گواتی: این آسام دولت تصمیم گرفته است برای افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در هند ساخته شده خارجی مشروب (IMFL) با 25 درصد, دولت, وزیر صنعت چاندرا موهان Patowary گفت: پس از جلسه کابینه در روز جمعه.

این تولید درآمد اضافی تومان به 1000 کرور روپیه برای دولت به ملاقات غیر منتظره بار مالی و هزینه های ناشی از COVID-19 بحران, او گفت:.

بسیاری از ایالت ها مانند اوتار پرادش آندرا پرادش و دهلی نو در حال حاضر پیاده مشروب, قیمت به افزایش به خود fledging درآمد درآمد.

دولت همچنین تصمیم گرفت که صنعت چای شروع عملیات در قدرت کامل حفظ اجتماعی فاصله هنجارها به عنوان برابر 50 درصد نیروی کار مستقر پس از مارس 13.

در جلسه هیئت دولت نیز تصمیم به رها اشاره به آسام تولید کشاورزی و دام بازاریابی (توسعه و تسهیل) فرمان 2020 و لغو آسام کشاورزی تولید و بازاریابی عمل 1972.

آن را بیشتر تصمیم گرفت که دولت را رها صندوق حقوق و دستمزد آسام کشاورزی بازاریابی هیئت مدیره در صورت لزوم.

کابینه معرفی دوره ثابت اشتغال افزایش در حداقل تعداد کارگران برای اجرای کارخانه عمل از 10 تا 20 (با قدرت) و 20 تا 40 (بدون برق) افزایش در حداقل تعدادی از کارگران برای اجرای قرارداد قانون کار از 20 تا 50 علاوه بر افزایش شیفت از ساعت 8 تا 12 ساعت طول COVID-19 دوره است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de