وجود دارد, البته مهم هشدارهای زمانی که اندازه گیری های ملی و همه گیر بدن به حساب میآید. هر کشور tabulates آن coronavirus مرگ و میر متفاوت به این معنی که چه می شود طبقه بندی به عنوان یک coronavirus مربوط به مرگ متفاوت است. کاخ سفید نیز سریع به تمرکز بر سرانه نرخ مرگ و میر با اشاره به ایالات متحده آمریکا بسیار بزرگتر جمعیت که در مقایسه با اروپا و کشور بدترین ضربه.

هنوز هم ایالات متحده و بریتانیا ایستاده به عنوان دو کشور که در آن coronavirus را کشته است که اکثر مردم است. و بدترین به نظر نمی رسد به بیش از در هر دو کشور با کارشناسان پیش بینی امکان از هزاران مرگ و میر در هر روز به تابستان است. برای همه صحبت از خاص اوراق قرضه که متحد هر دو کشور این است که رسوا افتخار آنها در حال حاضر سهم در این سن این بیماری همه گیر.

ما باید خیلی حس روشنی از آنچه رفت. در هر دو کشور رهبران مسئول در زمان در ابتدا سهل انگاری رویکرد به تهدید. در اواخر ماه فوریه رئیس جمهور تهمت exulted که به سختی و هر کسی در ایالات متحده در حال تسلیم شدن به ویروس و آن را محو “مثل یک معجزه” در ماه های گرم به آمده است. در حال حاضر او به نظر می رسد که پذیرش مرگ و میر تعداد بیش از 100 ، 000 نفر و از دست دادن زندگی است که ممکن است بیشتر از نیم قرن گذشته بازار تلفات آمریکا در جنگ.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون برای اولین بار در آغوش مفهوم “گله ایمنی” اجتناب بیشتر شدیدی که اقدامات خود را به همتایان اروپایی بود به تصویب اواخر فوریه. تنها زمانی که دانشمندان در لندن مطرح وخیم پیش بینی, هشدار, یک چهارم از یک میلیون مرگ و میر را Johnson دولت تغییر دوره و اجرای محدودیت های اجتماعی و فاصله. اما آسیب انجام شد و عفونت افزایش یافت و نخست وزیر خود زمان صرف شده در بخش مراقبت های پس از ابتلا به ویروس.

موضوع کلیدی bedeviling هر دو کشور شده است تست و ردیابی. اگر چه برگ برنده سیاهی امریکا ramped تا عمل, آن است که هنوز هم ناکافی و ماه تاخیر و کمبود ساخته شده آن را غیر ممکن است برای کنترل گسترش ویروس. و رئیس جمهور — که خم در “بازگشایی” این کشور برای احیای یک اقتصاد متزلزل بدون توجه به توصیه مقامات بهداشت عمومی — ابراز نگرانی در مورد اپتیک از ثبت نام بیشتر تایید عفونت. “در راه, با انجام این همه تست ما خودمان را نگاه کنید بد نیست,” او گفت: این هفته است.

این بیماری همه گیر در معرض شرایط موجود در هر دو کشور. در بریتانیا محبوب در خدمات بهداشت ملی است احساس خرج کردن از سال ریاضت با خط مقدم پزشکی کارگران شکایت از کمبود شدید در دنده محافظ. در ایالات متحده لاغری از شبکه امنیت اجتماعی میلیون ها نفر مجبور به کار نگه دارید حتی اگر آن را در هزینه از سلامت خود است. و همانطور که در دیگر نقاط جهان اقلیت و ضعیف رنج می برد به طور نامتناسبی در هر دو کشور; سیاه پوستان در بریتانیا چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از coronavirus به عنوان سفید پوستان با توجه به داده های جدید.

و پس از آن وجود دارد سیاست. در ایالات متحده این بیماری همه گیر است که با تجربه از طریق یک حزبی با نظر سنجی نشان دادن رئیس جمهور حامیان کمتر نگران تر از مخالفان خود را در مورد شیوع. شش ماه از انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به حمله رسانه ها و سرزنش رقبا برای کشور travails.

اما این روش دارای محدودیت های آن به خصوص به عنوان برگ برنده برطرف خاموش کردن اقدامات است. “بر خلاف مطبوعات coronavirus نمی توان browbeaten. بر خلاف حس کرد مقامات آن را نمی توان از کار اخراج و یا تنزل مقام” را نوشت اطلس هلن Lewis. “ویروس مراقبت می کند اگر شما این مفهوم را میرسانند که آن را unpatriotic. آن است که منحرف نشده درمان و یا خطرناک آنهایی که شما فقط اختراع شده است. آن را به عنوان خوانده شده نیست توییتر.”

بریتانیا عمیقا تقسیم شده و بر روی همه انواع از مسائل دیده نمی شود همان نوع قطبش در طول بیماری همه گیر. “موسسات غیر سیاسی مانند سلطنت در حال اثبات ارزش خود را در زمان بحران; خانه جلو و حمله رعد اسا روح هستند نیروهای قدرتمند در این کشور به حافظه جمعی” نوشته الیور وایزمن در سیاسی. “بریتانیا رایگان-در-روی-نقطه-استفاده از سیستم مراقبت های بهداشتی ثابت شده است یک نقطه وحدت در طول بحران. این موسسات باید چسب بریتانیا سیاسی قبایل با هم در بار تلاش.”

جانسون دولت “می تواند حداقل نشان می دهد اندکی از انسان همدلی برای کسانی که از دست داده ایم عزیزان یک شاهکار است که در ادامه به دوری کردن از مغلوب ساختن پیشی جستن” نوشت نگهبان نویس Jonathan Freedland. “آنها باید حداقل — در نهایت — ایالات پشت منسجم ‘ماندن در خانه’ پیام به جای تضعیف مشاوره که در هر نوبت.”

در هر دو کشور ملی سیاستمداران اغلب پندر به تاسیس ارزش آزادی فردی بالاتر از همه چیز. که جزمیت ثابت مرگبار در این بیماری همه گیر.

“اسطوره منحصر به فرد و تعریف عشق از آزادی های شخصی به عنوان یک نشان از ملیت بیمه عمیقی تمایل به اعمال صرفه جویی در زندگی محدودیت در حرکت و گردهمایی های اجتماعی” نوشت ایرلندی مفسر Fintan o’toole, در واکنش به جانسون اواخر ماه مارس جشن “باستان حق مسلم” برای انگلیسی ها برای رفتن به میخانه. همان می تواند به راحتی می توان گفت عدم تمایل بسیاری از مقامات ایالات متحده برای پیاده سازی مستندات.

“مردم دیگر ممکن است قرار داده تا با آن نوع از چیزی اما نه زبان انگلیسی” اوتول اضافه شده است. “در محراب این استثنایی, زندگی شده اند قربانی.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de