این limerick مسابقه بود delightPoems آمد به من در صبح و nightHere فقط یک fewFor که من از youIf شما احساس سرقت, شما احتمالا درست است.

Cooped مثل یک مرغ در یک cageSome از ما رانده شده به متناسب و rageI آموخته شده از fewWho دیدم جنگ جهانی IIHumor کمک می کند تا شما را از طریق هر سنی است.

عذر خواهی صفحه اجرا نشد در آخر هفته گذشته به عنوان برنامه ریزی شده. آن را ضربه به این دلیل که اخبار بزرگ داستان. وجود دارد هزاران نفر از ارسالی و من سعی کردم بهترین من برای نگه داشتن در بالای آنها. من نامه ها و ایمیل های از سراسر کشور چند از خارج از کشور و از زندانیان. من خیلی ممنون میشم طنز و خلاقیت است.بسیاری از ایده های بزرگ و اشعار بودند در مورد اینکه از خود جدا و COVID-19 اما قوانین رقابت شد برای اشعار طنز در مورد حیوانات خانگی و یا حیوانات به دلیل آوریل طنز, شعر و پت ماه پیچیده را به یکی.من آرزو می کنم ما تا به حال یک کتاب پر از همه کار بزرگ خود را به فروش با درآمد حاصل از رفتن به اولین پاسخ دهندگان در این ظروف سرباز یا مسافر. اما من زمان و وظایف این سازمان خبری من مشغول نگه دارید با بسیاری از تلاش های دیگر است.یکی دیگر از توجه داشته باشید: من فکر می کنم همه ما پیروزی کمی هنگامی که ما زمان را به خلاق. من می دانم که آن را به یک لذت برای خواندن و خنده همراه با ارسالی شما. با تشکر دوباره.وجود دارد تنها فضای بسیار در چاپ صفحه, اما من بیشتر برندگان در وب سایت ما. به یاد داشته باشید اگر شعر شما در این فهرست نیست و شما فکر می کنم شما سرقت شد, شما احتمالا حق با شماست! وجود دارد می توانست صد بار بیشتر برندگان.ملی Limerick روز 12 ماه مه!

خوب قافیه

فلامینگو صورتی که شما knowThey خواهم برای قرار دادن در کاملا showWhile جمعیت ahs و ohsThey بازگشت به خود poseAnd ادامه به سنجاق سینه و سر تا پا.

– جوآن Clem

یک پنگوئن لباس پوشیدن و در suitLacks برخی از چیزهایی که برای نگاه astuteA پاپیون و spatsOne از آن بالا hatsWould او را نگاه کاملا زیبا.

– پنی Beaulieu

من یک سگ به نام TedWho خواب در سر من bedBut پس از او شده است toldThat من پا واقعی coldNow او می خوابد در پایین به جای.

– Amie مونتگمری

کوکو گربه استفاده می شود که به chunkyOther گربه ها هنوز هم فکر کردم که او hunkyI قرار داده و او را در یک dietNow او نمی تواند نگه داشتن quietHe وسواس meows مانند مواد غذایی جستوجوی است.

– هانا دریاچه

حیوان خانگی مناسب باید fleaI عشق به گزاف گویی معدن در kneeOh! او با سر و صدای gleeBut است “او” یک “او”?باید اعتراف کنم آن را سخت برای دیدن.

– کریگ ویلر

یک بار وجود دارد یک نمام نام CaesarNever بسیاری از مردم pleaserHe می خواهم خواب در tailThen از خواب بیدار با یک wailThat دم خود را سرزنش او را به عنوان اب میوه گیر.

– Trock

من همیشه می خواستم برای داشتن یک حیوان خانگی dragonSo شروع کردم beggin’, شفاعت و naggin’Mama resistedEven هر چند من persistedBut بساز! وجود دارد یک سگ جدید در wagon!

– شکایت Welfringer

یک سگ حیوان خانگی مطمئن شوید که آیا trickThey نوازش آنها بازی می کنند و آنها lickA خوب پیاده روی bayWith “فاصله اجتماعی” آنها sayThe تمام نقطه است نه به بیمار.

– کتی جنسن(بخشی از یک دیگر شعر)

یک بار وجود دارد یک شخص به نام LouWho مشغول به کار در یک شهر بزرگ zooWhen تغذیه lionHe فکر کردم فقط sighingNow آنها به دنبال کسی جدید.

– ارل Thomas

حیوان خانگی من است نقطه GiraffeHer فوق العاده به اندازه گردن باعث می شود من laughI نگران نباشید در مورد treesShe trims همه theseAnd کاهش حیاط من کار نصف!

– پاتریشیا Dewald

از ماهی های ما – از هر پنج – ما fondAt هر تغذیه ما تقویت bondThey نمی وحشت در fluBut آنها خوشحال هستیم که ما doAnd در حال حاضر می دانم آنچه آن را مانند در یک برکه.

– چاق و چله بارد

در اینجا من صبر در اجتناب از plagueMy بورس رور سرازیر شدن آب دهان بر روی من legI هستم تلاش برای shoutWe فقط می خواهم outhuddled توسط درب ما التماس.

– نانسی اسپنسر

طلایه دار زرد است LabradorHe را برازنده به عنوان یک matadorWhile راه رفتن و یا prancingLike Gene Kelly dancingOur سگ هر چیزی است اما با مته سوراخ.

هنر و آدرین مایرز

گربه من دیگر کمک می کند تا با من workFeeding او: من آخرین باقی مانده perkHe می داند که من ورزش planTo اقامت خوب عضلات manNow آغاز می شود با گربه سانان پاک-و-حرکت تند و سریع.

– Bradley قو

من doggies و من از muchWhat با COVID و باران و برخی از suchThey در حال گرفتن بیش از حد fatWon مناسب نیست از طریق slatBut در حال حاضر من باید چیزهای بیشتری را به لمس.

– Jan رامزی

دو عقاب در یوتیوب در حال freeThey ساخته شده است یک لانه ما می seeThey را بزرگ sticksIf آنها چوب به tricksThey هستید موجب سرنگونی درخت.

– آلن کوک

یک بار وجود دارد یک اژدها به نام CyrusHe بود بیشتر ترس از virusHe اغراق شده و او roaredThrough آسمان او soaredHis جواهر آراسته ماسک بی بها بود.

– Debby جانسون

زن سبک و جلف دوست دارد او را کت تمام cleanBut من تحت quarantineSo بر روی نیمکت من lieHer صندلی من occupyIt من مو زن سبک و جلف باید preen.

– Joann Adams

یک دختر از لانگ آیلند شد bitterHer birdy در Facebook به حال ترک herBut گفت: قناری”رسانه های اجتماعی ترسناک —من فقط چسبیده به خود من توییتر.”

– باب Niccum

من فقیر توله سگ است که به تازگی confusedFor آموزش خود را در حال رفتن unusedI تدریس او را به shakeThat بود mistakeBecause handshakes در حال حاضر باید خودداری کرد.

– کریگ D. هردویکک

یک بچه خوک به نام Sven کاملا صورتی ‘ علت هر روز او یک حمام در sinkHe می خواهم خیس کردن mudAnd دیگر crudAll در حالی که او جرعه جرعه بنوشید!

– کلی Beuth

گیر در این COVID disasterTried به زمان حرکت fasterFound کوچک kittenAnd من smittenBut این گربه فکر می کند که او استاد من!

– مورین د Koff

صحبت من به ماهی های من, اما او نمی keenListening به من شکایت از من routineHe نه swimThan شنیدن حرف بزنم himWelcome به زندگی با COVID-19!

– Daryn دسای

خانه ما چهار خزدار rescuesFrom دو گونه ما رو به chooseWhen سگ یک treatThe گربه ها می آیند به eatAfter خوردن همه آنها را به چرت زدن.

– ویکی ریس

او فقط یک محله catHome است که در آن مواد غذایی است atHe دوستانه enoughIf شما خدمت خوب stuffBut پس از او انجام می شود این است که.

– تونی Donart

من یک بار به حال من اجتماعی sceneThen همراه COVID-19Now من در یک روستایی dumpAnd من احساس می کنم مثل یک chumpBut حداقل من گربه ها بی سر و صدا.

– هنر Hirst

نمام گزش زمانی که او احساس crabbyTwenty پوند خزدار و flabbyShe فر خود را lapFor گرم purring napYou هستید زود گذشت با ابی عزیز.

– دایان Dorman

یک بت برای یک حیوان خانگی است obsceneIt حمل مخلوق unseenA سگ یا catIs بهتر از thatThey تمام داشته اند یک واکسن.

– Clyde W. بارتون

ما به عنوان پناهگاه در داخل از این virusOur سگ پد اطراف به تحسین usThey هستید در یک روحیه ی خوب(تا زمانی که وجود دارد مواد غذایی)روح خود را واقعا باید الهام بخش ما است.

– دیوید کرون(بخشی از یک دیگر limerick)

من رویای داشتن یک hedgehogWho می خوردن grubs از زیر logBut افسوس او می خواهم که spikesI می خواهم او را لمس کرد و گفت اوه!به جای من فقط یک سگ حیوان خانگی.

– کتی کلارک

یک بار وجود دارد یک سگ به نام MartyHis اشتها کاملا heartyHe مطمئن شوید که دوست داشت به schmoozeAnd جویدن برخی از shoesHe بود زندگی از حزب.

– جوآن Bergeron

ما کاراگاه است از TennesseeA آسیاب توله سگ نجات بود heFrom قفس مرغ livingTo تخت کاملا forgivingOrange شهرستان که در آن او می خواهم و نه!

– لین Mickadeit(از یک دیگر شعر)

جهان ما می دانیم که هیچ moreEvery روز به نظر می رسد بدتر از beforeThen من نگاه ما توله سگ جدید eyesStaring در تعجب آبی skiesI غمگین هستم نه بیشتر روح من افزایش می یابد.

– Soumitra سرکار

اما صبر کنید بیشتر وجود دارد! این نه آن را در چاپ ما علاوه بر. این لیست می تواند برای روز!

Miss زن سبک و جلف ورزشی پوت.

برای او انسان دیگر می رود.

زیر پا طریق روز

همیشه blathering دور

زن سبک و جلف مشتاق برای روز بدون شک!

الن Raieta

سگ من جیک دوست دارد به بهانه خود را ballbut معتاد را زمانی که من callhe اجرا می شود شمال و southwith توپ خود را در mouthbut او معتاد بازگشت آن را در همه

-وایت اسمیت

سگ من ترشی دوست دختر, در ماشین.

برخی از مردم در تماس با آن ترشی شیشه.

او کت سیاه و سفید است.

او می تواند اجرا شود و با او ممکن است.

ما خوش شانس پارک است که دور نیست.

-جانیس Bolves

ملاقات یک Irish Setter در برف.یک سگ است که من اغلب به این می دانم.به خاطر آن لبخند بزرگ من تصمیم به ماندن چندی.و ما با هم رفت و آمدشان.

جیم میلر

من یک پارچه گربه,برخی می گویند او است و نه چربی.من او را کبوتر من او من است عشق واقعی.اگر چه او می تواند عمل مانند یک بچه بداخلاق و لوس.

کالین کوپر

همسایه پرسید: “که سگ رفت و اسان?”دیدن او چمن رفت از سبز شطرنجی را پر از لکه.”آیا سگ خود را به انجام این کار؟”او پرسید: و من hissed:”بلكه من doggie یک Scottie.”

یوسف Grieco

صاحب سگ گیر quarantining

تصمیم به جستجو برای زندگی انسان ،

در حالی که علما و عرفا

احساس سرد و sophistic,

او سگ licks احساس گرم و بازخرید.

-جرمی Siskind

خمیر پخته شده با سس و مقداری پنیر باعث می شود یک وعده غذایی است که برخی به لطفا.اما من رفت و برای یک آبجو و سگ من رو بیش از حد نزدیک است.در حال حاضر من پیتزا پوشانده شده است در کک!

Jaimie Calhoun

دوست من یک سگ کاملا هوشمند است.

این توله سگ باعث می شود التماس یک هنر است.

Pup بزرگ چشم های قهوه ای

خواهد او برنده یک جایزه

مراقب باشید او را سرقت قلب شما!

-لین والتون

من یک حصار مارمولک به نام جیک

که چرت زدن در یک سنگ فقط به پخت.

یک روز او راه آهن

هنگامی که یک گربه snagged او دم

در حال حاضر جیک می شود و گرمای خود را در حالی که بیدار!

-کارول Proctor

مگی بخش نوعی سگ پشمالوی باهوش, بخش, shitzu.او دانه دار, سیاه, چشم پیرس حق را از طریق شما.او دارای مو مانند یک گوسفند است.او snores زمانی که او خواب است.و او می خواهم worm راه خود را به قلب خود را بیش از حد.

-راشل Thaxton

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de