حیدرآباد: دو روز پس از کرالا پلیس واصل شاه در برابر Zee News editor-in-chief و لنگر Sudhir Chaudhary تحت غیر bailable بخش برای توهین به دین اسلام لنگر در آخرین نمایش از اخبار روزانه و تحلیل (DNA) توضیح داد: جهاد در جزئیات و سعی در برطرف کردن تصورات غلط در مورد جنگ مقدس.

معنای واقعی جهاد

و گفت که او می خواهد برای نشان دادن معنای واقعی جهاد و اسلام, Sudhir Chaudhary ادعا می کند که هیچ دین جهان شمول اسلام خشونت را تشویق می کند.

ارکان اسلام

جای تعجب Sudhir Chaudhary که همیشه شناخته شده برای خود را گزارش مغرضانه علیه جامعه مسلمانان می پرسد بینندگان در آخرین نمایش برای یادگیری در مورد آن اصول قبل از پریدن به نتیجه گیری در مورد هر دین است. گفت: پس او توضیح می دهد که پنج رکن اسلام است. در مورد جهاد او می گوید به این معنی که این جنگ مقدس است و اعتقاد بر این بود که 6 ستون اسلام است.

چودری معتقد است که جهاد همیشه نقل قول نابجا و غلط استفاده می شوی آن را به عنوان یک جنگ مذهبی.

چه جهاد است ؟

توضیح آنچه است نه جهاد در اسلام چودری ذکر چند نکته:

او می گوید: هر کسی مجبور به تبدیل به اسلام است و نه جهاد. حمله به هر کشور و یا محل با هدف گرفتن آن است و نه جهاد. حمله به یک محل برای سود اقتصادی است نه جهاد.

شرایط سخت جنگ

بیشتر تصحیح تصورات غلط در مورد اسلام لنگر می گوید: وجود شرایط سخت در اسلام حتی برای مشترک جنگ. آن گناه است و نه به دنبال آن اصول است. جنگ آغاز شده را می توان تنها پس از تماس های داده شده توسط یک رهبر مذهبی ، او مشاهده کرد که اسلام دستور به احترام برابر به دشمنان و انجام عدالت به آنها. اسلام می خواهد مسلمانان برای پایان دادن به جنگ اگر دشمن ارائه می دهد یک شاخه زیتون. او اشاره می کند که اسلام حکم می کند که چاه یا آب دیگر بدن ممکن است مسموم حتی در طول یک نبرد است.

جهاد اشتباه گرفته

جهاد همواره اشتباه نتیجه گیری Sudhir چودری که کاهش یافت و به سوپ برای مارس 11 پخش که در آن او زیاده روی در پنج دقیقه گفتمان “انواع مختلف جهاد” در طول DNA خود را نشان می دهد. در این قسمت چودری در ادامه به توصیف ” سخت ” و ” نرم ” جهاد در جزئیات با کمک یک نمودار. او توضیح داد: تاریخچه جهاد رسانه, جهاد, عشق, جهاد, فیلم, جهاد, جمعیت جهاد زمین جهاد ،

Sudhir Chaudhary

دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de