چهار تقریبا به پایان رسید سرسره مجموعه برای اولین بار در تابستان امسال در سی ورلد و Busch Gardens می تواند به تاخیر افتاد تا 2021 توسط coronavirus تعطیلی از پارک در سن دیگو فلوریدا و ویرجینیا است.

امپراتور شیرجه ذخیره در سی ورلد سن دیگو یخ شکن چهارگانه راه اندازی ذخیره در SeaWorld Orlando آهن Gwazi هیبرید ذخیره در Busch Gardens تمپا و پانتئون چند راه اندازی ذخیره در Busch Gardens ویلیامزبرگ می تواند همه خود را برنامه ریزی شده سال 2020 آغاز بکار تحت فشار قرار دادند تا 2021 با توجه به موقت سی ورلد سرگرمی, مدیر عامل شرکت Marc سوانسون.

“با توجه به زمانی که ما مجاز به بازگشایی ما را به تصمیم گیری که آیا یا نه ناتمام پروژه های تکمیل شده برای سال 2020 فصل و یا تحت فشار قرار دادند به 2021,” سوانسون گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران.

همچنین نگاه کنید به: سی ورلد ثبت حضور و غیاب و درآمد به نوبه خود به شیب تند کاهش با کروناویروس تعطیلی

سی ورلد و Busch Gardens پارک در ایالات متحده باقی مانده است به طور موقت بسته شده میان COVID-19 بیماری همه گیر.

جدید تگزاس نوعی ماهی پهن برقی های چوبی ذخیره در سی ورلد سن آنتونیو و جدید تونگا چرخان آب اسلاید در Aquatica سن آنتونیو افتتاح شد فقط قبل از coronavirus تعطیلی تگزاس پارک.

“قبل از موقت پارک تعطیلی ما تا به حال ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در ساخت و ساز از ما 2020 ترکیب جدید سواری و جاذبه های” سوانسون گفت: در تماس است. “ما به اتمام تقریبا 90 درصد از ساخت و ساز در این سواری جدید برای سال 2020 است. در واقع دو نفر از ما سواری جدید واقع در تگزاس افتتاح شد فقط قبل از پارک تعطیلی.”

همچنین نگاه کنید به: سی ورلد و Legoland رول پست-coronavirus برنامه ریزی برای بازگشایی پارک سن دیگو

به 153-پا بلند امپراتور floorless شیرجه ذخیره برنامه ریزی شده برای سی ورلد سن دیگو خواهد بود طولانی ترین, بلندترین و سریع ترین از نوع خود در کالیفرنیا است. ساخته شده توسط سوئیس بر اساس ben seewald & Mabillard امپراتور را 143-پا بلند عمودی برای اولین بار افت سرعت بالای 60 مایل در ساعت و تقریبا 2500 پا از آهنگ.

قطب شمال با مضمون یخ شکن, چهار, راه اندازی, ذخیره برنامه ریزی شده برای سی ورلد اورلاندو را ارسال سواران و بیش یخی قله در زمستان سفر در sunkissed فلوریدا. مریلند-بر اساس برتر سواری آسمان موشک ذخیره آغاز می شود و با عقب و جلو اعتبار-پر اندازی که شوت قطار تا 93-پا-قد بلند و فراتر از آن-عمودی 100-درجه سنبله آهنگ.

همچنین نگاه کنید به: کالیفرنیا پارک نمی تواند برای بازگشایی ماه تحت دولت طرح

Busch Gardens تمپا است تبدیل Gwazi دوگانه چوبی ذخیره به آهن Gwazi — جهان شدیدترین بلندترین و سریع ترین هیبریدی ذخیره. آیداهو مبتنی بر کوه های راکی ساخت و ساز را اداره نوسازی Gwazi است که ایستاده-اما-نه-عامل پس از 2015.

پانتئون چند راه اندازی ذخیره برنامه ریزی شده برای Busch Gardens ویلیامزبرگ در ویرجینیا قابلیت پیگیری بخش مضمون به پنج خدایان رومی: پلوتون جیوه نپتون و مشتری و Minerva. 178-پا بلند حمله رعد اسا پذیرش از سوئیس-بر اساس Intamin را ارسال سواران کردن فراتر از آن-عمودی 95-درجه رها و از طریق دو وارونه.

سی ورلد تبدیل آن Aquatica پارک آبی در چولا ویستا به جدید کنجد محل San Diego پارک می تواند تاثیر برنامه ریزی شده 2021 تاریخ افتتاحیه با توجه به سی ورلد سرگرمی CFO الیزابت Gulacsy.

“ما به طور موقت توقف ساخت و ساز در تمام پروژه های ما, به طوری که تاثیر ساخت و ساز زمان در کنجد محل برای سن دیگو” Gulacsy گفت: در تماس است. “ما در حال حاضر بررسی طرح ما در مورد اینکه آیا یا نه که رفتن به تاثیر باز تاریخ است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de