت و نیوپورت بنادر. در حالی که وجود آنها قادر به معاشرت با دیگر صاحبان قایق, اما آن را تمام انجام در یک فاصله که آیا آنها در قایق خود را در یک قایق تفریحی کروز بندر و یا راه رفتن در نزدیکی ساحل با آگوستوس خود یورکشایر تریر.

“به عنوان نفر سفر در امتداد ساحل آن را به ما می دهد یک فرصت برای بازدید از” لئو کشید گفت. “ما در 15 – 20 فوت از طریق قایق و ما را قادر به چت با مردم از وجود دارد. این باعث می شود اجتماعی فاصله بسیار قابل تحمل تر آن را به ما می دهد فوق العاده ای حواس پرتی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de