حیدرآباد: احساس غالب در Chaderghat شنبه شب پس از یک مرد چاقو به مرگ. قربانی شناخته شده به عنوان Abdul Rahman و ردیف بیش از اموال مشکوک به پشت وحشتناک قتل است.

به گزارش رحمان گفته بود waylaid توسط شرکت او برادر سید Dastagir و سه نفر از همکاران در Azampura منطقه تحت Chaderghat محدودیت های ایستگاه پلیس. مورد حمله قرار گرفت و با بلانت اشیاء و در نتیجه باعث صدمات شدید بیش از معده که برای او معطوف به نزدیکی یک بیمارستان در این منطقه است.

در آینده به دانستن در مورد این حادثه یک تیم از Chaderghat پلیس رسیده اند نقطه همراه با پزشکی قانونی سرنخ تیم و تحقیقات در جریان است.

طبق تحقیقات اولیه پلیس آمد به می دانم که Abdul Rahman شد بنا به گزارش داشتن تفاوت با همکاری برادر بیش از یک ملک و این ممکن است انگیزه این قتل است.

“ما برخی از سرنخ در مورد مظنون درگیر در قتل آنها دستگیر خواهد شد بسیار به زودی” گفت: P Sateesh بازرس Chaderghat ایستگاه پلیس.

این حادثه وحشتناک را شگفت زده کرده است بسیاری از شهروندان که با وجود مداوم مستند و شب حکومت نظامی چطور مهاجمان موفق به هدف قرار دادن یک فرد فقط چند متر فاصله از ایستگاه پلیس.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de