دهلی نو: حکم NDA دولت خواسته است سایت میکروبلاگینگ توییتر به طور موثر حذف BJP MP Tejasvi Surya را موهن جیر از 2015 لینک دادن تروریسم به اسلام, گزارش News18.

شناخته شده به عنوان یک مورد علاقه از ساعت مودی از بنگالور MP تحقیرآمیز توییتهایی به خود جلب کرد خیلی توپخانه ضد هوایی در سطح جهانی برای زعفران ،

“در کوتاه: درست ترور هیچ دین” Surya را صدای جیر جیر گفت. “اما تروریست قطعا دارای یک دین و در اکثر موارد از آن اسلام”.

اتحادیه وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات (MEITY) تا به حال گزارش شده درخواست خود را به توییتر در مارس 28 به ‘نکردن’ Surya را صدای جیر جیر از مشاهده در هند با استناد به بخش 69A از آن عمل می کنند.

Surya پیام یکی در میان 121 اعتراض توییتهایی که خواسته شده است که از سایت حذف شده.

یکی دیگر از مجموعه های توهین آمیز و توهین توییتهایی برابر زنان عرب توسط, 29 سال عضو پارلمان ظاهر در رسانه های اجتماعی از 2015, باعث واکنش شدید از اتباع عرب.

حکم زعفران حزب بود مجبور به حذف ‘misogynistic پست’ در زنان عرب پس از او ناودان به خصوص توسط دبی مبتنی بر بازرگان نورا AlGhurair, کویت وکیل و مدیر بین المللی حقوق بشر Mejbel Al Sharika و حتی شارجه خانواده سلطنتی شاهزاده خانم Hend Al Qassimi.

صدای جیر جیر خود را تا به حال خوانده “95% زنان عرب هرگز تا به حال در چند صد سال است. هر مادر تولید کرده است کودکان و نوجوانان به عنوان عمل جنسی و عشق است.”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de