دهلی نو: برجسته رهبران مسلمان را خواستار خروج شاه ثبت شده علیه رئیس دهلی اقلیت کمیسیون Zafarul اسلام خان که رزرو شده است در فتنه اتهام خود را رسانه های اجتماعی پست.

ضمن محکوم کردن این اقدام توسط پلیس دهلی در برابر Dr Zafarul اسلام خان. این گرایش نقش پلیس دهلی بار دیگر در معرض شده توسط آن علیه رئیس دهلی اقلیت کمیسیون بیش از چیزی است که او در توئیتر خود نوشت چند روز برگشت گفت:” بیانیه امضا شده توسط بسیاری از رهبران مسلمان.

این بیانیه گفت که “ممکن است متفاوت با محتوای Dr خان جیر و او صادر روشن در مورد همان. این نوع عمل در طول این مستند دقیقا قبل از افطار زمان علیه رئیس یک شبه قضایی موسسه ایده در مورد سطحی که در آن پلیس می تواند خم شدن.”

این ادعا که پس از ناکامی در دستگیری کسانی که مسئول از دست دادن زندگی و اموال در طول شورش در شمال شرقی دهلی دهلی پلیس هدف قرار دادن مسلمانان است.

دهلی نو اقلیت کمیسیون Zafarul اسلام خان در جمعه نقل مکان کرد یک پیش بینی وثیقه درخواست در دادگاه عالی دهلی نو گفت که او دستگیر دستگیری او در یک شکایت ثبت شده توسط پلیس دهلی.

خان رزرو شده است با اتهام فتنه بیش از یک بیانیه در رسانه های اجتماعی.

خان نقل مکان کرد و این درخواست از طریق حمایت Vrinda Grover. با توجه به وکیل دادگاه خواهد شنیدن این درخواست در مارس 12.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de