خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی به ویژه آسیب پذیر هستند به coronavirus اما یک برنامه جدید با هدف کاهش خطر برای کارکنان و ساکنان با آموزش های ویژه.

CalOptima فراهم می کند که بیمه بهداشت و درمان به شهرستان نارنجی کم درآمد ساکنان اعلام کرد در روز جمعه, مه 8, آن است که کار با UC ایروین و شهرستان های بهداشتی مراقبت از آژانس برای ارائه آموزش های فشرده در کنترل عفونت به کارکنان در 12 خانه های سالمندان. همچنین 67 امکانات یک ابزار و یک مطلب اساسی برنامه های آموزشی.

پرستاری ماهر امکانات می تواند یک زمین پرورش برای coronavirus چرا که کارکنان ممکن است در تماس نزدیک با ساکنان آنها در اطراف هر یک از دیگر برای دوره های طولانی و بسیاری از ساکنان دیگر مسائل مربوط به سلامت یا بیشتر مستعد ابتلا به بیماری به دلیل سن خود را.

“ساکنان خانه سالمندان نیاز فوری ما ائتلاف حمایت خود را به دلیل بالا خطر ابتلا به عفونت از COVID-19,” CalOptima معاون افسر ارشد پزشکی دکتر امیلی فوندا گفت: در انتشار اخبار.

“این برنامه را آموزش تغییرات در مراقبت از تکنیک های مورد نیاز در حضور یک ویروس بسیار مسری بنابراین اورنج کانتی خانه سالمندان کارکنان می توانید به حفاظت از ساکنان آسیب پذیر است.”

دکتر سوزان هوانگ که می آموزد در مورد بیماری های عفونی در دانشگاه UC Irvine, در حال همکاری با محققان و پزشکان به منظور توسعه ابزارها و آموزش های و اندازه گیری خواهد شد اثر خود را با تشخیصی و تست آنتی بادی.

در میان مهارت های خانه سالمندان کارکنان یاد بگیرند که چگونه به طور موثر پوشیدن تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و نحوه نمایش بازدید کنندگان و روشهای بهتری برای تمیز کردن تسهیلات.

CalOptima ساخته شده یک کمک هزینه در حدود $629,000 برنامه و شهرستان نیز متعهد شده است حمایت مالی با توجه به انتشار اخبار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de