دانیلا اسپینا نشستم پای خود را در یک سطل آب داغ پس از یک stingray در Bolsa Chica دولت ساحل در روز شنبه. اما درد شدید نیست از بین بردن تفرج.

“من شده است در اقیانوس تمام زندگی من گفت:” اسپینا, 19, دیدم که کلاس های خود را در CSU Monterey Bay در مارس شده است و در لانگ بیچ پس از. “اقیانوس خانه من است. آن را بهبود خلق و خو بد. آن را در یک محل خاص به خصوص بعد از آمدن به خانه و داشتن چیزی برای انجام.”

ساحل را برانگیخت در حسرت یک روز در شن و ماسه و گشت و گذار مجبور به کار برای وقت خود را در ساحل با استقبال هنوز توقیف پارکینگ محدود پارکینگ و مجموعه ای جدید از قوانین در جای خود قرار داده و در باز کردن سواحل: نگه داشتن در حال حرکت است.

  • خوانندگان ضربه امواج در Doheny دولت در دانا پوینت در شنبه 9 مه سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ساحل باقی می ماند پراکنده در Doheny دولت در دانا پوینت در شنبه 9 مه سال 2020 که در آن خوانندگان ضربه امواج. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • خوانندگان ضربه امواج در Doheny دولت در دانا پوینت در شنبه 9 مه سال 2020 است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

آب و هوای خنک تر و باز تر سواحل نگهداری این جمعیت بزرگ در خلیج اوایل روز سه شنبه استارک تفاوت از دو هفته پیش هنگامی که ده ها هزار نفر از مردم – بسیاری از cooped برای هفته تحت اقامت در خانه سفارش – نشان داد در برخی از سواحل در میان موج گرما که ضربه جنوب کالیفرنیا.

تابستان-مانند جمعیت از مردم به دنبال یک خنک امداد باعث نگرانی بسیار است فرماندار گاوین Newsom دستور داد همه اورنج کانتی سواحل بسته در 30 آوریل تا این هفته زمانی که در شهرستانها بودند به رفتن پیش پس از ارسال “فعال با استفاده از” برنامه ای برای محدود کردن توده ها.

برای اکثر کسانی که قوانین به نظر می رسید به کار در اوایل روز شنبه. خوانندگان در سن کلمنت خود را صرف صبح ابتلا به امواج در حالی که واکر و جاگر لذت قدم زدن در ساحلی دنباله اجرا می شود که در امتداد راه آهن پوشش ساحل. Doheny دولت ساحل و نمک نهر ساحل در میان محبوب تر امتداد در هفته های اخیر تا به حال تنها یک نور جمعیت بر روی شن و ماسه و گشت و گذار با بعد از ظهر.

این همان صحنه در Bolsa Chica دولت در هانتینگتون بیچ با صبح زود واکر دوندگان و دوچرخه سواران که گاهی اوقات گذشت در زن و شوهر از یک دیگر است. اقیانوس میزبانی لیبرال جمع خوانندگان متوسط امواج و بسته پارکینگ — دومی مجبور دریا متقاضیان به راه رفتن, اسکیت یا دوچرخه سواری از مناطق اطراف آن.

در ضمن در هانتینگتون بیچ شهرستان سواحل مسیرهای پیاده روی بودند حداقل به عنوان فعال و اقیانوس بطور قابل توجهی بیشتر مشغول خوانندگان. در حالی که ساحل مقدار زیادی باقی مانده بسته برخی از پارکینگ در امتداد ساحل اقیانوس آرام بزرگراه افتتاح شد که از جمعه.

بسیاری از کسانی که نشان داد تا به ساحل بودند خوشحالم که حداقل دسترسی دارند حتی اگر آن را با قوانین سفت و سخت. در حالی که ورزش مجاز است, تخمگذار از یک حوله به حمام افتاب گرفتن و یا به سادگی قطع ممنوع است و در طول تمام مناطق از ساحل است.

هنوز هم نه تمام جنوب کالیفرنیا سواحل در همان بازه زمانی.

مرتبط: یک لیست کامل از قوانین و مقررات و بسته شدن دهانه

لس آنجلس سواحل در حال آماده سازی خود برای باز کردن در هفته آینده با تفریح و سرگرمی-تنها قوانین و محدودیت های پارکینگ. ساحل طولانی باز ساحل آن مسیرهای اما فرو بردن انگشت در شن و ماسه است که هنوز هم مجاز نیست.

کسانی که نشان داد تا در مهر و موم ساحل رسیده هنوز هم بسته به ساحل و shooed دور توسط نجات غریق که کشش از ساحل باز نمیشه تا روز دوشنبه و تنها در نور خورشید ساعت.

سازگار اما نا امید

“مردم شده اند سازگار و در عین حال ما در حال شنیدن بیشتر ناامیدی داد.” کریس و پیرس. “ما در حال گرفتن یک کمی بیشتر به عقب براند… آنها را بشنود این ساحل باز است و ما در حال ارائه اخبار بد در ساحل نیست باز تا دوشنبه. آنها به لود کردن مسائل خود را به توان گفت که نمی توان آنها را در اینجا. ما درک می کنیم نا امیدی است.”

لاگونا بیچ تنها برای صبح ساعت یک سیستم است که به خوبی کار کرده است هفته گذشته پس از بازگشایی پس از شش هفته از بسته شدن این شهر تصمیم به تلاش همان رویکرد در روز شنبه برای دیدن اگر شهر ساحلی نیز می تواند باز بماند در تعطیلات آخر هفته. نور جمعیت در روز شنبه اجازه خواهد داد که سواحل به باز کردن در روز یکشنبه برای کسانی که در همان ساعت.

“مردم در حال لذت بردن از زمان در ساحل است که ما در حال ارائه … برای فعال تفریح مجاز بین 6 و 10 a. m.,” لاگونا بیچ نجات غریق سروان. کای باند گفت.

اما قوانین مختلف و ساعت های مختلف در سواحل به اندازه کافی برای نگه داشتن دوستداران ساحل مانند لورا دیکسون دور تا زمانی که او می تواند به شکل از چگونه به حرکت در ساحل با تمام محدودیت.

“من درک نمی کنم که چگونه سواحل را می توان باز و پارکینگ و دستشویی نیست” گفت: Dickson از لاگونا هیلز.”آن را خواهم گفت شما می توانید سوار قطار اما شما نمی توانید یک بلیط به هیئت مدیره.”

در طول درایو در امتداد ساحل به تازگی او دیده می شود بچه راه رفتن با کالسکه در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و یا تیراندازی در سراسر بزرگراه شلوغ در لاگونا بیچ.

“این خیلی خطرناک است,” او گفت:.

برخی از فشار پشت

نیوپورت بیچ رئیس آتش نشانی جف Boyles که نظارت بر نجات غریق, بررسی, ساحل, شنبه و گفت: “چیز خوبی شد” با توجه به شهرستان سخنگوی جان پاپ. پس فعال با استفاده از قانون به اثر رفت پنج شنبه, beachgoers به نظر می رسید به از آن آویزان است.

“چند روز اول ما گرفتن برخی از عقب راندن” او گفت:, “اما کلمه است و ما در حال دیدن بیشتر رعایت شود.”

شده اند وجود دارد هیچ مربوط به دستگیری و یا استناد با نجات غریق به جای به سادگی اطلاع رسانی beachgoers از قوانین فعلی است.

“ما قصد داریم بعد از این بیشتر نشانه آشکار است که مردم قصد ماندن در حالی که مانند ساحل صندلی و چتر,” او گفت:. “اما اگر مادر در یک حوله در حالی که بچه ها او را در حال شنا کردن که خوب است.”

به عنوان بعد از ظهر آفتاب گرم این منطقه وجود دارد پراکندگی گروه های کوچک lounging در حوله و در صندلی ساحل در نزدیکی هانتینگتون بیچ اسکله. با وجود فعال با استفاده از دستور.

جیمز فاولر 18 سوار به مدت دو ساعت از دره اپل با پنج تن از دوستان و اعضای خانواده و یک نقطه به پست در ساحل صندلی.

“این یک افسردگی احساس غم و احساس او گفت:” از بودن در خانه گیر کرده.

او تا به حال شده است در ساحل در حدود یک و نیم ساعته — اولین سفر خود را به ساحل در پنج سال — و گفت: نجات غریق و پلیس وجود نداشته گفت: هر چیزی را به گروه خود را تا کنون.

اما به نظر می رسد که آنها خواهد بود.

چند متری دور real estate توسعه دهنده Jeff کلاین گفته شد توسط پلیس در ATVs که او می تواند اقامت در ساحل اما نیاز به برابر صندلی خود را.

“آنها بسیار خوب” کلاین گفت و اشاره کرد که او شده است می خواهم در ساحل برای حدود دو ساعت قبل از اینکه با نزدیک شدن. “من فکر نمی کنم آنها می خواستند برای به اجرا درآوردن آن است. آنها رفتار شد شرمندگی.”

کلاین, ساحل نیوپورت به نام ممنوعیت منفعل ساحل با استفاده از “مسخره است.”

“من فکر می کنم مردم در حال تلاش برای مسئول و فاصله اجتماعی” او گفت:.

یکی دیگر از اعتراض

در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در نزدیکی ساحل هانتینگتون اسکله صدها نفر از معترضان در زمان و حتی بیشتر سرسخت نگرش در مورد جریان محدودیت های اعمال شده به دلیل COVID-19.

این سومین چنین اعتراض در اسکله در هفته های اخیر و یک روز پس از یک مقدار کوچکتر جمع تظاهرکنندگان معلوم در حمایت Newsom محدودیت های گفته بودند لازم برای بهداشت عمومی و برای تسریع در پایان دادن به مستندات.

اما در روز شنبه تری فرنتینو سوار از داونی آوردن نشانه هایی است که گفت: “#fullyopencali!” و “خاموش شدن است که ما را می کشد.”

در حالی که اورنج کانتی سواحل شده است تا حدی باز او می خواهم به آنها را ببینید — و لس آنجلس سواحل — به طور کامل باز و همچنین به عنوان کسب و کار.

مانند تقریبا همه معترضان — بسیاری ایستاده تقریبا شانه به شانه — فرنتینو نمی شد با پوشیدن ماسک.

گشت و گذار در شهر است که هنوز هم در حال حرکت رو به جلو با چالش های قانونی در مورد Newsom را بسته و با یک جلسه در روز دوشنبه درخواست که یک اورنج کانتی برتر قاضی دادگاه تصمیم بگیرد که آیا یک دستور باید بلوک فرماندار از با استفاده از قدرت خود را در مواقع اضطراری به منظور بسته شدن شهرستان سواحل است.

وکلای مدافع برای دولت استدلال در مدارک دادگاه که این مسئله مسئله که در حال حاضر این شهرستان و شهرهای با صلاحیت بیش سواحل اتخاذ کرده اند فعال-استفاده از تنها خطر انداخته است.

دانا پوینت که پیوست هانتینگتون بیچ را دعوی کاهش یافته است پس از رسیدن به یک مصالحه برای فعال تفریح و سرگرمی در سواحل آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de