بمبئی: یک پلیس شکایت ثبت شده است در برابر News18 را تلویزیون لنگر Amish دوگان برای گسترش اخبار نادرست علیه مسلمانان است.

شکایت ثبت شده توسط شهزاد خان عضو موسس مراقبت های عمومی بنیاد و رئیس جمهور همه, هند, حمل و نقل, کنگره (INTUC) برای هدف قرار دادن پلیس بمبئی و جامعه مسلمان با تقلبی خبر داد.

خود را نشان می دهد ‘Aar Paar” در مارس 1, 2020, دوگان به دروغ ادعا کرد که مسلمانان ارائه از نماز در Kurla مسجد در میان coronavirus مستند Newsd گزارش شده است.

او همچنین نشان داد ویدئویی جعلی ادعا تجمع مردم در نزدیکی Kurla مسجد.

“Iss samay کی allaaaaah badi خبر, Kurla se tasveerein aa راهی hai waha پر namaz ke baad مسجد mein آرم کی jyada bheed thi toh پلیس وهن پر gayi hai پلیس ke sath badsalukhi کی gayi hai (“وجود دارد که خبر از آینده Kurla. جمعیت عظیمی مونتاژ از مسجد پس از نماز است. پلیس بود manhandled زمانی که آنها به منطقه است.), اخبار لنگر ادعا را نشان می دهد.

با توجه به واقعیت-چک کردن سایت AltNews این درگیری نه در زمان جای خود را بین یک تیم از پلیس گشت و نمازگزاران و نه آن را در خارج از یک مسجد به عنوان ادعا توسط دوگان و کانال.

دوگان صادر 30 ثانیه عذرخواهی پس از fakery قرار گرفت.

قبل از دوگان بمبئی پلیس واصل علیه جمهوری تلویزیون Editor-in-Chief Arnab Goswami برای صدمه زدن به احساسات مذهبی یک جامعه با هدف قرار دادن مسجد از Bandra.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de