جهان غرق در های مختلف مستند قوانین و راه حل. در اینجا چگونه پست خبرنگاران باید با آن مقابله کرد.

جهان در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که به سختی یک پتو روش. آن را بیشتر شبیه یک لحاف چهل تکه. مکان های مختلف باید به تصویب سطوح مختلف محدودیت به عنوان آنها سعی کنید به سرعت گسترش ویروس بدون آوردن کشور خود را متوقف کند. جهانی مخلوط است تحت تأثیر متغیرهای بسیاری از جمله چگونه برای پیدا کردن یک تعادل اقتصادی بین درد و بهداشت عمومی.

نقاط جهان با توجه به راه های بازگشایی شده است. خبرنگاران واشنگتن پست در سراسر چهار قاره توصیف آنچه که قفل شده است برای آنها زندگی و کار می کنند.

محدودیت ها: هیچ, هوای آزاد, ورزش, کند, هیچ ناهار خوردن در رستوران ها جریمه. بدون محدودیت: ماسک لازم نیست هیچ منع رفت و آمد.

رابین دیکسون در مسکو

مسکو مستند قوانین ایجاد خود را منحصر به فرد روسی طبقه دارا و ندار — کسانی که با سگ و کسانی که بدون.

من را نه.

Krosh است که در میان توله سگ در مسکو حیوانات, پناهگاه گربه به دنبال دوام در زمان coronavirus. زمانی که پناهگاه فرار تصویب برنامه “شادی تحویل در خانه” سازمان نیکا Mogilevskaya رد مردم به دنبال اتخاذ فقط تا زمانی که بحران عبور می کند اما در بر داشت دائمی خانه برای 70 150 حیوانات در یک هفته. (جانا Jasenetskaya/شادی تحویل در خانه)

قوانین منع ورزش در فضای باز — به جز برای صاحبان سگ که مجاز به راه رفتن سگ خود را در 100 متر و یا 328 پا از آپارتمان خود را.

Muscovites در دولت و یا خدمات ضروری هنوز هم می تواند به کار برود. بقیه از ما مجاز به سرمایه گذاری تنها به نزدیک ترین فروشگاه مواد غذایی یا داروخانه یا برای مراقبت های اضطراری پزشکی. اوه, و ما می تواند از زباله.

پارک ها و باغ های بسته شده با جرم و جنایت-صحنه نوار در سراسر ورودی از چپ به فلپ مانند فراموش دکوراسیون حزب. که به اندازه کافی برای متوقف کردن سگ واکر در یک پارک کوچک در کنار ارتش سرخ تئاتر یک شب: یک زن مسن با سیاه تریر اسکاتلندی ducked در زیر نوار عنوان آیا ظریف زن جوان با او Italian greyhound.

سگ-کمتر تبدیل شده اند مبتکر. مسکو بازنشسته تاتیانا Busyreva باعث می شود آیا با یک کیسه زباله در مورد او سوال توسط پلیس.

“من راه رفتن بسیار به آرامی و در این سفر به زباله تبدیل به 30 یا 40 دقیقه پیاده روی,” او گفت:.

پس از هفته داخل من قرض های مورد علاقه من محلی سگ Inka از یک همسایه به صورت انفرادی در اواخر شب راه رفتن.

Inka پریدم و cavorted هیجان زده به در اختیار گرفتن هر چیزی بین یک شاخه یا بزرگ و شعبه. ما شاهد تنها دو سگ در فاصله ای که شب. سی دقیقه رفت و با سرعتی بیش از حد و ما تفرج بود.

اما من تا به حال سلامت عقل من برگشت.

محدودیت ها: ماسک های مورد نیاز, پلیس چک جریمه حکومت. بدون محدودیت: ورزش در فضای باز مجاز ناهار خوردن در رستوران باز است.

حداکثر Bearak در نایروبی

من مطبوعات پاس طلایی بلیط و یا حداقل آن را تصور می شود. وجود دارد یک غروب-به-سحر مقررات منع رفت و آمد در محل در کنیا. سفر در داخل و خارج از نایروبی که در آن من زندگی می کنند مجاز است تنها با یک نامه مهر و موم شده توسط پلیس و یا یک کارت مثل من.

مردان سوار شدن در پشت یک کامیون در نایروبی به طور معمول در یک روز بارانی در اوایل ماه آوریل. (حداکثر Bearak/واشنگتن پست)

شتر در این دیدگاه در وسط جاده شمال کنیا, کنیا که در آن نویسنده (و راننده) سفر برای یک داستان در ملخ در آوریل 28. (حداکثر Bearak/واشنگتن پست)

چپ: آقایان سوار شدن در پشت یک کامیون در نایروبی به طور معمول در یک روز بارانی در اوایل ماه آوریل. (حداکثر Bearak/واشنگتن پست) سمت راست: یک شتر در این دیدگاه در وسط جاده شمال کنیا, کنیا که در آن نویسنده (و راننده) سفر برای یک داستان در ملخ در آوریل 28. (حداکثر Bearak/واشنگتن پست)

من شده است به گزارش سراسر کشور که به معنی برخورد با بازرسی پس از بازرسی. در بسیاری از آنها موجی از کارت کافی است. در دیگران پلیس تا دست خود را دراز از طریق پنجره از SUV زمان من متوقف شود. “آیا شما می دانید شما نمی توانید به نایروبی?” وقتی که من را در مورد من روشن از او می پرسد برای “kidogo tu,” و یا فقط یک کمی. “رئیس من خرید ناهار؟”

در محله یهودی نشین, رادیو 89.5 روز دیگر میزبان بودند با دادن مشاوره در مورد چگونه به اطراف بازرسی گفتن مردم که “njia panya” به استفاده از یک اصطلاح سواحیلی است که به معنی ماوس از مسیرهای.

شده اند وجود دارد تظاهرات در پست های بازرسی: مردم مسدود شده و از رفتن به مکان های خود را از محل کار و یا حتی از گرفتن اجساد عزیزان به دفن upcountry. این که چگونه آن را به طوری که اغلب توسط: این بستگی دارد که مسیر شما را که شما می دانید و یا چه مهر نامه شما در حال تکان دادن.

محدودیت: بدون شام خوردن در رستوران ها جریمه. بدون محدودیت: ماسک لازم نیست, هوای آزاد, ورزش مجاز هیچ پلیس چک بدون حکومت.

ویلیام غرفه در لندن

مروارید ندارد بسیار ناراحت coronavirus مستند در لندن به دلیل آن را فقط به معنی بیشتر پیاده روی با صاحب ویلیام غرفه در همستد هیث. (ویلیام غرفه/واشنگتن پست)

زمانی که من در تماس با دوستان در بارسلونا و پاریس و رم در زوم من تا به حال به اعتراف است که زندگی روزانه در بریتانیا چندان بد نیست در مقایسه با.

آن را “مستند مطلب” اینجا.

ما سگ مروارید — مطرح شده تحت یک تاکو ایستاده در مکزیکو سیتی یک زائر به سرزمین مقدس با چهار سال در اورشلیم و در حال حاضر در لندن است با محبت مستند.

پیاده روی? همه. او. می خواهد. 5Ks, 10Ks نیمه ماراتن. دو سه روز است. در شب ؟ سگ خسته.

ما ربط از طریق همستد هیث. او یک فرد مردم, بنابراین من معمولا خفه او را به نگه داشتن او را دور از دیگران است. اکثر مردم در Hampstead نگه داشتن فاصله خود, اما به اندازه کافی نیست. بنابراین من به زبان انگلیسی بر روی آنها سکوت abhorring آنها همه در حالی که پوزخند, “ببخشید.”

کمدین Ricky Gervais, چه کسی به من شک دارم زندگی حدود یک مایل دور شکایت در پادکست خود را که او می خواهد به راه رفتن را از طریق هیت با دو متری چوب سیخ زنی در واکر.

ما با دیدن پلیس در بالا یعنی جلیقه گاهی اوقات rousting sunbathers. و ما تشویق. اما اغلب آن را بسیار خنک.

محدودیت ها: ماسک های مورد نیاز, پلیس چک بدون ناهار خوردن در رستوران ها جریمه. بدون محدودیت: ورزش در فضای باز مجاز هیچ حکومت.

چیکو هارلان در رم

یک مارس 28 نظر از چیکو هارلن آپارتمان سقف عرشه در رم تنها راه او می تواند دیدن خورشید. (چیکو هارلن/واشنگتن پست)

این عکاس را مشاهده پیازا Navona در مارس 28 صبح زود اجرا شود. (چیکو هارلن/واشنگتن پست)

چپ: یک مارس 28 نظر از چیکو هارلن آپارتمان سقف عرشه در رم تنها راه او می تواند دیدن خورشید. (چیکو هارلن/واشنگتن پست) سمت راست: این عکاس را مشاهده پیازا Navona در مارس 28 صبح زود اجرا شود. (چیکو هارلن/واشنگتن پست)

در حال اجرا خارج از منزل بود از لحاظ فنی مجاز زیر تنگ نظر از ایتالیا مستند — اما تنها در یک راه است که نوار آن از بسیاری از لذت. جاگر را به ماندن در 200 متر از آپارتمان خود را. و مردم ورزش در خارج از منزل دریافت کرده اند یک مقدار عادلانه اجتماعی نگاشته است. تنها ماندن در خانه ایتالیایی ذهن مجموعه ای به نظر می رسید برای رفتن.

ذهن من-مجموعه شده است کمی متفاوت است.

من یک موجودی از معمول. من اجرا کردم چهار صبح هر هفته تقریبا در سراسر زندگی بزرگسالی من. Virologists به من گفت این فعالیت اگر انجام شود به تنهایی به طور کامل امن است. در اوایل مستند ترس از نقاشی های کثیف در خیابان من به جای تلاش برای تنه زدن در سقف عرشه در حال اجرا مسخره میکرو-محافل تا زمانی که همسایه ما آمد تا به بررسی صداهای او شنیده ام در اتاق خواب خود سقف. پس از آن من سعی کردم یک استراتژی متفاوت: بیدار شدن از خواب تا اوایل هیچ کس نمی خواهد به من نگاه کنید.

برای سه تا چهار هفته من بوده ام تا ساعت 5 به عنوان اغلب به عنوان من می تواند معده را و darting از طریق شبح مانند بلوک های محله من. من سعی کنید به ماندن در 200 متر از درب جلو. گاهی اوقات من مطمئن هستم که من ولگرد 300 یا 400. من فروشان رانندگی به فروشگاه های مواد غذایی. من با دیدن پلیس پایان خود را قبرستان شیفت در یک مافیا تحقیقات ، در پیازا Navona است که در مورد تا آنجا که من به جرات رفتن من همان مرد هر روز صبح قدرت راه رفتن را از حلقه ها و پوشیدن سیاه و سفید.

هیچ محدودیت.

سیمون Denyer در توکیو

سارا اسکات میچل پیاده Ziggy در Yamashita پارک بندر یوکوهاما در ژاپن در 15 مارس سال 2020 است. (سیمون Denyer/واشنگتن پست)

وجود ندارد “مستند” در ژاپن فقط درخواست مودبانه برای مردم لطفا خودداری از رفتن به خارج از منزل مگر در مواردی که شما باید به. زمانی که من راه می رفت ما سگ Ziggy یک بعد از ظهر در یوکوهاما خیابان ساکت بود اما خالی نیست. یک پسر نوجوان لگد یک توپ فوتبال در برابر دیوار آپارتمان ساختمان و در Yamashita پارک اقیانوس در دو بازی تمرین بسکتبال حرکت می کند.

مردم بیشتر با پوشیدن ماسک های نشسته بر روی نیمکت دنبال در دریا. یک پدر و مادر شروع به پریدن کرد طناب با خود سه دختر و جاگر مماشات با. یک معبد چینی باز بود اما وجود دارد تنها یک نفر در داخل و فروشگاه ها در محله چینی ها در فروش چای حباب و baozi گوشت خوک و نان خالی شد.

هیچ محدودیت.

جری Shih در سئول

کره جنوبی دولت است که با استفاده از یک بازداشتگاه پلیس به صورت متمرکز قرنطینه در اینجا نشان داده شده 6 آوریل. انزوای اجباری بود — اما مقامات مودب در مورد آن. (Gerry Shih/واشنگتن پست)

من بی قراری در روز چهار یا پنج خیره در کشور مشاهده و خیره شدن توسط آفتاب بعد از ظهر زمانی که صدا بر روی آی فون به نحوی پیش بینی من طرح و برنامه B.

“لطفا ما را ترک نکن اتاق خود را دلیل این که شما ممکن است در تبعید” intoned هشدار در کره, زبان انگلیسی, ویتنامی, چینی و اندونزیایی. لحظاتی بعد گفت: “لطفا سیگار نکشید و از پنجره اتاق خود را دلیل این که شما ممکن است اخراج شوند.”

در کره جنوبی اجباری دولت قرنطینه سخت بود اسپارتان و jarringly مودب. برای 14 روز بعد از من مجبور به ترک چین, من موفق, ساده, regimented وجود در محدوده 10-توسط-12-پا در یک اتاق روستایی پلیس سربازخانه بود که کمی بیش از دو دو تخت و یک میز و دو صندلی.

روز حول پیش بینی سه وعده غذا سرد بنتو جعبه کاهش یافته است, در خارج از درب من توسط کارکنان در تمام دنده محافظ. صبح آغاز شده و با قهوه — ساخته شده ممکن است پس از یک همکار حمل اضطراری آب داغ کتری. بعد از ظهر شد برای خواندن و نوشتن.

در شب من قرار روز زباله در کیسه های پلاستیکی مشخص شده برای مواد خطرناک و مهر و موم آنها را در تولید کارتن های که من قرار داده شده در خارج از درب من برای پیکاپ.

زمانی که من پشت و لگن شروع به ضبط کردن با درد پس از نشستن و دروغ گفتن 14 ساعت در روز اضافه کردم به برنامه قبل از شام پیلاتیز جلسات بیش از زوم با شریک زندگی من هنوز هم در پکن. ترین روز ما و گربه ما را تماشا جین فوندا ضربات از مبل قرار گرفتن.

صفحه اصلی احساس دور و نه چندان دور است.

محدودیت: بدون شام خوردن در رستوران ها جریمه. بدون محدودیت: ماسک لازم نیست, هوای آزاد, ورزش مجاز هیچ پلیس چک هیچ منع رفت و آمد.

مری بث شریدان در مکزیکو سیتی

یک مغازه بستنی در شهر مکزیک Condesa محله باز می ماند در تاریخ 24 آوریل تحت مقررات اجازه فروش مواد غذایی است. (مری بث شریدان/واشنگتن پست)

ترین روز من را به یک پیاده روی 20 دقیقه ای در اطراف شهر مکزیک محله Condesa هنر دکو منطقه شناخته شده برای آن رستوران ها و بوتیک و سرسبز پارک.

در حال حاضر بسیاری از آنها تعطیل هستند.

اما نه همه.

به نحوی artisanal مغازه بستنی موفق به عبور خود را به عنوان ضروری کسب و کار. مردمی که در “neveria” با استفاده از ماسک و ژل و اجتماعی فاصله — به عنوان آنها ظرف انبه و موز یخ کرم.

ترافیک تقریبا مرده با دولت همه درخواست برای ماندن در خانه به جز برای سفر به, مواد غذایی, داروخانه و یا بانک. اما سر و صدا از خیابان زندگی همچنان ادامه دارد. وجود دارد قدم زدن فروشنده با singsong ضبط: “خوشمزه Oaxacan تاماله.” بو داده-شیرین-سیب زمینی مرد, ورود, با, سوراخ کردن بدن, جیغ زدن یک سوت. مردی که حلقه یک handbell به معنی کامیون زباله است که در اینجا و شما بهتر است حمل مال شما خارج است.

وجود دارد تپش کاروان در ساختمان است که سرنگون هنگام زلزله سه سال پیش. این شهرستان است که اجازه می دهد ساخت و ساز در این سایت حتی به عنوان آن را متوقف جاهای دیگر.

موسیقی حاضر به مرگ. نوازندگان قدم زدن در خیابان — یک ترومپت در اینجا یک ارگان-چرخ وجود دارد, پنج قطعه گروه موسیقی — پخش آهنگ امید مردم را پرتاب سکه.

ماسک لازم نیست ، اما به تازگی آنها شکوفا مانند گل سرشار از رنگ در پارک های ما به آرزوی روزهایی بهتر.

محدودیت ها: ماسک های مورد نیاز, پلیس چک جریمه مقررات منع رفت و آمد. بدون محدودیت: ورزش در فضای باز مجاز ناهار خوردن در رستوران باز است.

پل Schemm در دبی

هنگام بیرون رفتن برای تقریبا هر دلیلی ممنوع بود در دبی صاحبان حیوانات خانگی مانند این سگ را به راه رفتن در زیر زمین پارکینگ. (پل Schemm/واشنگتن پست)

این مستند در دبی آغاز شده کمی به اندازه کافی با بسته شدن مدارس و سپس مراکز و سپس سواحل. سپس در عرض چند روز آن رفت و از یک شب مقررات منع رفت و آمد به مجموع 24 ساعته مستند با خارج و ورزش مجاز است. خروج از خانه برای خرید مواد غذایی مورد نیاز آنلاین درخواست برای مجوز و حتی پس از آن که محدود به یک بار در هر سه روز.

دوربین های سرعت در سراسر شهر بزرگراه ها گزارش شد نظارت اتومبیل رانندگی در اطراف بدون مجوز و ارسال جریمه توسط اس ام اس. یکی از راه های گرفتن ورزش بود به درخواست برای مجوز به دور یک سوپر مارکت و پس از آن دوچرخه وجود دارد. مردم با حیوانات خانگی بودند مجبور به راه رفتن آنها را در گاراژ پارکینگ زیرزمینی بعد از پلیس آغاز توزیع جریمه. حتی در حال حاضر به عنوان تنگی شده اند آرام ما را به پوشیدن ماسک صورت خارج حتی در هنگام رانندگی در خودرو, از خود راضی.

محدودیت ها: ماسک های مورد نیاز, هیچ ناهار خوردن در رستوران ها. بدون محدودیت: ورزش در فضای باز مجاز, هیچ, کند, هیچ جریمه هیچ حکومت.

ترنس مک کوی در ریو دو ژانیرو

Ipanema, یک به طور معمول فعال beachside محله در, Rio de Janeiro, ترسناک باقی می ماند سکوت تبدیل coronavirus محدودیت به عنوان دیده می شود در اینجا در آوریل 13. (ترنس مک کوی/واشنگتن پست)

چند روز پیشمن راه می رفت پایین یک خیابان اصلی در beachside محله ایپانما برای اولین بار در یک ماه. جهان من می خواهم به سمت چپ هنگام ورود به انزوا نمی شد جهان من از دیدن. مغازه ها و رستوران ها و کسب و کار — خیلی سوار شد ، چند نفر در خیابان بودند با پوشیدن ماسک مطابق با محدودیت های اعمال شده توسط شهردار ریو دو ژانیرو.

به جز یک مرد مسن, ریزش و نازک است. او برروی آن بکشید در سراسر خیابان که او افتاد در جلوگیری از سقوط در سراسر پیاده رو در مقابل من. او نمی تواند دریافت کنید. او رسیدن به سمت من. کمک به من چشم خود را گفتم.

من نمی دانم چه باید بکنید. او با پوشیدن ماسک. می تواند او را از ویروس ؟

بعد از چند لحظه من به او رفت. من هم او را ضعیف اسلحه های عمل بالا بردن او به پا خود را. گفت: با تشکر از شما اما من خیلی عصبی بود من به سختی آن را شنیده. من hustled دور رفت خانه و شسته دست من.

یکی از چیزهایی که من از آنها بدم میاید بیشتر در مورد این ویروس این است که این حملات نه تنها ریه های ما بلکه مشترک ما حس بشریت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole