Brittani McCullough تصمیم به کار در اطفال به دلیل شادی می آید که از دیدن یک کودک لبخند و خنده.

او به یاد می آورد که احساس او قرار می دهد در آزمون دستکش و ماسک های پارچه ای و پلاستیک چشم سپر مانند عینک و یک پارچه لباس شب بیش از مالش های. او طول می کشد نفس و لبخند می زند. او می داند که هیچ کس می توانید ببینید او لبخند زیر ماسک اما او امیدوار است آن را کمک خواهد کرد.

آن را نمی کند. از یک ماشین او بیمار یک کودک خردسال او را می بیند و می ترکد به اشک و فریاد می زند. McCullough درک او دنده محافظ می توانید او را نگاه کنید بیشتر شبیه به یک تهدید از یک پرستار است.

“این یک مقدار زیادی از گریه و جیغ,” او گفت:. “زمانی که بچه ها می ترسند, این چیزی است که آنها انجام می دهند. این تنها راهی است که آنها واقعا می تواند آن را بیان کنند.”

هنگامی که بیماران دارای علائم نسبت به کسانی که از coronavirus McCullough مجبور است برای انجام بررسی یو پی اس و امتحانات از ایمنی بیمار ماشین به جای به طور بالقوه گسترش این ویروس در داخل درمانگاه.

ابتدا با آنچه که او می توانید ببینید McCullough شروع به توجه به هر جزئیات از وضعیت. هر فرض علائم فیزیکی از بچه ها و یا پدر و مادر در پشت چرخ. او گوش می دهد زمانی که کودک به او می گوید چه احساس می کند اشتباه است و چه لطمه می زند. اما زمانی که او گوش به پدر و مادر است که او مهارت برای توجه به جزئیات دقیقه طول می کشد.

Brittani مک کالو که رقابت برای برونز تیم ژیمناستیک از 2007-2011 با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار کودکان. (حسن نیت ارائه میدهد از UCLA دو و میدانی)

این چیزی است که او آموخته است که چگونه به انجام این کار از طریق رقابت به عنوان یک UCLA ژیمناست. در آن زمان آن را به یاد داشته باشید که همیشه نقطه انگشتان خود را و نگه داشتن پشت خود را راست. در حال حاضر به عنوان یک اطفال پزشک پرستار در وسط coronavirus همه گیر از آن گوش دادن به سطح نگرانی پشت سر هر پدر یا مادر صدا.

“با شنیدن این نگرانی در صدای خود را می سازد تفاوت در چه مهم است این است که به آنها و چگونه نگران من نیز باید چون اگر پدر و مادر نگران است و آنها با فرزند خود در تمام طول روز هر روز این بدان معناست که وجود دارد چیزی است که من واقعا باید با سنگ تیز کردن در در و توجه به” مک کالو گفت.

درست مثل مک کالو که رقابت برای برونز از 2007-2011 تعداد انگشت شماری از سابق UCLA ورزشکاران با استفاده از مهارت ها و درس های آموخته شده در طول زمان خود را به عنوان دانشگاهی ورزشکاران در حالی که کار در داخل و اطراف مقدم از همه گیر در بیمارستان های مختلف در سراسر کشور است.

“کسی که به انجام آن است. اگر من آن را انجام نمی پس از آن که دیگری در حال رفتن به آن را انجام دهد؟” روزولت دیویس یک ICU پرستار کودکان و سابق UCLA در حال اجرا پشت گفت. “من در آن به عنوان یک چالش. این است آنچه که من کردم از رقابتی بودن. اگر وجود دارد یک چالش من قصد ندارم به عقب. من در یک موقعیت برای کمک به زندگی است.”

UCLA در حال اجرا پشت روزولت دیویس در طول نیمه اول از مزارع پرورش کاسه NCAA college football بازی برابر نبراسکا شنبه, دسامبر. 26, 2015 در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز)

به عنوان کاپیتان تیم در طول دو فصل برای زنان UCLA تیم بسکتبال در طول 2006-2010 دکتر اریکا Tukiainen آموخته است که چگونه به عنوان مثال منجر شود و انتخاب کنید تا هم تیمی در لحظات شک و تردید. اگر یک بازیکن عصبی در مورد یک پرتاب آزاد یا گذشته-دوم بازی او می خواهم به آنها اطمینان آنها می تواند آن را انجام دهد و آن خواهد بود OK.

در طول این زمان از این بیماری همه گیر که در آن نگرانی و اضطراب و پرسش های بی پاسخ هستند این یک مهارت است که اغلب ساده تر از انجام گفت برای پزشک مقیم.

اریکا Tukiainen بود دو سال کاپیتان تیم برای زنان UCLA تیم بسکتبال شد یک پزشک مقیم در لس آنجلس. (حسن نیت ارائه میدهد از UCLA دو و میدانی)

“سخت ترین چیز برای درمان و یا به درک که من لازم نیست که هر گونه دارو, برای, ترس,” دکتر Tukiainen گفت. “این ترس است که من دیده ام افرادی را که من به آنها بگویید که کمی سرفه است که از این ویروس و یا اگر آنها احساس واقعا بیمار است و من باید به یک گفتگوی جدی در مورد آنچه اتفاق می افتد.

“ما بهترین های ما به وجود داشته باشد به حمایت و منبع عشق و هدایت اما آن سخت است چرا که ما تجربه آن همان ترس خودمان است.”

در حالی که ناشناخته و غیر قابل پیش بینی می تواند اضافه کردن استرس برای دیگران مانند دیویس که رقابت برای UCLA از 2011-2015 این شکل آشنا انگیزه برای همیشه آماده باشد.

“هر روز یکی دیگر از بازی,” دیویس گفت:. “به عنوان یک ورزشکار را آماده من به نظم و سازمان یافته و خوشبین باشیم که هر روز در حال رفتن به تغییر دهید چرا که هیچ بازی هیچ روز یا shift است. فقط در نظر گرفتن همه چیز را به عنوان آن می آید و خود را همه در هر زمان.”

به جای در حال اجرا کردن یک پرش بلند باند و یا خم شدن رو به عقب برای روشن پرش ارتفاع نوار سابق UCLA و میدانی بلوز دکتر تیلور روی ناچاری در حال حاضر با استفاده از مهارت های خود را از پر رونق تحت فشار به عنوان یک عمل جراحی ارتوپدی ساکن ،

“در نهایت زمانی که شما در اتاق عمل, آن را فقط به شما گفت:” سابق Bruin که رقابت از 2008-2012. “در پایان روز این مسئولیت را بر شما به این فرد بهتر است در هر راه از هر عمل جراحی شما در حال انجام است.”

درس مهم این ورزشکار سابق همچنان به استفاده از در حال حاضر به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی در مدیریت زمان است. تعادل کامل-مدت زمان شغل از دو و میدانی و مدرسه نمی آمد آسان است.

دکتر گرگوری Umphrey یک فیزیکدان در ققنوس رقابت برای UCLA مردان تیم ژیمناستیک از 1990-96. (حسن نیت ارائه میدهد از گرگ Umphrey)

برای سابق UCLA مردان, ژیمناست, دکتر گرگوری Umphrey اواخر شب برای تحصیل در رشته زیست شناسی مولکولی midterms باید تبدیل به اواخر شب از کمک خود کودکان زیر سن 10 سالگی با آنلاین کار می کنند. به جای تمرین دو بار در روز و شش روز در هفته روی خرک و حلقه او را پر می کند روز خود را با فرد بازدید مجازی و بررسی یو پی اس با بیماران خود را از طریق کار خود را به عنوان یک physiatrist در ققنوس.

این که آیا آن را در تلاش برای آرام کردن یک کودک وحشت زده هل دادن از طریق یک شیفت 12 ساعته از درمان بیماران بدحال با به طور مداوم منحصر به فرد سیستم و یا آمدن به خانه به یک قرنطینه خانواده شور و شوق برای این کار غیر قابل انکار است.

هیچ خطر بیش از حد بزرگ و نه هیچ علامت بیش از حد کوچک این افراد – در غیر این صورت شناخته شده به عنوان قهرمانان – در حال انجام آن را برای هر کس دیگری.

“من احساس افتخار به یک پرستار و در یک موقعیت که در آن من می تواند کمک به مردم گفت:” نیکی تام UCLA ژیمناست از 2008-2011 که با این نسخهها کار به عنوان یک ICU پرستار بالینی.

“جان چوبی می گویند در بالای هرم است رقابتی عظمت است. من می خواهم به فکر می کنم من پله تا که ورق.”

NiKi تام رقابت برای UCLA, ژیمناستیک, تیم برابر دنور و دانشگاه مینه سوتا در فوریه. 27, 2011 در Pauley غرفه. (عکس از همین Liebig/ASUCLA)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de