سازمان های غیر انتفاعی استفاده از خلاقیت حل برای آب و هوا COVID-19 کمبود

یک مطالعه اخیر توسط سازمان های غیر انتفاعی سرمایه گذاری صندوق یافت که COVID-19 است که انتظار می رود به ترک عمیق و پایدار اثرات در سازمان های غیر انتفاعی در سراسر کشور.

غیر انتفاعی پاسخ دهندگان نشان داد آنها انتظار داشتند که تغییرات قابل توجهی در تقاضا برای خدمات کارکنان کاهش می یابد و ظرفیت و شرایط است که تهدید خود را در دراز مدت ثبات مالی.

با توجه به مطالعه مشابه انجام شده توسط مرکز نوآوری اجتماعی در UC ریورساید در اوایل ماه آوریل بسیاری از سازمان ها در یک “بطور سه برابر به چالش کشیدن موقعیت مرور افزایش تقاضا برای خدمات آنها فراهم می کند و علاوه بر این از خدمات جدید در حالی که در همان زمان رو به چشم انداز کاهش در درآمد از رویدادهای خیریه و مدیریت بسیاری از کارکنان در حال حاضر کار از خانه است.”

این گزارش همچنین اشاره کرد که بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی را به شدت کاهش نیروی انسانی و خدمات ارائه می کنند. یک نظر سنجی و مخاطب انتظار “کاهش بودجه به میزان 75% قبل از ماه ژوئن سال 2020 به عنوان کمک های مالی از مدارس و دولت قطع خواهد شد.”

اما با وجود چالش های جدی مالی مواجه محلی غیر انتفاعی رهبران عزم خود را برای ادامه و در پاسخ به نیازهای مشتریان در طول این زمان است و نه منحرف. پس از همه آن است که در DNA از سازمان های غیر انتفاعی به گام تا زمانی که دیگران گام به عقب. نیاز به گسترش خدمات است نه خارجی به سازمان های غیر انتفاعی در طول زمانی که تقاضا افزایش و درآمد کاهش می دهد.

در ماه مارس در سانتا آنا-بر اساس فکر می کنم با هم به رسمیت شناخته شده است که پدر و مادر از دانش آموزان در یادگیری خود را با مرکز از دست داده بود شغل خود را به طوری که آنها چرخد و از سنتی afterschool برنامه برای کمک به خانواده ها پوشش مواد غذایی و ملزومات اولیه.

“ما همچنین همکاری با مدارس و رهبران آموزشی برای محدود کردن شکاف دیجیتال و آوردن نوآورانه برنامه های مدرسه در سراسر کشور” گفت: شیدا بارت فکر می کنم با هم بنیانگذار و مدیر عامل شرکت.

در سراسر جنوب کالیفرنیا غیر انتفاعی در حال تطبیق خدمات خود را به تعادل نگه داشتن کارکنان و داوطلبان و مشتریان امن در حالی که در ادامه به پاسخگویی به افزایش تقاضا است.

در حالی که اکثر ساکنان پناه در خانه غیر انتفاعی هستند و در خطوط مقدم حصول اطمینان از ایمنی و رفاه ما در جوامع بیشتر در معرض-خطر – در حالی که پوشیدن ماسک و دستکش و مبارزه اجتماعی را حفظ فاصله.

بانک های مواد غذایی در حال کار دو زمان توزیع مواد غذایی به افراد آسیب پذیر و بیمارستان در حال تغییر شیوه ها و درگیر شدن جامعه به ارائه دنده محافظ و کیفیت مراقبت های بهداشتی و سازمان مسکن در حال حرکت مردم در خیابان ها.

“اگر وجود دارد هر درس آموخته می شود از COVID-19 بحران آن است که خانه برابر ایمنی” گفت: آن Miskey مدیر عامل اتحادیه ایستگاه خدمات بی خانمان در پاسادنا. “در طول این زمان ما در حال کار برای اطمینان حاصل شود کسانی که در حال تجربه بی خانمانی را از آنچه آنها نیاز به باقی می ماند امن از جمله وعده های غذایی, سرپناه و مراقبت های پزشکی.”

اما سازمان های غیر انتفاعی هستند ذاتا یکپارچه با جامعه و کار خود را که اغلب وابسته به سخاوت و همکاری بسیاری از همکاران است. شرکت ها و کلیساها و نهادهای دولتی در حال کار با یکدیگر برای پاسخ به بی سابقه نیازهای آورده COVID-19.

شرکت پایه های شل شدن محدودیت ها و حمایت افزایش کمک های مالی برای کمک به تلاش های امداد رسانی به افراد در حال ورود به جدید مجازی نقش داوطلب و کلیساها در حال درگیر شدن اعضای خود را به پشت در طول این زمان.

برخی از سازمان ها شده اند قادر به ضبط محدود رهایی از چک های طرح حفاظت و مالیات فدرال محرک پرداخت شده است مفید برای افرادی که ساعت های از دست رفته و یا مشاغل در طول این زمان.

اما نیازها همچنان بزرگ است و این سوال باقی می ماند که چگونه عمیقا COVID-19 تاثیر سازمان های غیر انتفاعی و خدمات خود را در ماه های آینده و سال.

“سازمان های غیر انتفاعی هستند و قهرمانان گمنام در جوامع ما کار خستگی ناپذیر در پشت صحنه برای اطمینان خانواده پایدار در خانه های کودکان در حال تحصیل و امن و سالمندان دریافت مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی گفت:” Vici Nagel, مدیر عامل شرکت برای آکادمی برای سازمان های مردمی. “من امیدوارم که دیگران را دعا می کنم برای این قهرمانان هر روز ادامه معمول خود را به عنوان بهترین شما می توانید و نظر دادن و حتی بیشتر اگر امکان پذیر است. زمانی که این بحران ما در حال رفتن به نیاز به این قهرمانان گمنام برای کمک به جوامع ما به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.”

گرگوری Bradbard یک مدافع برای شکستن چرخه فقر به عنوان رئیس جمهور تازه ها-بر اساس امیدواریم که از طریق مسکن بنیاد HTHF.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر