جمعه, مه 8 نشان دهنده شروع جدید “عادی” برای جسیکا Tjelmeland chief operating officer در David Hayman جواهرات در یوربا لیندا.

او با کارکنان خود از شش زیادی را صرف این هفته تمیز کردن بیش از 2000 قطعه از طلا و جواهر در انتظار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در نهایت به رفتن پیش برای باز کردن کسب و کار.

Newsom انجام داد که فقط در پنج شنبه, مه 7 اجازه می دهد کاهش خطر خرده فروشان مانند جواهرات عتیقه فروشگاه ها و گل برای باز کردن برای تحویل و مشتریان چیدن کالا منظقه شروع به محض این که جمعه است.

 • لیزا بالدوین صاحب A & P کلکسیونی جلا نقره در Towne نارنجی مغازه عتیقه فروشی در نارنجی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 به عنوان او آماده برای دوباره پس از باز بودن بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از کسب و کار مانند کتاب و عتیقه فروشگاه ها و مغازه لباس می تواند دوباره باز شروع جمعه برای منظقه وانت. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • A & P کلکسیونی در Towne, نارنجی, رنگ نارنجی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. داستان را دوباره باز پس از بسته شدن با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از کسب و کار مانند کتاب و عتیقه فروشگاه ها و مغازه لباس می تواند دوباره باز شروع جمعه برای منظقه وانت. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • لیزا بالدوین صاحب A & P کلکسیونی در پیر Towne نارنجی مغازه عتیقه فروشی در نارنجی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 به عنوان او آماده برای دوباره پس از باز بودن بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از کسب و کار مانند کتاب و عتیقه فروشگاه ها و مغازه لباس می تواند دوباره باز شروع جمعه برای منظقه وانت. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لیزا بالدوین صاحب A & P کلکسیونی چک نقره در Towne نارنجی مغازه عتیقه فروشی در نارنجی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 به عنوان او آماده برای دوباره پس از باز بودن بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از کسب و کار مانند کتاب و عتیقه فروشگاه ها و مغازه لباس می تواند دوباره باز شروع جمعه برای منظقه وانت. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لیزا بالدوین صاحب A & P کلکسیونی پاک درب جلو در Towne نارنجی مغازه عتیقه فروشی در نارنجی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 به عنوان او آماده برای دوباره پس از باز بودن بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از کسب و کار مانند کتاب و عتیقه فروشگاه ها و مغازه لباس می تواند دوباره باز شروع جمعه برای منظقه وانت. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لیزا بالدوین صاحب A & P کلکسیونی نشان داده شده است که با 2010 کپی از نارنجی شهرستان خبر که از ویژگی های یک عکس از مادر و بنیانگذار فروشگاه بانی Ackerman, سمت چپ, قدیمی Towne نارنجی مغازه عتیقه فروشی در نارنجی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. بالدوین در حال آماده شدن دوباره پس از باز بودن بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از کسب و کار مانند کتاب و عتیقه فروشگاه ها و مغازه لباس می تواند دوباره باز شروع جمعه برای منظقه وانت. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لیزا بالدوین صاحب A & P کلکسیونی, بررسی یک belleek ظروف قطعه از ایرلند در Towne نارنجی مغازه عتیقه فروشی در نارنجی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 به عنوان او آماده برای دوباره پس از باز بودن بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از کسب و کار مانند کتاب و عتیقه فروشگاه ها و مغازه لباس می تواند دوباره باز شروع جمعه برای منظقه وانت. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لیزا بالدوین صاحب A & P کلکسیونی جلا نقره در Towne نارنجی مغازه عتیقه فروشی در نارنجی در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 به عنوان او آماده برای دوباره پس از باز بودن بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد که برخی از کسب و کار مانند کتاب و عتیقه فروشگاه ها و مغازه لباس می تواند دوباره باز شروع جمعه برای منظقه وانت. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

“بازی ها لغو شده است. حوادث لغو شد اما عشق نیست لغو” Tjelmeland گفت: او به عنوان آماده سازی برای فروشگاه خود را بازگشایی. “این چیزی است که ما در مورد.”

چند اورنج کانتی کسب و کار است که سقوط تحت مرحله دوم بازگشایی دولت هستند تبریک Newsom اعلام با شور و شوق پس از نزدیک به دو ماه از اقامت در خانه جهت است که بسیاری از چپ و بدون درآمد. هنوز آنها به عنوان آماده سازی برای عادی – با تعداد زیادی بیشتر ضد عفونی کننده دست و ماسک و اجتماعی فاصله – صاحبان کسب و کار بدانم اگر محدود شرایط به خصوص اگر آنها در محل باقی می ماند برای یک دوره زمانی طولانی می تواند به نگه داشتن آنها را شناور.

“ما انجام آنچه ما می توانیم” Tjelmeland گفت. “اگر آن را نگه می دارد رفتن این راه آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن ما در این کسب و کار است.”

کالیفرنیا است که اجازه می دهد برای بازگشایی برخی از کسب و کار آن را به عنوان دیده می شود “مسطح منحنی” در تعدادی از کسانی که در بیمارستان بستری از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus Newsom گفت: پنج شنبه.

“ما در حال ساخت پیشرفت واقعی در این دولت از آنجا که شما در حال تمرین های اجتماعی فاصله” و پس از آن دولت اقامت در خانه, منظور, او گفت:. “اما ما نه از جنگل.”

اورنج کانتی گزارش 96 موارد جدیدی از کروناویروس در روز پنج شنبه برای 3,092 موارد تایید کرد پس از تست مارس آغاز شد. بیش از 60 نفر کشته شده اند از COVID-19 در شهرستان از جمله یکی از جدید مرگ گزارش شده پنج شنبه.

ایالت بیش از 60,000 موارد تایید شده از این ویروس گزارش شده است و بیش از 2500 فوت کرده اند.

مراکز خرید و هوای موزه ها و ناهار خوردن در رستوران ها نیاز به صبر طولانی قبل از دولت می دهد به گزارش رزومه, کسب و کار, مقامات گفت.

“ما می دانیم COVID-19 هنوز پخش كردن,” کالیفرنیا وزیر بهداشت و خدمات انسانی دکتر مارک Ghaly گفت. “ما می دانیم که ما می رویم به تدریج بازگشایی کالیفرنیا تنها اگر ما می تواند به کاهش خطر ابتلا به کالیفرنیا پیمانکاری COVID-19.”

حتی به عنوان بسیاری از کسب و کار در حال آماده شدن برای باز جمعه و دیگران بودند برگزاری یک بیت.

جیسون براون که موفق نصف کردن کتاب رکوردهای فیلم در فولرتون گفت: او نیاز به یادگیری بیشتر در مورد چه چیزی جدید بازگشایی فاز می دهد و چگونه به دنبال دولت دستورالعمل در ایجاد یک محیط امن و پاک کردن محیط برای خود کارگران است. او برگزاری روز بازگشایی برای منظقه وانت شاید تا هفته آینده.

او همچنین می خواهد کارکنان خود را به احساس راحتی در حال بازگشت به کار.

“من نمی توانم آنها را انجام دهید که با من فقط درخواست آنها” براون گفت. “آنها باید به توافق برسند.”

دیگران مانند Tjelmeland صرف مقدار از روز شنبه مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی فروشگاه خود را و آماده سازی ماسک برای محافظت از کارگران خود را. Tjelmeland گفت: فروشگاه خرید دستکش و ماسک و بهداشتی اسپری برای نگه داشتن خود را به عنوان پاک که ممکن است.

“در دو هفته گذشته ما پیش بینی ما را بازگشایی” Tjelmeland گفت.

او تلاش کرده است خرید و فروش آنلاین, اما آنها نبوده است در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی او گفت:. “ما واقعا ساخته شده برای فروش آنلاین.”

لیزا بالدوین که owns A&P مجموعه فروشگاه عتیقه در Towne, نارنجی, گفت که او امیدوار به انتخاب کنید تا “بیت آخر” از خرید مردم برای مادران’ روز یکشنبه این. او صرف بخشی از شنبه, گرفتن عکس از اشیاء عتیقه برای فروشگاه Instagram صفحه: بنابراین مردم می توانند با تماس با او در مورد آنچه آنها می خواهند برای خرید.

او است که با داشتن کارکنان خود پوشیدن ماسک و انتظار مشتریان او همان را انجام خواهد داد. “هر کس عادت به انجام آن در حال حاضر.”

و بالدوین گفت که او نیز با ارائه تحویل برای مردم زندگی می کنند که در عرض هفت مایل از فروشگاه.

“ما نوع ساخت آن را به عنوان ما به” او گفت:. “اما این است که چگونه بسیاری از کسب و کار را باید انجام دهید آن را به امن باقی می ماند.”

هنوز Baldwin, Tjelmeland و خرده فروشی دیگر صاحبان و کارکنان تعجب: چه مدت می توانید فروشگاه خود بروید اگر آنها تنها ارائه منظقه وانت?

“ماهیت کسب و کار ما این است که مشتریان ما می خواهم به فهرست” بالدوین گفت. “Curbside وانت – اما من به دنبال این نیست که اجاره از آن است.”

مغازه های عتیقه فروشی رشد مشتریان در حال توسعه ارتباط با کارکنان در فروشگاه بالدوین گفت.

“من می توانید متن را به جلو و عقب با مردم است, اما آن را نمی, همان,” او گفت:. “ماهیت کسب و کار ما خیلی شخصی است و آن را برای رفتن به یک چالش است.”

او را باید خلاق در طول pandemic, او گفت:. “ما می توانید ببینید که چگونه آن را بازی می کند اما ما باید سعی کنید.”

در همین حال مقامات شهرستان در روز پنج شنبه روشن ساخته و آنها را در پاسخ به شکایت در مورد کسب و کار است که نمی, دنبال, دولت, قوانین, پس از چند روز سردرگمی برای صاحبان کسب و کار.

در یک پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی شهرستان و مدیر عامل فرانک کیم اشاره کرد که در حالی که انتخاب رهبران باید نظرات خود را در مورد دولت, منظور, شهرستان, بهداشت بازرسان دولت مجوز و نمی تواند چشم پوشی دولت قانون است.

“ما نیاز به دنبال دستور دولت کاملا, ما خواهد شد و ما به عنوان دریافت شکایات از افراد در جامعه ما بیرون بروید و بررسی” کیم گفت.

وی افزود: سلامت سازمان همواره تلاش می کند به کار با کسب و کار به طوری که آنها را در درک که در آن آنها به اشتباه رفته و چگونه آن را برطرف.

“هدف این است که به دنبال رعایت داوطلبانه و آموزش و پرورش” کیم گفت. “هدف ما این است که به اجرا در سراسر اورنج کانتی و به تعطیل کردن کسب و کار در سمت چپ و راست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de