ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


یادداشت سردبیر: The Orange County Register است که با داشتن این منطقه در بهار مربیان ورزشی را در یک Q&A مورد 2020 فصل است که قطع شده توسط coronavirus بحران است.


آلن هو Woodbridge والیبال

س: چگونه شما تطبیق با بودن در خانه هر روز در طول بهار ؟

یک: آن زمان برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. آموزش از یک کامپیوتر در هر روز است که قطعا بسیار متفاوت است. همراه با نگرانی در مورد دانش آموزان من, من همچنین باید مطمئن شوید که من دختر خود را در مدرسه کار به خوبی انجام می شود. همسر من یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی پس از من با دو بچه در تلاش به عنوان یک معلم و یک پدر است.

س: به عنوان یک مربی چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد خود را “روال عادی” (pre-coronavirus)?

یک: فقط تعاملات روزانه با این تیم است. من همین حالا این آموزش من از دست طرف صحبت های من را با بچه ها در میان است. من از دست, تماشای چگونه بچه ها را در تعامل با هر یک از دیگر زمانی که آنها فکر نمی کنم من به دنبال.

Q: هنگامی که شما فکر می کنم در مورد تیم خود را این روزها چه می ایستد ؟

یک: به عنوان مربیان ما واقعا نمی خواهید به اعتراف است که برخی از گروه های ایستادگی کردن اما این گروه خاص است چرا که بسیاری از آنها آمد تا با هم. آنها می دانند که آنچه در آن مانند شده است را بسیار موفقیت و مبارزه کرده اند از طریق آن به یک فصل بزرگ در سال گذشته و در مسیر یکی دیگر از بزرگ های نجومی این سال است. پشتکار و راه آنها به هم چسبیده بود واقعا خاص است.

س: به عنوان یک مربی چه بوده است بدترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: از آمدن به تحقق است که این افراد به خصوص سالمندان نمی کنید برای دیدن این چیز به پایان است. این بود که سال خود را به رقابت برای لیگ و دیگر به اجرا CIF است. این وحشتناک است که آنها حتی نمی تواند یک فرصت برای دیدن آنچه که آنها می توانید انجام.

س: و چه شده است بهترین لحظه برای شما در این بهار و چرا ؟

یک: بهترین از مسابقات غرب در سن دیگو. ما برخی از بهترین تیم های که در خارج وجود دارد و رقابت و ضرب و شتم یک زن و شوهر از آنها. ما در آغاز این مسابقات با یک مسابقه در برابر مادر Dei اما برداشت خودمان را بالا و بازی خوب بقیه راه است.

س: اگر شما می توانید یک مسابقه فردا چه خواهد بود ؟ (حریف ؟ محل? این شرایط؟)

A: بدون شک و من فکر می کنم هر بازیکن می توانست همان جواب — بکمن در ورزشگاه. آنها مدافع عنوان قهرمانی و به مرد شما باید به ضرب و شتم ، خود را به ورزشگاه بسته بندی شده است و داد و بیداد کن. من نمی توانستم فکر می کنم بهتر از حریف و محل.

س: شما چه می خواهید بازیکنان خود را برای یادگیری از همه از این ؟

یک: مطمئن شوید که برای آرام کردن و لذت بردن از لحظه ای. شما هرگز نمی دانید که چیزی است که می تواند از شما گرفته شده. من به این تحقق در زمانی که من و پاره های من, لیگ قهرمانان آسیا, بنابراین من بحث به تیم من در مورد ساخت بسیاری از وقت خود را پس از شما فقط هرگز نمی دانید.

س: برای سرگرم کننده است که بازیکن(ص) در تیم خود را ساخته شده است شما را به خنده ؟

یک: اسپنسر Sloniger. وجود دارد که او فقط می تواند چیزی انجام می دهند و من می خواهم او را گرفتن. ما می خواهم که این نگاه در هر یک از دیگر و هر دو شروع به خندیدن.

س: برای سرگرم کننده که در تیم خود می خواهم شما را به چالش به یک بازی دوستانه و مرحله نهایی مسابقات در دادگاه ؟ و آیا شما برای کشتن بلوک و یا ace?

یک: بن آیووا. او احتمالا یکی از رقابتی ترین بازیکنان من مربی ام. او که از آتش است که گاهی اوقات من تا به حال او را آرام کمی, اما آن را نیز مرا به یاد خودم وقتی که من یک بازیکن. پس او مانند انجام hitter وظیفه گرفتن یک بلوک بر او احتمالا افزایش خارج از او.

س: برای تفریح چه آهنگ شما می خواهید به بازی در اتوبوس برای این سال را نهایی, اتوبوس, سوار شدن خانه ؟

یک: من گوش بیشتر به کشور در حال حاضر, اما من فکر می کنم من قصد دارم به رفتن تمام راه برگشت به Diddy – “can’t Nobody Hold Me Down” (radio edit, البته).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de