دهلی نو: دیوان عالی کشور در روز جمعه مشاهده شده است که دولت باید در نظر بگیرید فروش آنلاین یا تحویل خانه مشروب در سراسر کشور مستند که در جای خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این سخنان از یک نیمکت متشکل از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و B. R. Gavai در طول دادرسی از یک پیل از طریق ویدئو کنفرانس. این پیل از گله و شکایت بی رویه ايميل از همه اجتماعی فاصله هنجارها در مشروب vends پس از آنها reopned در مارس 4.

دادگاه بالا مشاهده شده است که این امکان پذیر نیست به تصویب سفارشات در پیل در زمینه ماده 32 و به جای آن خواسته دولت برای در نظر گرفتن فروش مشروب از طریق گزینه های دیگر قابل دوام نگه داشتن در محل اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

دادگاه گفت: “ما نمی خواهد عبور هر سفارش. متحده باید در نظر مستقیم فروش و یا تحویل خانه مشروب اجتماعی را حفظ فاصله.”

مدافع سای دیپاک, نمایندگی درخواست فرستاده شده که باز از مشروب مغازه ها نباید دخالت در زندگی مردم رایج است.

این طومار در ماده 32 از قانون اساسی به دنبال مسیر از راس دادگاه به مرکز به منظور اعلام جدید Covid-19 دستورالعمل صادر شده توسط اتحادیه هند است که اجازه فروش سبز در مشروب vends از طریق تماس مستقیم فروش در طول مستند دوره “به عنوان خلاف قانون اساسی باطل”.

درخواست استدلال کرد که ممنوعیت فروش مشروبات الکلی برای مصرف انسان در مشروب vends از طریق تماس مستقیم فروش در طول مستند دوره در نهایت منجر به شامل گسترش Covid-19 در هند تا فاجعه ملی مدیریت سازمان یا مرکز اعلام کرد هند به Covid-19 رایگان.

مارپیچ صف های گزارش شده در سراسر دهلی نو و بسیاری دیگر از نقاط کشور پس از مشروب vends باز در مرحله سوم از مستند. در بسیاری از مشروب vends در دهلی شورای ملی مقاومت مردم نادیده اجتماعی فاصله هنجارها در حالی که صف بندی برای خرید مشروب.

مشروب مغازه ها شده بود تعطیل در سراسر هند پس از مستند در سراسر کشور اعلام شد بر مارس 24 نیمه شب. آنها بازگشایی on May 4.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de