توسط Anne D’Innocenzio از آسوشیتد پرس

سندی جنسن مشتری-خدمات کار در باشگاه سام در فولرتون به طور معمول شامل چک کردن عضو کارت شناسایی در درب و پاسخ دادن به سوالات. اما coronavirus تبدیل شده به یک نوع فروشگاه کلانتر.

در حال حاضر او باید به مقابله با خریداران که با پوشیدن ماسک و اجرا اجتماعی فاصله اقدامات از قبیل محدودیت در تعداد افراد مجاز در داخل. این تلاش گاهی اوقات تحریک testy مشتریان.

“آنها رفتار بدتر در حال حاضر” جنسن گفت. “همه در لبه. من خصمانه اعضا در صورت من.”

او نا امیدی است که به اشتراک گذاشته شده توسط فروشگاه کارگران سراسر کشور که به طور ناگهانی بودن خواسته برای به اجرا درآوردن قوانین حاکم بر خرید در گیر تنش پر از نقش که بسیاری از آنها را دریافت کرده اند کمی و یا بدون آموزش. این بار مطمئن است برای تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر کسب و کار در نزدیک به یک دوجین متحده شروع به بازگشایی شده است.

  • مشتریان رعایت اجتماعی فاصله آنها به عنوان منتظر اجازه داده می شود به فروشگاه در یک معامله گر جو سوپرمارکت در اوماها Neb., پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. فروشگاه کارگران در سراسر کشور به طور ناگهانی بودن خواسته برای به اجرا درآوردن قوانین حاکم بر خرید در طول coronavirus بیماری همه گیر. (AP Photo/Nati بیلبائو)

  • فایل این Feb. 23, 2018, فایل عکس را نشان می دهد این شرکت آرم باشگاه سام در نما از یک فروشگاه در کنکورد, N. H.. Walmart’Äôs سام’Äôs باشگاه است teaming تا با مراقبت های بهداشتی چند شرکت به ارائه تخفیف در روزمره مراقبت از مشتریان خود را ممکن است تاخیر و یا جست و خیز به دلیل هزینه. شروع در اوایل اکتبر سام’Äôs اعضای باشگاه در میشیگان و پنسیلوانیا و کارولینای شمالی خواهد بود قادر به خرید یکی از چهار بسته نرم افزاری به خدمات بهداشتی و درمانی اعم در هزینه های سالانه از 50 دلار برای افراد به 240 دلار برای یک خانواده تا شش عضو دارد. آزمایشی برنامه به طور بالقوه می تواند نورد به اعضا در تمام متحده می گوید لری فرار معاون ارشد رئیس جمهور از سام’Äôs باشگاه بهداشت و سلامتی. (AP Photo/چارلز Krupa فایل)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • فایل – آوریل 28, 2020, فایل, عکس, یک نقاب خریدار پیاده گذشته نشانه ای ضبط به درب جلو از یک داروخانه CVS, درخواست کاربران پوشیدن ماسک در صورتی که قصد خرید در داخل با توجه به COVID-19 شیوع ویروس در چلسی جرم است. از کارگران خواسته شده به خریداران به دنبال اجتماعی جدید فاصله از پروتکل های مانند پیوستن به یک راه راهرو نگه داشتن ماسک خود را و اقامت شش فوت دور از دیگران به نگه داشتن هر کس امن است. (AP Photo/چارلز Krupa فایل)

  • فایل – مارس 5, 2020, فایل, عکس, اجتماعی فاصله ثبت نام ارسال شده است بر روی زمین در نزدیکی پله برقی در جنگل های بازار در هیوستون تگزاس. از کارگران خواسته شده به خریداران به دنبال اجتماعی جدید فاصله از پروتکل های مانند پیوستن به یک راه راهرو نگه داشتن ماسک خود را و اقامت شش فوت دور از دیگران به نگه داشتن هر کس امن است. (AP Photo/David J. فیلیپ فایل)

  • یک ماسک صورت نیاز ضبط شده است به یک ساختمان اداری درب پنج شنبه, مه 7 سال 2020 در دیترویت. پیچیده است که نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک در همه زمینه های مشترک در داخل با توجه به COVID-19 شیوع. (AP Photo/کارلوس Osorio)

  • مشتریان رعایت اجتماعی فاصله آنها به عنوان منتظر اجازه داده می شود به فروشگاه در یک معامله گر جو سوپرمارکت در اوماها Neb., پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. فروشگاه کارگران در سراسر کشور به طور ناگهانی بودن خواسته برای به اجرا درآوردن قوانین حاکم بر خرید در طول coronavirus بیماری همه گیر.(AP Photo/Nati بیلبائو)

  • Dilon مور كشتن چرخ دستی های خرید و کنترل تعدادی از مشتریان مجاز به خرید در یک زمان و در یک معامله گر جو سوپرمارکت در اوماها Neb., پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. فروشگاه کارگران در سراسر کشور به طور ناگهانی بودن خواسته برای به اجرا درآوردن قوانین حاکم بر خرید در طول coronavirus بیماری همه گیر. (AP Photo/Nati بیلبائو)

حتی اگر یک گارد امنیتی است ارسال شده در فروشگاه, کارکنان, شکایت آنها اغلب به ایستادن به مبارز خریداران.

“من فکر می کنم که مردم در حال هل دادن به عقب به دلیل آزادی خود در حال کنترل” گفت: Marc پرونه رئیس جمهور ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 1.3 میلیون عضو از جمله خواروبار کارگران است. “اعضا احساس نمی راحت در تلاش برای کررل مشتری. مدیریت را به سمت مشتری.”

عواقب کشنده

فروشگاه تنش به تازگی منجر به خشونت در حداقل دو کشور است. میشیگان افسر امنیتی بود به ضرب گلوله در هفته گذشته پس از گفتن یک مشتری به پوشیدن ماسک در یک خانواده فروشگاه دلار. دو مک دونالد کارکنان در شهر اوکلاهما به ضرب گلوله کشته شدند روز شنبه توسط یک مشتری که عصبانی بود که رستوران غذاخوری, بسته شد, پلیس گفت:.

همچنین در اوکلاهما یک شهر متروکه آن ماسک حکومت بعد از فروشگاه کارمندان مورد تهدید قرار گرفتند. و در یک وان در سانتی حومه شهر سن دیگو شهرستان یک مرد نشان داد تا در یک Ku Klux Klan هود. او نادیده گرفته و درخواست از کارگران به آن را حذف کنید تا زمانی که به ثبت نام با توجه به سوپر مارکت.

ماسک سیاست متفاوت است

ماسک مورد نیاز در برخی از کشورها. برخی از فروشندگان عمده از جمله Costco Wholesale Club ساخته شده اند ماسک اجباری بدون در نظر گرفتن سیاست های دولت. اما حتی در فروشگاه ها است که با ارسال علائم مورد ماسک توصیه کارگران اغلب به رویکرد آشکار بازدید کنندگان است.

خارج کشور بزرگترین خرده فروش و بزرگترین خصوصی و کارفرما و گفت: این کار با اجرای قانون در جوامع که در آن صورت پوشش مورد نیاز است.

همه گیر وظایف آخرین نمونه از کارگران خواسته شده به پلیس فضای خرده فروشی. در سال گذشته خرده فروشان از جمله CVS, Walgreens و خارج خواسته مشتریان را به خودداری از علنا حمل اسلحه در فروشگاه حتی در جایی که دولت قانون آن را اجازه می دهد. فروشگاه نمی آشکار منع اسلحه زیرا آنها نمی خواهند کارگران را برای اجرای ممنوعیت. اما چگونه کارگران باید پاسخ به سلاح حمل مشتریان باقی مانده است فازی. بسیاری از خرده فروشان در سمت چپ آن را از بالا به صلاحدید مدیران فروشگاه و ارائه برخی از راهنمایی و آموزش به کارگران است.

Jason آبجو سخنگوی در خرده فروشی انجمن مدیران صنایع گفت: این یک خرده فروشی کارمند نقش به اجرای قانون محلی و یا یک فرمان اجرایی در پوشش صورت و یا هر پروتکل. او گفت: اجرای قانون باید درگیر است و خریداران می توانند انجام بخشی خود را.

“صنعت بشدت متمرکز بر پروتکل های ایمنی به عنوان آنها بازگشایی شده است. اما مصرف کنندگان نیاز به نگه داشتن این ذهن” Brewer گفت.

هدف سخنگوی جاشوا توماس گفت: زنجیره ای است و نه با تجربه هر گونه مسائل عمده با خریداران با تبعیت نمی اجتماعی-فاصله قوانین. ویژگی های او بخشی از آن به هدف پیروی از احکام محلی و ساخت در سراسر کشور داشتیم. اگر مشتریان موفق به رعایت پروتکل های فروشگاه ها ممکن است اضافه کردن بیشتر نشانه یا بازی مکرر یادآوری در سیستم آدرس عمومی. هدف نیز می تواند کاهش تعداد مشتریان اجازه دهید به فروشگاه.

“ایمنی از اعضای تیم اولویت ما است” توماس گفت.

بسیاری از کسب و کارهای دیگر در حال تلاش برای خنثی کردن تنش ها بین کارگران و مشتریان.

بازار تازه یک گرینزبورو در کارولینای شمالی بر اساس خوراک شناس مواد غذایی زنجیره ای با بیش از 150 فروشگاه یکی از اولین فروشنده به درخواست خریداران پوشیدن ماسک. اما یک سخنگوی آن گفت: نه تکذیب ورود به مشتریان بدون پوشش صورت.

“ما نمی خواهیم به جای اعضای تیم ما در مقابله وضعیت است که می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته در طول یک در حال حاضر در تلاش برای, بسیاری,” سخنگوی شرکت Meghan فلین در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس.

کارگران می تواند مشکلات بیش از حد

اسکات نش, مدیر عامل شرکت مادر آلی بازار که در عمل 19 فروشگاه را در منطقه میانی اقیانوس اطلس گفت که او تا به حال برای مقابله با برخی از کارکنان احساس بیش از حد قدرت و خصمانه نسبت به مشتریان است.

او اذعان دارد که آموزش های خود را برای 1500 نفر از کارکنان شده است “در پرواز” و که او تا به حال زمان به رول “آموزش ماژول.” اما او می گوید کارگران به “استفاده از عقل سلیم است.”

“آیا نمی شود بیش از حد سهل انگار و نمی توان کنترل و یا عموم بشود,” نش گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de