ریاض: عربستان سعودی را ممنوع کرده است تجمعات و جمعیت بیش از پنج نفر تحت مقررات جدید صادر شده توسط وزارت کشور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

به این مقررات جدید کار مجازات در قالب جریمه های سنگین اعمال خواهد شد در این متخلفان. یک منبع رسمی در وزارت امور داخله گفته است.

قانون تصویب شده توسط وزیر کشور شاهزاده عبدالعزیز بن سعود بن Naif.

گردهمایی که شامل بیش از یک خانواده و افرادی که اعضای خانواده ممنوع است. افراد مجاز به جمع در مراکز و یا فروشگاه های خرده فروشی. افرادی که با هم زندگی می کنند نیز ممنوع از جمع آوری با هم.

به تازگی تشکیل واحد پلیس نظارت بر مقررات جدید. مقررات جدید صادر شده است با هدف حصول اطمینان اجتماعی فاصله و محدود کردن تجمعات هستند که یک علت مستقیم از شیوع بیماری همه گیر این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

ماه رمضان زمانی است که عربستان سعودی لذت بردن از زندگی است. پس از نماز تراویح آنها بازدید از شهر خارج و صرف تمام شب را در صحرا و بازگشت به خانه پس از نماز صبح. آنها لذت بردن از مواد غذایی سریع برای sahoor (predawn غذا). کودکان یافت می شوند در حال بازی فوتبال و بزرگسالان لذت بردن از Qahwah (قهوه عربی) تاریخ و hubbly شامپانی (قلیان نیز به نام shisha لوله). در مکه بزرگراه یکی می توانید صدها چادر برپا شده به خصوص در ماه رمضان با کویر کولر ژنراتور برای چراغ و موقت توالت و شیپور خاموشی برای وضو. ماه رمضان زمانی است که مدرسه باید تعطیلات. آنها خواهد شد از دست رفته این همه با توجه به مستند محدودیت.

در زیر جریمه برای نقض:

1 – SR10 000 جمع خانواده در داخل خانه و بقیه خانه ها یا مزارع بیش از یک خانواده اگر آنها در حال زندگی در یک خانه.

2 – SR15 000 غیر جمع خانواده در داخل خانه و بقیه خانه ها و مزارع اردوگاه کلبه های ییلاقی و یا باز کردن مناطق برای ساکنان یک یا چند محله

3 – SR30 000 جمع آوری در مناسبت های عروسی ارائه تسلیت احزاب و سمینارها و سالن و غیره.

4 – SR50,000 برای هر گونه تجمع کارگران در داخل خانه و یا ساختمان های در حال ساخت یا بقیه خانه ها یا مزارع دیگر از محل اقامت خود را.

5 – SR5,000 برای هر جمع خریداران و یا کارگران در داخل و یا خارج تجاری فروشگاه بیش از اعداد مندرج در اقدامات پیشگیرانه و اقدامات پیشگیرانه. این خوب خواهد بود و اعمال هر فرد بیش از این با قید شماره و حداکثر جریمه برای اعضای جمع است SR100,000.

6 – جریمه دو برابر خواهد شد برای تکرار هر یک از تخلفات ذکر شده در بالا با بسته شدن بخش خصوصی امکانات برای یک دوره سه ماه می باشد.

7 – جریمه دو برابر خواهد شد برای تکرار هر یک از نقض برای بار دوم و بخش خصوصی ایجاد بسته خواهد شد برای یک دوره شش ماه و پرونده شخص مورد اشاره خواهد شد به دادستان عمومی.

وزیر تصویب مقررات جدید به عنوان یک علاوه بر اقدامات تنبیهی اعلام کرد در مارس 5 به صورت های مختلف نقض coronavirus پیشگیرانه و اقدامات پیشگیرانه. مقررات جدید صادر شده است با هدف حصول اطمینان اجتماعی فاصله و محدود کردن تجمعات هستند که یک علت مستقیم از شیوع بیماری همه گیر این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de